Jump to content
Dogomania

PRĘGUSKA, duża suka z Olkusza - MA DOM!!!!!!!


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='zerduszko'].... [I]i zrobiłam allegro[/I] - chciałaś dopisać :lol:

Musze spadać z kompa, bo mi kręgosłup uszami wychodzi pilnie kupię router jakbyś miała :eviltong: ale jak odpoczną gnaty zaraz się zabieram ;)[/QUOTE]

haha nie zrobiłam bo dopiero odzyskałam neta na moim kompie = znowu coś siadło i TZ siedział i naprawiał biedny - a ja biedna bo znowu będę musiała mu kolację zrobić :roflt:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zerduszko']Nie chcę nic sugerować, ale on chyba to robi specjalnie, zebys mu co dzień kolacyjni robiła :lol:[/QUOTE]

rozważałam sabotaż :lol: ale za długo siedział przy naprawianiu - szybciej by sobie sam kolację zrobił :lol:

a teraz cicho bo będę tworzyć to allegro :lol: chyba, że masz jakiś fajny wstęp???????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Waszka - a o Hessi może lepiej zrobić aktualizacje - missieek pisała, że już jest lepiej, nie jest taka lękliwa. Szczególnie to o gryzieniu nie zachęca ;) i te nowe zdjecia są chyba lepsze ;)

Aaaa co to za glutek Tami?? Chudziutki ;([/QUOTE]

wiem - o Hessi zmienię jutro bo dziś nie mam weny już, a Tami to nowy glutek - razem z mamusią przyjechał niedawno z Olkusza, mamusia będzie na nowym allegro zaraz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']:mdleje:
Nie nadążam :shake:[/QUOTE]


nie martw się - ja też nie :oops: a jeszcze teraz jak nie działa strona to masakra = robie to allegro już chyba drugą godzinę i tylko czekam aż mi prąd wyłączą albo coś... ale czekaj cierpliwie bo już bliżej niż dalej, mam nadzieję, że nie pominę żadnej psiny - będziesz sprawdzać i poprawki zgłaszać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']A Weronka, zgubiłam gdzieś jej wątek... Dżiny nie widziałam - cudo!!!

Proszę o rachunek, wyślę na sznupkowe konto, ok?[/QUOTE]

Weronka moja droga to już od jakiegoś czasu grzeje dupkę w domku :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/142999-Stara-jak-A-wiat-chora-BABCIA-z-WYROKIEM-z-Olkusza-MA-DOM[/url]

może być na sznupkowe - 12 zł plus VAT :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Weronka moja droga to już od jakiegoś czasu grzeje dupkę w domku :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/142999-Stara-jak-A-wiat-chora-BABCIA-z-WYROKIEM-z-Olkusza-MA-DOM[/url]

może być na sznupkowe - 12 zł plus VAT :evil_lol:[/QUOTE]
Żartujesz!!! Ajm soł hapi :D

A ile tego watu - 22% :lol: Wyślę Ci razem z Brokowymi jak będą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Therion']Malawaszka co to za dom dla Umy sie "kroi", tych psiakow tyle ,ze nie nadazam, do tego cos to dogo kiepsko mi dziala.[/QUOTE]


fajny domek się zapowiada - dziś Angela jedzie z Umą - młoda Mama z 4-latkiem - naprawdę fajne wrażenie w mailach - ja zaciskam :kciuki: w Krakowie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...