Jump to content
Dogomania

Worki na uszy


Cavalierkaa

Recommended Posts

[quote name='gorcorgi']Poszukuje pilnie osoby ,która poprowadziła by mi profesjonalnie stronkę ,łącznie z założeniem jej.:loveu:[/quote]

Na stronach się nie znam... nie prowadzę.
Ale mam bloga, którego traktuje jak stronkę i właśnie zmieniam szablon.
A stronka o jakiej tematyce i wgl. ???

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='CaneSs']Nie znalazłam takiego tematu dlatego piszę tu...
chciałabym się zapytać czy ktoś z was wie gdzie mogę zakuić worki na uszy ( dla spaniela ;D ) Potrzebne mi one są na wystawę a nigdzie nie moge znaleźć :([/quote]
Witam dziś na wystawie w Warszawie były w sprzedaży worki na uszy. 25 zł szt. prostokąt 40 cm zszyty i wciagnięte dwie cienkie gumki na jednym końcu i drugim roboty na 10 minut. wartoęś około 5 zł. mają ludzie pomyslunek ,żebu zatobić.szmal.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorcorgi']Witam dziś na wystawie w Warszawie były w sprzedaży worki na uszy. 25 zł szt. prostokąt 40 cm zszyty i wciagnięte dwie cienkie gumki na jednym końcu i drugim roboty na 10 minut. wartoęś około 5 zł. mają ludzie pomyslunek ,żebu zatobić.szmal.[/quote]


Byliśmy na tej wystawie. Ale już z workami. Zakupiliśmy je na Royal-Style. Za jedyne 10 złotych :P Są naprawdę ładne i porządne. Zachęcam również do zakupu. I dziękuję za pomoc ^ ^ ^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...