Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:multi: HEJ!! WITAM WSZYSTKICH!! MIŁOŚNIKÓW MALTANÓW JA RÓWNIEŻ DO NICH NALEŻĘ:cool3:
MÓJ TICO MA ROCZEK,JEST ZABAWNYM NIESFORNYM PSIAKIEM:shake: .
POZDRAWIAMY WSZYSTKICH!!:multi:
CHCIAŁAM WSTAWIĆ ZDJĘCIE ALE NIESTETY NIE POTRAFIĘ.
MOŻE NASTĘPNYM RAZEM

Link to comment
Share on other sites

Sarabella witamy na forum... nie pisz prosze dużymi literami bo w internecie to oznacza krzyk... a poza tym normalne lepiej sie czyta ;)

wstawianie zdiec jest bardzo proste... zmniejsz je do max 500x500, wrzuć na [URL="http://www.imageshack.us"]www.imageshack.us[/URL] i host it... link który tam bedzie przekopiuj i wklej tu zdiecie... ;) zagmatwałam... wiem.. ;)

Link to comment
Share on other sites

sarabella rozgosc sie;)
No wlasnie a wasze psiaki maja obrozke czy szelki?Ja kupilam to i to bo kazdy mi mowil co innego,od obrozki problemy z tchawica i ogolnie z gardlem,od szelek powykrzywiane lapki..i badz tu madrym:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kassy']
No wlasnie a wasze psiaki maja obrozke czy szelki?Ja kupilam to i to bo kazdy mi mowil co innego,od obrozki problemy z tchawica i ogolnie z gardlem,od szelek powykrzywiane lapki..i badz tu madrym:)[/quote]
Jeżeli psiak ma miec długą siersc, to zdecydowanie obroża! ;)

Link to comment
Share on other sites

cześć :lol:
właśnie miałam pytać o to samo bo też czytałam, że obroża może zrobić krzywde pieskowi
a z moją Zizką to będzie mega problem bo jej ulubionymi zabawkami jest wszystko co przypomina sznurek :-( uwielbia pasek od aparatu, sznurówki, linki, paski itd więc jak ją zacznę uczyć chodzenia na smyczy to ona będzie na niej wisieć:eviltong: więc chyba kupimy te szelki bo i tak będziemy ją obcinać :evil_lol:

dzisiaj moja Mama poszła na "zwiady" do weterynarza i potwierdził Wasze słowa, zeby nie wychodzić :p no więc już na bank postanowione
jedziemy tylko z nią w czwartek do odrobaczania no i zeby ją pan doktor obejerzał bo coś się od wczoraj po uszku drapie:placz: zaglądałam tam i nawet wąchałam ale nic niepokojącego nie ma w każdym razie pojechać do doktora trzeba:oops:

Dziewczynki a Wasze maltańczyki też sa tak ruchliwe potwornie ?? my jesteśmy w szoku lekkim :-o mieliśmy dwie suczki (16 i 10 lat) i one zachowywały się "normalnie" a ten wariat minuty w miejscu nie usiedzi choć ma dopiero 7 tygodni:diabloti: ja nie wiem co będzie jak ona będzie starsza:shake: :diabloti:
i jest potwornie szczekliwa a na internecie czytałam coś zupełnie innego :eviltong:
czytałam również, że one za bardzo za spacerami nie przepadają a z tego co Wy piszecie to jest wręcz odwrotnie:p ale to dobrze bo taki świrek jest dużo lepszy od lenia i śpiocha:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek']Szaleje jak każdy szczeniak :loveu: Urośnie i się uspokoi. No trochę :diabloti:[/quote]

Dobrze, że Martyna dodałaś te trochę :evil_lol: :evil_lol:
Yoasiu jeszcze mała nie raz Cię zadziwi, że to nie piesio na "kolanka".
Tylko " szogun " mały :loveu: :loveu:

[SIZE=1]pozdrawiam;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

heh to czemu takie głupoty na internecie wypisują o tych maltańczykach ? że takie leniwe i przytulanki takie i nie lubią biegać:evil_lol:

oczywiście my wolimy świrka także problemu nie ma żadnego:multi: :multi:

Dziewczynki sory że przynudzam ale Zizka dzisiaj zrobiła kupkę i ją do pyska wzięła i zaczęła z nią biegać po pokoju :placz: wyrwałam jej natychmiast oczywiście ale nie wiem czy ona chciała ją zjeść czy się pobawić raczej

czytałam już o kaprofilii ale to chyba był przypadek a nie natrętne zjadanie kupek :p

p.s dostaje witaminki (FALVIT) więc to chyba nie z powodu braku mikroelementów ??

