Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gratulacja:Rose:
super teren:cool2::thumbs:

[quote name='Marysia_i_gończy']
Nowa grupa będzie. Z egzaminem wstępnym z posłuszeństwa, kontaktu z przewodnikiem i zdolności współpracy z przewodnikiem wśród innych psów.

Sprzątanie zgodnie z ustaleniami 1 maja :)[/quote]

to ja mam pytanko kiedy taki egzamin bedzie??
i mniej wicej cene takiech zajec bo musze pogadac z mama i zalezy czy bedzie mi pasowac ze stajania:roll:

czy jak cos to osoby z poza klubu tez moga pomoc sprztac??
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']
[B]KaRa_[/B] lokalizacja Piątkowo/Morasko, dojazd pestką :razz:

Nowa grupa będzie. Z egzaminem wstępnym z posłuszeństwa, kontaktu z przewodnikiem i zdolności współpracy z przewodnikiem wśród innych psów.

Poszukuję aktualnie:
- taniej furtki, najlepiej szybko zrobionej :razz:
- chętnych do ręcznego wyrównania 15m2 pod garaż :razz: start w poniedziałek ok. 17:45

Sprzątanie zgodnie z ustaleniami 1 maja :)[/quote]
To dobry dojazd bym miała tylko 1,30h :evil_lol:
A te wymogi oj oj, chyba mnie zniechęcają bo nie mam gdzie ćwiczyć kontaktu przy innych obcych psach za bardzo:shake: chociaż i tak jest lepiej niż jak było. Czyli muszę zrobić PT by mogła uczestniczyć w nowej grupie? Jak tak to kicha i mogę se to odpuścić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Praca to nie szkołą nie możesz jeden dzień nie iść bo Cię wyleją ;)Takie są realia życia w Polsce nawet o prace jest wyścig szczurów.[/quote]
ale caly dzien na to nie potrzebny;)
wystarczy 15minut chociz dziennie
ja trzymam kciuki

jeszcze raz wielkie gratulacje terenu:multi::multi::multi::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']ale caly dzien na to nie potrzebny;)
wystarczy 15minut chociz dziennie
ja trzymam kciuki

jeszcze raz wielkie gratulacje terenu:multi::multi::multi::lol::lol:[/quote]

Niestety ja mam taką prace że siedzę w niej często od 9-21 i człowiek po 12h godzinach jest padnięty a rodzinka no nie bardzo wtedy chce się bawić z psem w szkolenie tylko co wyprowadzają psy na spacery.

Link to comment
Share on other sites

[quote][Czyli muszę zrobić PT by mogła uczestniczyć w nowej grupie? Jak tak to kicha i mogę se to odpuścić. [/quote]
Czy ktoś napisał, ze musisz zrobić PT, zeby być w nowej grupie? :cool3:
No bez przesady, ale aportu formalnego i chodzenia przy nodze po zetce chyba Marysia nie będzie egzekwować :evil_lol:
([SIZE=1]chociaż kto wie :eviltong:)[/SIZE]

Brawo dla dzielnego Dinosława, że dzielnie przetrwał narkozę! :multi:

Co do 12 h, to spoko ja najczęściej wyjeżdżam do szkoły o 6 i wracam przed 18, a mimo to niemal codziennie 'coś' robimy :p Przecież to sama przyjemnosć coś z psem robić :loveu:
(i też nie mieszkam w centrum Poznania ;-) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Czy ktoś napisał, ze musisz zrobić PT, zeby być w nowej grupie? :cool3:
No bez przesady, ale aportu formalnego i chodzenia przy nodze po zetce chyba Marysia nie będzie egzekwować :evil_lol:
([SIZE=1]chociaż kto wie :eviltong:)[/SIZE]

Brawo dla dzielnego Dinosława, że dzielnie przetrwał narkozę! :multi:

Co do 12 h, to spoko ja najczęściej wyjeżdżam do szkoły o 6 i wracam przed 18, a mimo to niemal codziennie 'coś' robimy :p Przecież to sama przyjemnosć coś z psem robić :loveu:
(i też nie mieszkam w centrum Poznania ;-) )[/quote]
No wyjeżdżam o 8mej, wracam 21.30 wiec nie jest tak błogo a w szkole sie nie przemeczasz tak jak w pracy fizycznej;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']No wyjeżdżam o 8mej, wracam 21.30 wiec nie jest tak błogo a w szkole sie nie przemeczasz tak jak w pracy fizycznej;)[/quote]
Hmm, no nie powiem żebym była wypoczęta :evil_lol: (i szkolne 'prace' nie kończą się wraz z godziną przyjścia do domu, bo zadania domowe, sprawdziany i kartkówki to mnie przygniatają normalnie :placz:).
Ale jakoś żyję i to z borderem :eviltong:

Marysiu, o której 1. maja? :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Hmm, no nie powiem żebym była wypoczęta :evil_lol: (i szkolne 'prace' nie kończą się wraz z godziną przyjścia do domu, bo zadania domowe, sprawdziany i kartkówki to mnie przygniatają normalnie :placz:).
Ale jakoś żyję i to z borderem :eviltong:

Marysiu, o której 1. maja? :p[/quote]
Ja też żyłam i to z 5innymi psami, a teraz praca,że czasem na prawdę trudno znaleść trochę wolnego czasu a i tak ze względu na zwierzaki nie jestem na pełnym etacie . Praca w zoologicznym to nie jest sielanka niestety:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, proszę mi się tu nie licytować, bo ja oprócz tego, że wciąż się uczę - mam zajęcia i egzaminy, to piszę pracę magisterską, pracuję 6 godzin dziennie, a także mam dwa psy, które potrzebują zajęcia. Nie mieszkam na wsi, gdzie mogę je puścić na podwórko czy pola, tylko muszę przejść 2 km do naszego miejsca spacerowego.

