Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

Heja wszystkim :hand: pamiętacie mnie jeszce :wink: .
Ja wkoncu mam chwilke na przeglądniecie forum :) w niedziele znowu jade do Krk :( , niemam tam TV ani neta :-? :x . Ale zato są 2 pieseczki :lol: hehe mastif i dog niemiecki (szczeniak) więc mam wesoło :D :lol: .Ale to nie to samo co swój pies, jak przyjechałam do domu to Miki mnie przez 2 dni z oczu nie spuszczał :) cały czas za mną chodził i chciał sie bawic :lol: wysciskałam i wycałowałam go za wszystkie czasy :calus: :lol: :D .
[b]Cockerek[/b] widze że dużo sie w Twoim życiu zmieniło :D [size=2]wiem że trochę spóźnione :wink: ale [/size] WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODE ŻYCIA :D [img]http://www.interdanses.com/sid/image/mariage.gif[/img] :tort: :smilecol:
Slicznie wyszłas na zdjęciach :) i również uważam że sukienka bardzo ładna :bigok: :D .
A tak pozatym to filmik z Nelką i Toffikiem w roli głownej rewelacyjny :lol: :D . Nel śliczniusienienka jak zawsze :loveu: . Mam nadzieje ze sie kiedys stykniemy na jakiejs wystawie:). Albo na zlocie ;) - Świetny pomysł :bigok: :D
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Himka :bigok: witaj! Szkoda że tak rzadko bywasz, ale jednak nie zapominasz o nas :P Mikuś pewnie strasznie stęskniony. Może jakieś foteczki? I bardzo dziękuję za życzenie :P
Nelka rośnie, i robi się coraz bardziej szczerbata :lol: został jej jeden ząbek z przodu na dole :P A taki mi dała dzisiaj popis na dworze że myślałam że ją ukatrupię. Ja tu ładnie przygotowana na chodzenie, ringówka, przysmaki itp, a ona jak zwariowana nic a nic nie chciała chodzić, biegała jakby ją coś w dupsko użarło :evil:
A jutro kąpiel i jazda do Poznania :P a potem relacja i fotosy tutaj :P

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Hejka! :P Fotki z wystawy juz wstawione na ozdóbkach :P
Przybrana siostra Nelki zdobyła Best Juniora i kolejny raz Mł.Ch.Pl. :P Gratulacje jeszcze raz dla Ani :P Neluszka socjalizowała się z pieskami, moja grzeczna dziewczynka :P
Pozdrowienia dla spotkanych na wystawie [b]Karinki, Lenki, Hawan i Ani oczywiście [/b] :P

Link to comment
Share on other sites

[b]Martynko[/b], też pozdrawiam Ciebie, Nelusię (słodki aniołek - jeszcze śliczniejszy w rzeczywistości niż na fotkach, a wszyscy wiemy jak się wspaniale prezentuje na zdjęciach :D ) i Twojego męża! Bardzo się cieszę że Was poznałam, zaraz wstawię naszą wspólną foteczkę. Nie mogę tylko przeżałować że nie zdążyłam podejść na ring maltańczyków, bo tak utknęłam na tych yorkach (144 to "lekka" przesada), że na nic już nie starczyło mi czasu. A teraz się dowiaduję że była też Pokusa, tak chciałam ją zobaczyć w realu :( . No cóż, do następnej wystawy :D . Czuję że mężyk mój też zmienia zdanie na temat maltańczyków (bo do tej pory uważał moje marzenia o maltańczykach jako zdradę przeciwko yorkom :wink: ) i może kiedyś takie cudo będzie w moim domu :D !

Link to comment
Share on other sites

[b]Lenko[/b], ślicznie dziękuję za fotki, fajna pamiątka :P Cieszę się że Neluszka ci się podoba :P No i widzisz, szlaki się przecierają, może keidyś maltańczyk zagości u was w domku :P Pozdrów Męża i Bijousię przyszłą, oby, mamę :P Miło było was poznać :P I do następnego razu :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia&Luka']Ale Nelusia jest maleńka! [/quote]
No właśnie usłyszałam na wystawie że niezły z niej klopsik :roll: Obecnie jest na małej diecie :wink: więc będzie dobrze. Aha, a ta fotka co Hawan wstawiła to nie jest Nelcia. Jak się nie mylę to psy z Węgier :P Śliczne! :P

I jeszcze raz dziękuję wam za miłe słowa i cieszę się że Nelcia wam się podoba :P

[b]Daga[/b], na pewno musimy się spotkać przy następnej okazji!!!

Link to comment
Share on other sites

Hejka!

I znów mam zaległości :D Ale jest długi weekend to jakoś to nadriobie,mam nadzieje.

z takich newsów to może już ktoś wie,ale niedawno dostaliśmy zatwierdzony swój przydomek hodowlany "Secret of Glory" i strona Ballady uległa pewnym zmianom :wink: Tak więc do maltanów możecie dodać kolejną hodowle. A swoją drogą to troche ich już jest.

A wybiera sie z Was ktoś na wystawe w Kielcach?
oto stawka:
Psy szczeniąt JASPER Forussi
Psy młodzieży MICCO Maltezzi
Psy pośrednia Cinecitta' STEFANO ACCORSI
Psy otwarta CHARMING MALTEZZI
Suki pośrednia BALLADA Forussi (FCI)
Suki pośrednia ISABELLE MLT Fangor
Suki pośrednia SISSI Maltezzi


Pozdrawiam Wszystkich a szczególnie [b] Hawan [/b] -a (hehe)
Moly & Moly

Link to comment
Share on other sites

[b]Moly[/b], gratulacje!!! :D :D O jedną hodowlę maltańczykową w Polsce więcej :D :D ! Przydomek pieseki z Twojej hodowli będą miały bardzo ładny :D !

A ja już mam dość czekania na przydomek :( , jeden plik nazw nie przeszedł, teraz drugi raz zgłosiłam i czekam, czekam... Już sama jestem ciekawa w końcu jaką nazwę nam zatrwierdzą :roll: .

Link to comment
Share on other sites

Powinnam była zapytać czy planujesz niedługo jakieś małe białe kuleczki :P Oczywiście wyrobienie przydomku hodowlanego nie oznacza od razu koniec kariery wystawowej - ma się rozumieć. A ta stawka mi jakoś umknęła :oops: Hm, ciekawe, poraz pierwszy więcej psów niż suczek :o

Link to comment
Share on other sites

:D No kuleczek narazie nie ma w bliższych planach :wink:

Dzięki [b]Elena[/b]! My czekaliśmy na zatwierdzenie 2 miesiące. I zatwierdzili nam pierwszą nazwe która była na liście, więc naprawdę bardzo się cieszymy. Teraz jeszcze jakieś fajne imoina trzeba będzie powymyślać ,żeby jakby co to były na zapas :wink: Mam długi przydomek to teraz imiona wmiare którkie musze dawać.

Pozdrawiam
Moly & Moly

Link to comment
Share on other sites

[b]Martynko,[/b]

no mam nadzieję, że kiedyś w końcu będzie okazja do spotkania :D


[b]Elenko,[/b]

jak sie czuje Bijou? Wszytsko idzie pomyślnie?


[b]Danusu,[/b]
gratuluję przydomku hodowalnego - bardzo ładna nazwa, wpadająca w ucho, traz tylko czekać na młe Molusie :lol: :lol:


Pozdrowienia z Anglii :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...