Jump to content
Dogomania

Mikołajki w Nitrze (CACIB) 2009


aro

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panienkabubu']Polecam TRANS Hotel Nitra.
Taniutko i mają miejsca.

Nie polecam HOTEL NITRA, oszukują z cenami za pokoje nie informując o tym :/

Hotel Olympia pełny, hotel Centrum pełny, Penzion u Krba pełny.

My jesteśmy na liście :)[/QUOTE]


Czy mogła byś podać linka do tego Hotelu?
Mam obawy że to ten co ja rezerwowałam..nie mam od nich żadnego Infoo,


Pzdr.Iwona.

[url]http://www.canossa.prv.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

No to ja zapytam czy ktos moze wie jak wygląda procedura zwrotu pieniedzy... Bo mi powiedzieli, ze jak chce odrazu to moge sobie po nie przyjechac na wystawe i wypłacą mi je w kasie =0 Na poczcie internetowej cisza, zadreczac ich po wystawie czy cos, zeby otrzymac przelew? To jednak ponad 100 euro... brrr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']No to ja zapytam czy ktos moze wie jak wygląda procedura zwrotu pieniedzy... Bo mi powiedzieli, ze jak chce odrazu to moge sobie po nie przyjechac na wystawe i wypłacą mi je w kasie =0 Na poczcie internetowej cisza, zadreczac ich po wystawie czy cos, zeby otrzymac przelew? To jednak ponad 100 euro... brrr[/QUOTE]


To może napisz pismo i ktoś będący na wystawie odbierze dla Ciebie te pieniądze?



5-ciu moich znajomych łącznie ze mną nie ma potwierdzenia listownego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='canossa']U nas też cisza..dziwne, przeważnie już miałam potwierdzenie na wystawę ...[/QUOTE]
ja tez nie mam, ale pamietam, ze przed wystawa w Koszycach tez tak bylo. potwierdzenie dostalam w dzien przed wyjazdem (piatek), w sobote wyjechalam, a w niedziele byla wystawa. moze jeszcze potwierdzenia dotra... o ile w ogole wysylali :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

My też nie mamy jeszcze potwierdzenia...

[quote name='madika']ja tez nie mam, ale pamietam, ze przed wystawa w Koszycach tez tak bylo. potwierdzenie dostalam w dzien przed wyjazdem (piatek), w sobote wyjechalam, a w niedziele byla wystawa. moze jeszcze potwierdzenia dotra... o ile w ogole wysylali :diabloti:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Blaira - adres, nazwisko, spoko - najważniejsze, aby dane psa były OK ;)
Najwyżej żeby skorygować wszystko w sekretariacie będziesz musiała wcześniej wyjechać z Polski... [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
[quote name='blaira']No na pedigree cup jesteśmy...uff...smieszna sprawa tu adres sie zgadza ale za to nazwisko przekrecone...a na cacibowych na odwrot :P[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Numerki nie dochodzą. Są do odbioru na ringu. Jeśli jest się na spisie wystawców to nie ma powodów do paniki. Ja jechałam na Bańską Bystrzycę bez potwierdzenia listownego i na miejscu nie było żadnych problemów.[/QUOTE]


Dzięki, to dopiero moja druga wystawa za granicą i na razie chyba zbyt nerwowo do tego podchodzę. Myśle, że z czasem mi przejdzie, bo wystawiamy się w sobotę a mnie już od trzech dni zjadają nerwy, tym bardziej że nie ma tych potwierdzeń. Ale tak jak piszesz, na spisie jesteśmy więc powinno byc ok.

Link to comment
Share on other sites

dodam jeszcze, ze jezeli wystawa jest oplacona to numerki sa na ringu do odbioru, a jezeli sie placi na miejscu (ale tu chyba nie bylo takiej mozliwosci) to wtedy odbiera sie w sekretariacie.

no i chyba w ogole wystawy zagranicznej sa bardziej 'nerwowe', bo i wieksze ich koszty (chociazby przez dojazd) ;)

Blyskotka - a nie mialas problemow z wejsciem 'za darmo'? bo dotychczas na potwierdzeniach, ktore dostawalismy pisalo, ze tylko wejscie ze zgloszeniem i zgloszonym psem jednej osoby jest za darmo.

chyba tam dzisiaj zadzwonie wieczorem, bo przeciez cos okropnego od strony organizacyjnej jak to wyglada :shake:


edit: dzwonilam, bardzo mily Pan wszystko mi wyjasnil. powiadomienia byly wysylane poczta (moze jeszcze jutro dojda). jak nie dojda to nie ma problemu - przy bramce trzeba powiedziec, ze sie jest zgloszonym, tylko powiadomienie nie przyszlo i wpuszcza bezproblemowo. potem nalezy udac sie do pawilonu K do sekretariatu i tam poprosic o duplikat potwierdzenia i dopiero z tym udac sie na swoj ring po numerek :)

my jedziemy juz jutro po poludniu wiec powodzenia wszystkim :)
(bardzo prosze o zdjecia z PC, bo nas tam nie bedzie a jestem bardzo ciakawa jak to bedzie wygladac ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']A ja padam i idę spać, bo za kilka godzin ruszamy ;)
Potwierdzenia nie mamy i jeśli dojdzie w sobotę też go nie będziemy (fizycznie) mieć. Ale.... będzie dobrze ! ;) Mam nadzieję... ;)[/QUOTE]
Widzę, że chyba nikt nie dostał potwierdzeń...
My tez nie mamy :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...