Jump to content
Dogomania

SHAKIRA Akacjana


Biutka

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

weszłam na ten wątek zupełnie przypadkowo Biutka gratuluję nowego nabytku - prawda że fajny dodatek do bullowatych :p:p:p:p
u mnie co prawda nie afgan ale borzoi odznacza się w moim bullowatym stadzie i powiem wszystkimże charty to najwpanialsze stworzenia na świecie;);)

oczywiście po bullowatych:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Madziadalena

Boszsze, jaka ona jest śliczna :crazyeye: :loveu: a rodzice...po prostu miodzio. W życiu nie widziałam Afgana na żywo i juz żałuję. Cudo :loveu: Pozdrawiam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziadalena']Boszsze, jaka ona jest śliczna :crazyeye: :loveu: a rodzice...po prostu miodzio. W życiu nie widziałam Afgana na żywo i juz żałuję. Cudo :loveu: Pozdrawiam serdecznie :)[/quote]
Dzięki, zapraszam do odwiedzenia MWPR w Kielcach- Debiucik :loveu:
[quote name='Bartiśkowa_']Cudna jest :loveu:[/quote]
Dzięki :oops:
[quote name='Asiaczek']Otóż to!
Nowe fotki przydałyby się dla odżycia Galerii...:lol:

Pzdr.[/quote]
Dzięki za baczne odwiedzanie galerii :evil_lol:
[quote name='jareth1']Otóż to,się zgadzam,nowe foty chcemy.[/quote]

[quote name='Zuzka i shelciaki']Fotki :mad:[/quote]
Aparat w naprawie, bo tym jak szczeniaczki chciały sobie fotki cyknąć :angryy:
[quote name='Canaveral-staff']weszłam na ten wątek zupełnie przypadkowo Biutka gratuluję nowego nabytku - prawda że fajny dodatek do bullowatych :p:p:p:p
u mnie co prawda nie afgan ale borzoi odznacza się w moim bullowatym stadzie i powiem wszystkimże charty to najwpanialsze stworzenia na świecie;);)

oczywiście po bullowatych:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Dziękuję bardzo, mam nadzieję że spotkamy się niedługo na charcich ringach :multi:
Jednak Bull, to nie to samo co charcik :cool1::evil_lol::evil_lol:

To tak..
Shaki, 5 msc:
[IMG]http://i33.tinypic.com/wj8lsy.jpg[/IMG]

Proszę tutaj właścicieli Afgh. o spostrzeżenia, i rady :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dzięki za dalsze odwiedzanie tematu :evil_lol:
Nie ukrywam że dużo nauki, w domu jestem od 17 a wtedy już jest ciemno i zdjęcia takie sobie. Obiecuję że jutro będą na pewno, a jak nie, to rano w sobotę ;)

Dostaliśmy potwierdzenie! :multi: Trzeba będzie mocno poćwiczyć, możliwe że dostaniemy Najlepsze szczenię w rasie, bo Shaki tylko jedna w rasie ze szczylków :multi: Byłoby bosko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biutka']Dzięki za dalsze odwiedzanie tematu :evil_lol:
Nie ukrywam że dużo nauki, w domu jestem od 17 a wtedy już jest ciemno i zdjęcia takie sobie. Obiecuję że jutro będą na pewno, a jak nie, to rano w sobotę ;)
Dostaliśmy potwierdzenie! :multi: Trzeba będzie mocno poćwiczyć, możliwe że dostaniemy Najlepsze szczenię w rasie, bo Shaki tylko jedna w rasie ze szczylków :multi: Byłoby bosko :loveu:[/QUOTE]
OK, czekamy.
I zaczynamy trzymać kciuki za tytuł!:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...