Poza tym jest takie super powiedzenie, które polecam wydrukować i powiesić na ścianie: "[B]Jeśli komuś się chce - to szuka sposobów. Jeśli komuś się nie chce to szuka powodów[/B]".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka_m']

Poza tym jest takie super powiedzenie, które polecam wydrukować i powiesić na ścianie: "[B]Jeśli komuś się chce - to szuka sposobów. Jeśli komuś się nie chce to szuka powodów[/B]".[/quote]
Dlatego wzięłam prace na 3/4 by mieć czas na kundle i jeden plus kundle mogą chodzić ze mną czasem do pracy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czytam, czytam i nie wierzę. To po co się brało aussie, jeżeli się nie ma czasu?
Ja jestem codziennie od 8. w szkole, od razu po niej jadę do pracy i stoję parę godzin do 19. A jednak mam siłę, żeby potem jechać jeszcze ze Scoobym kilkanaście km na rowerze, bo chciało się huskiego - to się teraz ma. ;)

Gratuluję terenu, my na zajęcia i tak się nie piszemy. :) Pomóc, pomogłabym, ale będę 1. maja na obozie klikerowym, a w poniedziałek siedzę (a raczej stoję) w pracy.

I życzę Dinowi szybkiego powrotu do zdrowia. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunprince']Czytam, czytam i nie wierzę. To po co się brało aussie, jeżeli się nie ma czasu?
Ja jestem codziennie od 8. w szkole, od razu po niej jadę do pracy i stoję parę godzin do 19. A jednak mam siłę, żeby potem jechać jeszcze ze Scoobym kilkanaście km na rowerze, bo chciało się huskiego - to się teraz ma. ;)

Gratuluję terenu, my na zajęcia i tak się nie piszemy. :) Pomóc, pomogłabym, ale będę 1. maja na obozie klikerowym, a w poniedziałek siedzę w pracy.

I życzę Dinowi szybkiego powrotu do zdrowia. :)[/quote]

A czy ja narzekam,że mam aussie?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ha i mówię,że to najlepsza rasa jaką wybrałam, strzał w dziesiątkę bo jak mnie nie ma pies się wyłącza jak jestem to się włącza:loveu:. O dziwo mimo,że mam prace to chodzę z 6 psami na spacery codziennie, Diuka szkole gdy mam wolne a i nawet moje inne psy szkole:loveu: Tylko mówię,że czasem sa takie dni,że poprostu nie mam siły by wziąść kliker do ręki, a nie że marudzę że mam psy z za dużą ilością energii:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dobra, proszę się przestać licytować, off-topować i w ogóle :mad:

[B]Kinga[/B] kciuki za Dino nadal trzymam, cieszę się, że poszło dobrze :multi:

Z poniedziałkowym spotkaniem na machanie łopaty może lepiej się wstrzymać - raz, że garaże się nie odezwały :roll: więc raczej i tak nie zdążą przed majowym weekendem, a dwa - nie mam tyle ciężkiego sprzętu :evil_lol: żeby wszyscy chętni mieli co robić :lol:
Tak więc proponuję spotkanie 1 maja, część pomacha szpadlami, a część pozbiera śmieci (których wcale tak bardzo dużo nie ma). Co do godziny - jak Wam wygodnie?

Co do wymogów - nie zamierzam ich zmieniać, bo chcę się bawić w agility, a nie w "złap mnie jeśli potrafisz" ;):evil_lol: Na PW poodpisuję w przyszłym tygodniu, bo zaraz wyjeżdżam i wracam w niedzielę w nocy :roll:

Ma ktoś może paletę? Taką drewnianą? Żeby prowizotrycznie zablokować wejście...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dziewczyny, proszę mi się tu nie licytować, bo ja oprócz tego, że wciąż się uczę - mam zajęcia i egzaminy, to piszę pracę magisterską, pracuję 6 godzin dziennie, a także mam dwa psy, które potrzebują zajęcia. Nie mieszkam na wsi, gdzie mogę je puścić na podwórko czy pola, tylko muszę przejść 2 km do naszego miejsca spacerowego.[/QUOTE]
Po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci! Wygrała Pani :lol: ;)

Co do godziny - dostosuję się - nawyżej przenocuję u babuni :p

Normalnie czuję się świetnie z tą wizją, że zaczynamy działać :multi: Nawet głupie sprzątanie śmieci napawa mnie optymizmem :loveu: :evil_lol:

Miłęgo wyjazdu, Marysiu (ja w weekend - kierunek Opole :cool3:).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...