Jump to content
Dogomania

BIS wet, BIS G.P. , BIS III - Koszalin 09


k.iwona

Recommended Posts

Koszalin w tym roku okazał się dla naszych afganów niezwykle Łaskawy :)))

sedzia M.KOZBER
Po ringowym bieganiu wynik był następujacy :

[B]Calamus TWISTER PRINCE[/B] - [B][COLOR=red]Najlepszy Pies w Rasie[/COLOR][/B] , [B][COLOR=red]BOB[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][COLOR=black]Calamus SHOW ME HEAVEN[/COLOR] - Najlepsza Suka w rasie [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
a ich mamusia :)))TORUSIA

[B]Twoja Trzpiotka Kama Lama - [COLOR=red]Najlepszy Weteran[/COLOR][/B]

[COLOR=black]na finałach wyniki moich finalistów przeszły moje najśmielsze oczekiwania :))) - lepiej być nie mogło :)))[/COLOR]

Zaczeła [B]IRA[/B] kóra startowała w konkursie Najlepszy CHAMPOION odddz. KOSZALIN

Sędzina poprosiła na Ring po wstępnym bieganiu i macaniu przeszliśmy do finału - jeszcze raz pokaz w ruchu i statyce i wyniki
[B]Int. Multi Ch CALAMUS SHOW ME HEAVEN[/B] - [SIZE=3][COLOR=red][B]BIS[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=red]Grand Prix Koszalin 09[/COLOR]

Szbko zmiana afghana bo zaraz po Irce wywołano weteranów - uff zdązyliśmy -wbiegła TORA - znowu pokaz w ruchu i statyce - wstępna sekekca bo weteranów było dużo - sędzina podeszła i pokazała że afgan zostaje w rozgryce finałowej - to jeszcze raz ruch i ststyka i jest wynik

[B]Int. Multi CH Twoja Trzpiotaka KAMA LAMA[/B] - [COLOR=red][SIZE=3][B]BIS [/B][/SIZE]veteran[/COLOR]
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][COLOR=black]bardzo zadowoleni czekamy na oststniego afgana z naszego TIMU z biletem wstępu na ring główny - Wchodzi 10 grupa[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][COLOR=black] [/COLOR][/COLOR]
Ocenia M. KOZBER

po chwili sa już wyniki
[B]CH.Calamus TWISTER PRINCE[/B] - wygrywa [B][COLOR=red][SIZE=3]BOG[/SIZE] 1[/COLOR][/B]
[COLOR=black]szybko ustawiam do fotki i lece do ringu przygotowawczego bo zaraz zaczyna się BIS [/COLOR]

to był fantastyczny dzięń pokaz 10 zwycięzców grup i spikar wyczytuje
Trzecim najpiekniejszym psem wystawy w Koszalinie jest [B]CHART AFGAŃKI :)[/B]

[B]Ch. Calamus TWISTER PRINC - [COLOR=red][SIZE=3]BIS[/SIZE] III[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=black]reasumując nasz cały dzień[/COLOR]

[B]Calamus TWISTER PRINCE[/B] - [COLOR=red]Najlepszy Pies w Rasie[/COLOR], [COLOR=red]BOB, BOG,[B] [SIZE=3]BIS III[/SIZE][/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=#ff0000][B][COLOR=black]Calamus SHOW ME HEAVEN[/COLOR] -[/B] Najlepsza Suka w rasie , [B][SIZE=3]BIS[/SIZE][/B] GP Koszalina[/COLOR]

[B]Twoja Trzpiotka Kama Lama -[/B] [COLOR=red]Najlepszy Weteran,[SIZE=3][B]BIS[/B] [/SIZE]wet.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][COLOR=Red]:loveu::loveu::loveu:REWELACJA!!!:loveu::loveu::loveu:
OGROMNE GRATULACJE!!!:laola::laola:

[/COLOR][/SIZE][LEFT][SIZE=5][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black]Sebek i Maoś[/COLOR] :evil_lol:[COLOR=Black];)(zdjecie z innej podstr;))
P.S.Aguś MAOŚ jest 'mój" ;p
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [/LEFT]
[/CENTER]
[IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6413/dsc0050vb.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mao uwielbia ten kombinezon :diabloti:

AGA , FLORKA - MAO jest mój , nie dam , nie oddam, ale nic straconego za jakieś 3,5 tygodnia MAO się powieli .
Gdy mu powiedziałam że zostanie ojcem - hmmm - zachował się :)))) standardowo --- popatrzył na mnie bardzo wymownie to było spojrzenie typu : dawj szybko smakusa bo lecę poszczekać pod płotem.

Link to comment
Share on other sites

właśnie robię zapowiedz na swojej stronie :) i będzie można zobaczyć obrazkowy rodowód

wybranką jest :

[B][COLOR=indigo]CH.PL DE JA VU Zikkurat[/COLOR][/B]
córka
[B]CH.PL,Zw.Klubu, Zw Polski, Mł.CH.Pl, Mł.ZW.Europy Śr. i Wsch. , Mł Zw.Pl , BIS [COLOR=indigo]Gar De Mari ATTACHE[/COLOR][/B]
i
[B]BIS jr, CH.Pl , Mł Ch.Pl [COLOR=indigo]BLAZE of GLORY Zikkurat [/COLOR][/B]

[COLOR=#4b0082]a w/w dama wygląda Tak [/COLOR]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/171/0318507c88402559.jpg[/IMG]

zapawiada się bardzo ciekawie :) dużo klasowych afganów znajdzie się w tym rodowodzie a kolory mogą być .... odlotowe ... już się nie mogę doczekać .

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam coś takiego :) reszta na mojej stronie [URL="http://www.afghan-calamus.zn.pl"]www.afghan-calamus.zn.pl[/URL]

[IMG]http://1.1.1.4/bmi/www.afghan-calamus.zn.pl/Nowy%20folder/storm%20dzieci/TWISTER/mao%20i%20deja/Bez%20nazwy%201%20kopia.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...