Jump to content
Dogomania

York jedzący tylko trawe, patyki, kamienie i kore:( pomocy :(


Eweleczka

Recommended Posts

[quote name='karjo2']Heh, niewazne, ze kiepska karma, ze psu nie pasuje, istotna wygoda wlascicielki :diabloti:...[/quote]

Czyli co proponujesz???? U mnie karma stoi a on podjada ją od czasu do czasu... A reszte mu gotujemy dajemy czasem surowizna kabanosiki do przegryzania żółty serek biały serek itp. Bo ja juz tak sie zastanawiam co lepsze... Sucha karma czy samemu przygotowane jedzonko...
A po przeczytaniu temetów na dogo czasm jestem w rozterce...
Tak jak to było z tematem smycz czy szelki... Do tej pory nie wiem co lepsze :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Qti']Ja to bym spróbował poeksperymentować: raz serek wiejski, drugi raz Animonda vom Feinsten Junior, trzeci raz surowa drobno pokrojona wołowinka, itp. itd.[/quote]

Daje mu to po czym nie ma biegunki... W przeciwnym razie mam murowaną kapiel mojego psiaka o 1 w nocy i mycie podłóg :shake:
Czyli dostaje troszke serka zółtego troszke białego jajeczko na twardo paróweczka surowizna ale wszystko w dozwolonych ilościach :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eve86']Daje mu to po czym nie ma biegunki... W przeciwnym razie mam murowaną kapiel mojego psiaka o 1 w nocy i mycie podłóg :shake:
Czyli dostaje troszke serka zółtego troszke białego jajeczko na twardo paróweczka surowizna ale wszystko w dozwolonych ilościach :loveu:[/quote]
Serek żółty jest dość tłusty i jak na malucha może być biegunkotwórczy, traktowałbym go bardziej jako łapówkę.
Jajeczko to raczej tylko żółtko, białko działa na zatrzymanie. Próbowałaś dać mu surowe żółtko?
Z paróweczkami bym uważał - pakowane w nie jest najgorsze, tłuste mięso i dużo soli, która może powodować różnego rodzaju egzemy.
Eksperymentami dojdziesz do tego co maluch jada i co mu nie szkodzi - powodzenia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Qti']Serek żółty jest dość tłusty i jak na malucha może być biegunkotwórczy, traktowałbym go bardziej jako łapówkę.
Jajeczko to raczej tylko żółtko, białko działa na zatrzymanie. Próbowałaś dać mu surowe żółtko?
Z paróweczkami bym uważał - pakowane w nie jest najgorsze, tłuste mięso i dużo soli, która może powodować różnego rodzaju egzemy.
Eksperymentami dojdziesz do tego co maluch jada i co mu nie szkodzi - powodzenia :lol:[/quote]

Tak tak serek żółty tylko plasterek parówka też baaardzo rzadko ;) Nie próbowałam surowego zółtka tylko gotowane :lol: No a poza tym Riki już nie taki maluch bo ma 7 miechów prawie. Ale na początku z jedzeniem była tragedia a ja chociaz naczytałam się co dawać a czego nie byłam zielona- chyba do każdego pieska trzeba podchodzic indywidualnie :shake:
Riki lubi tez chlebuś z masłem- mała piętke na zagryzkę :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...