Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Kinga[/B] jak Dino?


Szczegóły dopięte, więc ogłaszam oficjalnie: [B]MAMY TEREN[/B] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:
Nie ma równości boiska piłkarskiego, ale spokojnie powinien wystarczyć, jest duży, ogrodzony, na uboczu i z dobrym dojazdem :loveu:

Wymaga jeszcze drobnych przygotowań: wstawienia furtki, którą ktoś gwizdnął, postawienia garażu na przeszkody, drobnego sprzątania.
Mam nadzieję, że w maju ruszymy z treningami :cool1:

Oto on:
[IMG]http://img222.imageshack.us/img222/475/imgp4546malepx2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za gratulacje :multi: Nawet nie wiecie, jak się cieszę!! :multi::multi::multi:

[B]Kinga[/B] kciuki za Dino zaciśnięte!! :thumbs:

[B]KaRa_[/B] lokalizacja Piątkowo/Morasko, dojazd pestką :razz:

Nowa grupa będzie. Z egzaminem wstępnym z posłuszeństwa, kontaktu z przewodnikiem i zdolności współpracy z przewodnikiem wśród innych psów.

Poszukuję aktualnie:
- taniej furtki, najlepiej szybko zrobionej :razz:
- chętnych do ręcznego wyrównania 15m2 pod garaż :razz: start w poniedziałek ok. 17:45

Sprzątanie zgodnie z ustaleniami 1 maja :)

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje!!!! :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:
Teren genialny :sweetCyb:

Teraz pozostaje nam czekać na silną poznańską ekipę na zawodach :loveu:

[SIZE=1]A jak macie taki duży teren, to może jakieś seminarium frisbee zrobicie? :eviltong:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Poszukuję aktualnie:
- taniej furtki, najlepiej szybko zrobionej :razz:
- chętnych do ręcznego wyrównania 15m2 pod garaż :razz: start w poniedziałek ok. 17:45
[/QUOTE]
- będę pytać i moze coś się uda:p
- porozmawiam z babcią co myśli o moim noclegu w poznaniu :cool3: jeśli się zgodzi to prosze mi zarezerować miejscówkę przy łopacie :evil_lol:


1. maja o której? :cool3:


[QUOTE]Teraz pozostaje nam czekać na silną poznańską ekipę na zawodach :loveu:[/QUOTE]
Ekipa już była nawet jak nie było terenu, a co dopiero teraz :loveu:


[QUOTE][SIZE=1]A jak macie taki duży teren, to może jakieś seminarium frisbee zrobicie? :eviltong:[/SIZE] [/QUOTE]
A Ty zawsze o jednym :lol: Myślę, ze ogólnie nawet nie patrzac na teren seminarium by się przydało :p Trzeba by pomyśleć nad tym :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziewczyny [/B]bardzo dziekuje za kciuki. ;) Dino już w domku. Narkoza jeszcze działa, wiec mam pijanego psa. :) Jak narazie wszystko gładko i sprawnie poszło. W sobote na zastrzyk. ;)

Machać łopatą? Ja sie pisze!! :multi: Moge mieć problem z transportem, ale powinnam dać rade. Prosze rezerwować mi łopate. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...