Jump to content
Dogomania

Miruś za TM [*]


fiorsteinbock

Recommended Posts

:loveu:Dropsik jest wspanialam madrym i przeslicznym jamolem!!!! jUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC jak bedzie z nami w domu:) cala droge powrotna o nim myslalam jak tylko byla okazja otwieralam ksiazeczke Dropsika i patrzylam na[B] MOJA MORDKE!!!![/B] [B]TAK moja mordke!!!!:multi:[/B]
Teraz musze sie zaopatrzyc w smycz i obroze identyfiktor i chce zacZipowac Dropsa bym wrazie co mogla Go odnalesc:) ehhhh DROPSIK DROPSIK:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pomarańczko, nie ma za co dziękować. Ciesze się, że spośród tylu psów wybrałaś Dropsika. Na pewno jest to strzał w 10! My tu wszyscy go pokochaliśmy, ale nie mogliśmy dać mu domu, a Ty jak z nieba zleciałaś! :loveu:

Razem z Tobą czekam na TEN dzień ;)

Link to comment
Share on other sites

dZIEKUJE:oops:

czy orjetujecie sie ile kosztuje i czy u kazdego weta mozna zalozyc czip pieskowi?????

Drops napeno jest strzalem w 10. Wyglaskalam go we wszystkich kierunkach,lapalam za mordke i rzuch by sie upewnic czy nie bedzie sie bronic a on stal i pewnie myslal" co ta kobita ode mnie chce?" nawet wzielam go na rece bo u mnie jest ok 15 schodow i chce go znosic z nich by nie narazic o na uraz kregoslupa.
No i trzeba bedzie go troche podkarmic bo chudy biedaczek jak nie wiem....cholerny stres robi swoje.:shake:

Wiem z poczatki beda trudne,ze oboje a raczej wszyscy 4 (ja maz Olus synek i dropsik)bedziemy musieli dac soebie czas na przyzwyczajenie sie do nowej sytuacji.Ale jestem pewna ze Dropsik bedzie z nami szczesliwy!

Link to comment
Share on other sites

W Bielawie czipowanie bylo darmowe, nie wiem jak obecnie! Warunek, wlasciciel musi miec zameldowanie w gminie, ktora sponsoruje czipowanie.
Co do jajek to raczej nie wytna chlopakowi. Za kastarcje kota placilismy okolo 60zl - raz, dwa i po bolu...od razu chlopak wyluzowal na calej lini i uspokoil sie! Jestem w 100% za sterylkami i kastracja, nie wspominajac nawet o pzreslankach zdrowotnych!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ppomarancza']:loveu:Dropsik jest wspanialam madrym i przeslicznym jamolem!!!! jUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC jak bedzie z nami w domu:) cala droge powrotna o nim myslalam jak tylko byla okazja otwieralam ksiazeczke Dropsika i patrzylam na[B] MOJA MORDKE!!!![/B] [B]TAK moja mordke!!!!:multi:[/B]
Teraz musze sie zaopatrzyc w smycz i obroze identyfiktor i chce zacZipowac Dropsa bym wrazie co mogla Go odnalesc:) ehhhh DROPSIK DROPSIK:loveu:[/quote]

Ale super :multi: Mnie on też bardzo się spodobał, taki kochany pyszczoszek :loveu: Czekamy na wieści z nowego domku Dropsika :lol:

Link to comment
Share on other sites

Oby dal bo on tez jest slicznym jamolem:)
ja sie popytam jeszcze po znajomych czy nie chca jamola wiem ze ktos chcial ale nie pamietam kto!



Pokazywalam zdjecie Dropsa moim rodzicom ibyli pod wielkim wrazeniem!!!! I wielce zdziwieni ze tak piekny pies znalazl sie w schronisku. Boze jakie to smutne ze psy ktore sa zalerzne od na ludzi doznaja taiej wielkiej krzywdy wlasnie od nas ludzi myslacych!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dropsik juz stateczny chlopak, chyba nie w glowie mu zarty ;)
Ale poczytajcie o tym Jegomosciu z Katowic! Jest slodki, inteligentny i On na pewno wlazlby mi na glowe...a łobuz przeokrutny :lol:

Poczytajcie historie maluszka i obejrzyjcie metamorfoze:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/jak-mozna-sliczny-stefanek-chce-rodziny-143087/[/url]

sorry za offa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Dropsik juz stateczny chlopak, chyba nie w glowie mu zarty ;)
Ale poczytajcie o tym Jegomosciu z Katowic! Jest slodki, inteligentny i On na pewno wlazlby mi na glowe...a łobuz przeokrutny :lol:

Poczytajcie historie maluszka i obejrzyjcie metamorfoze:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/jak-mozna-sliczny-stefanek-chce-rodziny-143087/[/URL]

sorry za offa[/quote]


no stefanek niezly z niego diabelek.Wilk w owczej skorze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Dropsik juz stateczny chlopak, chyba nie w glowie mu zarty ;)
Ale poczytajcie o tym Jegomosciu z Katowic! Jest slodki, inteligentny i On na pewno wlazlby mi na glowe...a łobuz przeokrutny :lol:

Poczytajcie historie maluszka i obejrzyjcie metamorfoze:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/jak-mozna-sliczny-stefanek-chce-rodziny-143087/[/URL]

sorry za offa[/quote]


ciotka, ja przez ciebie będę godzinami siedzieć i pisać coś na wątkach :evil_lol: Niedługo całe dogo przez Ciebie obskoczę :evil_lol: A już mi mama gada, że uzależniona od Dogomanii jestem :lol:
No nic, lecę do Stefanka, przynajmniej go zobaczyć :razz:

Link to comment
Share on other sites

UWAGA UWAGA!!!!!!!!!

Wzwiazku rozpoczynajacego sie nowego,normalnego,szczesliwego zycia Dropsa oglaszam ze Dops dostaje nowe imie [B]AMON!!!!!![/B]

[B]Nowe zycie nowe imie!!!!!![/B]



[SIZE=1]([B]Amon[/B] ([URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_staroegipski"]egip.[/URL] [I]Imn[/I] - ukryty, również [B]Amon-Ra/Re[/B]) - egipski bóg, sprawca niewidzialnego wiatru, urodzaju, płodności[URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Amon_(b%C3%B3g_egipski)#cite_note-0"][SIZE=2][1][/SIZE][/URL]. Był uosobieniem niewidzialnych życiodajnych elementów natury: powietrza i wiatru. Powodował, że plony były obfite, zwierzęta się mnożyły, a kobiety rodziły dzieci)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...