Jump to content
Dogomania

Porzucony staruszek ma super dom!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pieniązki dostałam dzieki raz jeszcze.

Bezo dochodzi do siebie:) jest duzo duzo lepiej. tylko niestety mam wrazenie ze on nie widzi najlepiej. gdy przychodze, siedzi w budzie, muszę go zawołac zeby podszedl a dopiero , kiedy powącha moja rekę , zaczyna merdac ogonkiem i szczekac.

do konca kwarantanny zostało mu jeszcze 6 dni ale w sobote musimy odebrac dwa psiaki z hoteliku i bezo zajmuje im miejsce. albo uda sie zalatwic krótszą kwarantanne albo zabiore Go do siebie na weekend. nie wiem tylko jak mój Bubi zareaguje?? z jednej strony chcialabym Go miec u siebie ale z drugiej boje sie ze pożegnanie bedzie trudniejsze:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danal1983']zróbcie prosze staruszkowi banerek z imieniem, niech juz nie będzie tylko staruszkiem. ja nie potrafie takich cudów robić:roll:[/quote]

Już przerobiłem
Banerki zmienią się same automatycznie ale Ty masz go w awatarku i stamtąd wzięłaś go do podpisu więc w podpisie masz niepodlinkowany i sam się nie zmieni, musisz wziąć go sobie jeszcze raz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danal1983']dziękówa!!!!:))

uff udało się, nie było łatwo;)[/quote]

Muszę nieco przygasić Twoją radość :oops:
nie do końca się udało bo w podpisie nie masz banerka z linkiem tylko sam obrazek

Do podpisu musisz go skopiować następująco:
- najeżdżasz wskaźnikiem myszki na banerek np. u kogoś w podpisie alboo w moim poście gdzie go umieściłem
- naciskasz prawy klawisz myszki i z menu kontekstowego wybierasz kopiuj lub copy
- wchodzisz w edycję swojego podpisu
- klikasz na pole edycji
- następnie prawy klawisz i zmenu kontekstowego wklej lub paste
- zatwierdzasz zmainę podpisu

Życzę sukcesu :multi:

Link to comment
Share on other sites

w naszym schronisku brakuje miejsca. mamy w hoteliku dwa pieski, ktorym skonczyl sie juz pobyt tam i musza wrócic do schroniska w sobote najpóżniej. Bezo powinien byc w schronisku az do poniedzialku bo przechodzi kwarantannę. wet jest ponoc bardzo przepisowy i może nie zechciec go zaszczepić wcześniej , a bez szczepienia nie pojedzie do nowego domu. tak wiec jesli wet sie nie zgodzi na krótszą kwarantanne i wczesniejsze szczepienie , bede musiała zabrac bezo do siebie na dwa dni. nie wiem tylko jak zareagują moi domownicy?

Link to comment
Share on other sites

pewnie ,że wytrzymają:) a mnie będzie jednak trudno sie rozstać, choć wiem że będzie miał cudowny Nowy Dom.

nasze schronisko jest ok. koty mają naprawde fajne warunki i gdyby nie to że są narażone na ciągłe choróbska które przenoszą jeden na drugiego, to powiedziałabym że mają tam lepiej niz w niejednym domu...

pieski?cóż... miejsca mało, dziewczyny starają się żeby w razie możliwosci umieszczac je osobno albo łączyć tylko takie, które żyją zgodnie ale różnie to bywa...
te psiaki z hotelu muszą wrócic do schronu bo nie udało sie im znaleźć domu. niewiele osób odwiedza str internetowa schroniska , za to sporo osób do schroniska przychodzi. sunie są przekochane, wiec mysle ,że szybko znajdą dom.polecam stronke:

[url=http://www.otozoswiecim.schronisko.net/]Schronisko Dla Zwierząt[/url]

a to mój Bubek, przy okazji :lol:

[url=http://www.otozoswiecim.schronisko.net/adoptowany21144.html]adopcja - adopcje - psy - Bubi - Schronisko Dla Zwierząt[/url]

Link to comment
Share on other sites

tylko na stronce są ogłaszane i w lecznicach oświęcimiu są zdjęcia i opisy wszystkich naszych zwierzaków.

powiedzcie mi, czy warto wystawiac na allegro aukcje z psiakami? wydaje mi sie że tam nikt psów raczej nie szuka???

u nas w schronie jest dośc spory "ruch". odkąd tam jestem , chyba jeszcze nie było dnia,żeby nikt nie zajrzał.
problem w tym, ze często to nie takich opiekunów szukamy...:shake:
,

a mój Bubek... śmieszny jest, wiem:) nie zapomne słów jednej z dziewczyn, jak przyszlam po psa w listopadzie i poprosilam o małego, niemłodego:) "jest taki brzydki, że aż piękny". wzięłam go w ciemno;)

Link to comment
Share on other sites

ok, powystawiamy z kolezanką na allegro nasze psiury, może akurat się uda :)

czy dodatkowo wysyłałas linki do str allegro z tymi aukcjami do kogos??? nie chcę zbytnio molestowac znajomych bo niedługo będą mieli dość:roll:


czekam na dobre rady ciotek:)

iwop zycze udanego urlopu i czekam na Twój powrót:)

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze są dwie rzeczy, w sumie trzy ;)
- chwytliwy tytuł, ale i taki co łatwo znaleźc jak ktoś szuka przez wyszukiwarkę
- zdjęcia, oddające urodę i charakter(?!) psiaka :)
ja ostatnio wyadoptowując psiaka usłyszałam że zdjęcia pokazały, że on ma to 'coś' :cool1:
no i szczęście.... bo ktoś szuka psiaka podobnego do tego, co akurat odszedł za TM.. albo wprost przeciwnie zupełnie innego...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...