Link to comment
Share on other sites

Hejka!! sorki za te wielkie litery ,było późno i dopiero się zalogowałam.
Mam problem mój Ticuś chodzi na ringu z podkulonym ogonem, co robić?:shake:
A wToruniu to w ogóle przeszedł samego siebie, zwiał ! nie wiem czy mu się sędzina nie podobała, a przecież była taka sympatyczna;) ;) [URL="http://img161.imageshack.us/my.php?image=p1010052kk5.jpg"][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/210/p1010052kk5.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img161.imageshack.us/my.php?image=p1010076xh7.jpg"][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/6791/p1010076xh7.th.jpg[/IMG][/URL] tak czasami podrużuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoasia']i jest potwornie szczekliwa a na internecie czytałam coś zupełnie innego :eviltong:
[/quote]

wiesz.. ja mysle, że psa można wychowac... tzn nauczyć aby nie ujadał za każdym razem jak ktoś przechodzi za drzwiami... ja wlasnie tak robiłam... jak tylko judka szczekała lub warczyła na coś co nie było "takie wazne"... poprostu, to mówilam "fe" i nie ma problemu... jasne... jak uzłyszy cos co ją "zaniepokoi" to szczeknie... albo jak coś chce... ;) ale nie robi tego non stop ;)

[B]Sarabella [/B]może on poprostu nie lubi wystaw...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']wiesz.. ja mysle, że psa można wychowac... tzn nauczyć aby nie ujadał za każdym razem jak ktoś przechodzi za drzwiami...[/quote]

[B]Aniu [/B]ale ona w takich sytuacjach nie szczeka wcale :razz: wrzeszczy natomiast jak się bawi;) i nie ma szans, żeby się bawiła nie szczekając a przecież za to ją krzyczeć nie mogę bo się bidulka nie będzie chciała bawić wcale jak jej zacznę uwagę zwracać:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yoasia']
Dziewczynki a Wasze maltańczyki też sa tak ruchliwe potwornie ?? my jesteśmy w szoku lekkim :-o mieliśmy dwie suczki (16 i 10 lat) i one zachowywały się "normalnie" a ten wariat minuty w miejscu nie usiedzi choć ma dopiero 7 tygodni:diabloti: ja nie wiem co będzie jak ona będzie starsza:shake: :diabloti:
i jest potwornie szczekliwa a na internecie czytałam coś zupełnie innego :eviltong:
czytałam również, że one za bardzo za spacerami nie przepadają a z tego co Wy piszecie to jest wręcz odwrotnie:p ale to dobrze bo taki świrek jest dużo lepszy od lenia i śpiocha:multi:[/quote]

Moj to poprostu diabel,dzisiaj dal popis u rodziny.Maja tam yorka ktory ma juz prawie rok i gdy zobaczyl takie malenstwo to poprostu zwariowal.Skakal mojemu bialaskowi po glowie,traktowal go jak zwierzyne a ten sploszony siedzial i sie nie ruszal!Ale sytuacja sie odwrocila gdy z ogrodka weszlismy do domu:mad: Pokazal yorkowi gdzie jego miejsce,przejal jego kojec i miske i poczul sie jak u siebie w domu:lol: To sie nazywa duch walki:P

Jesli chodzi o spacery to sprawa wyglada inaczej,lubi wychodzic ale nie na dlugo po 15 minutach juz jest zmeczony i ciagnie mnie w strone domu,gdzie kontynuuje swoje szalenstwo czyli podkula ogonek zeby miec bardziej aerodynamiczny ksztalt i leeecciii jak perszing przez wszytskie pokoje:lol: Widok niesamowity:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Sarabella witamy sedecznie. Masz świetnego psiaczka.
Może się pani sędzina nie tymi perfumkami popsikała? :cool3:
i dlatego zwiewał :razz:
A to miesce na podróżowanie... to marzenie mojej mamy,
żeby mój psiak tam właśnie się ulokował hehe. Tyle, że on
najchetniej to by na kolankach jak pancia kieruje ;)
Niestety za duzy jest i musi się zdowolić miejcem obok lub
z tyłu za siedzieniem :evil_lol:

Yoasia, proponuję poczytać książeczki na temat wychowywania
psiaczków i nie dawać się terroryzować:evil_lol: ... bo on taki malutki/a
maltanki trzeba wychowywać jak każdego innego psa bo inaczej
dają popalić. Znam takowego ( nie moj hehe )
A na początek- ignorować jego szczekanie i wszelakie nieodpowiednie
zachowanie, czyli odwracać się tyłkiem do psa i nawet na niego nie
patrzeć. Pochwalić jak przestanie ( smakołykiem). Powinno
poskutkować- byle być konsekwentym. Karanie słowne nie jest
dla psa karą, bo nie rozumie.
Samą nagrodą jest to, że się do niego odzywasz

AnnaM gdzie są zdjęcia Twojej Judki?? tyle obiecywałaś jak jeszcze
jej nie miałaś i co? czekamy
p.s. faktycznie śliczna panna z niej rośnie no i zacieków brak.
Może uchylisz rąbka tajemnicy :cool3: [SIZE=1]( nikomu nie powiem, cii)[/SIZE]

[SIZE=1]pozdrawiam;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesjanka']

a ja dostałam zdjęcia Amiśki z Torunia - zgadnijcie od kogo :evil_lol::evil_lol:[/quote]

Nesjanka jak już dostałaś, to się może pochwal :cool3: :cool3:
Też chcemy pooglądać Amiśke :loveu:

No mój też ma szczeknięcie. Nie da sobie w kaszę dmuchać :mad:
zwłaszcza jak mu się wydaje, że panci trzeba bronić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nessti czy byłaś na wystawie w Toruniu??
Tico szczeka na co popadnie najgorzej jak wychodzimy na spacer, wtedy daje popalić ,zwłaszcza o 5 rano. Chyba za bardzo go rozpieściłam.
czy wasze maluchy też klaszczą w łapki jak o coś proszą??:-o
pobyt na forum to jak nakotyk!! co myślicie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sarabella']Nessti czy byłaś na wystawie w Toruniu??
Tico szczeka na co popadnie najgorzej jak wychodzimy na spacer, wtedy daje popalić ,zwłaszcza o 5 rano. Chyba za bardzo go rozpieściłam.
czy wasze maluchy też klaszczą w łapki jak o coś proszą??:-o
pobyt na forum to jak nakotyk!! co myślicie??[/quote]

Nie byłam w Toruniu, może do Poznania pojadę :cool3: Pokibicować 8)
Forum to niestety narkotyk nie do wyleczenia :evil_lol:
Ja się za mojego wzięłam z wychowaniem, bo też dawał popalić :diabloti:
Teraz to taka kochana psinka, nie szczeka jak zostaje, nawet
na swojskie psy nie szczeka... bo mu się nie chce głowy podnosić,
jeśli akurat leży na panci stópkach :eviltong: . Ale na spacerze jak z kimś
rozmawiam i obcy podchodzi... pies lub człowiek to broni... w małym
ciele wielki duch. czym wiekszy pies tym mój Nessti głośniej szczeka :diabloti:
Ja mojego ostatnio uczę piątki przybijać tak jak [B]bognik[/B] na filmiku hehe
super zabawa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nessti']Nie byłam w Toruniu, może do Poznania pojadę :cool3: Pokibicować 8)

A ile jest maltańczyków w Gorzowie ? ,bo na wystawie rozmawiałam z jedną panią z Gorzowa co ma maltańczyka,zamówiła u mnie kokardki, ale zagubiłam jej adres.:shake: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...