Jump to content
Dogomania

Jasper i jego galeria


angelus222

Recommended Posts

Oj troszkę sie zaniedbaliśmy z tą galerią naszego Jaspera. Ale strasznie dużo rzecz sie ostatnio działo a między innymi przeprowadzaliśmy sie do domku z ogródkiem na wsi. Więc mały białas jest teraz w siódmym niebie bo ma swój ogródek :lol:
Dzisiaj postaram sie wrzucić kilka nowych zdjęć ;)

Link to comment
Share on other sites

Ogródkowa sesja :razz:

[IMG]http://images42.fotosik.pl/134/59194053deab37ffmed.jpg[/IMG]
No daj mi to w końcu :eviltong:
[IMG]http://images35.fotosik.pl/76/3bfe1e6da5add1camed.jpg[/IMG]
Co w trawie piszczy? Jasper :lol:
[IMG]http://images37.fotosik.pl/217/f297d07e897d9a04med.jpg[/IMG]
Mam przyjść do ciebie? :cool3:
[IMG]http://images47.fotosik.pl/221/d79a84d23ad5414fmed.jpg[/IMG]
O taki śliczny chłopak ze mnie :eviltong:


Teraz jeszcze muszę zrobić Jasperowi zdjęcia w jego jesiennych ubrankach a wygląda w nich pięknie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gdyby jeszcze Jasper był taki grzeczny jaki śliczny to byłoby cudowanie :evil_lol: A to taki biały diabełek :evil_lol: teraz ma jeszcze ten swój trudny wiek dojrzewania:cool3:
W przyszłym tygodniu wybieramy sie na trzecie już trymowanie więc znowu Jasper przyniesie mi wstyd swoim zachowaniem :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='angelus222']Gdyby jeszcze Jasper był taki grzeczny jaki śliczny to byłoby cudowanie :evil_lol: A to taki biały diabełek :evil_lol: teraz ma jeszcze ten swój trudny wiek dojrzewania:cool3:
W przyszłym tygodniu wybieramy sie na trzecie już trymowanie więc znowu Jasper przyniesie mi wstyd swoim zachowaniem :razz:[/QUOTE]
Nie mów , że jest tak źle.
Jak ja byłam z Cezarem pierwszy raz u fryzjera to piszczał , szczekał i nie wiem co jeszcze bo nie pamiętam to przecież było 4 i pół lata temu :eviltong:
Ale pamiętam , że najgorzej było z uszami:evil_lol: Za chiny nie dał sobie zrobić:evil_lol:
Ale , jak już byłam drugi raz to już w miare spokojnie sie zachowywał , a teraz to pestka ;)

Link to comment
Share on other sites

Mój Foxi też źle się zachowuje na trymowaniu. W sumie to dużo zależy od podejścia groomera, bo np. Foxi jak był trymowany u babki, która nie miała w ogóle podejścia do psów to Foxi ją pogryzł i połamał jej metalowy grzebień... U faceta i obecnej fryzjerki trochę się denerwuje, ale nie dochodzi do takich incydentów jak kiedyś. Czuje, że nie może 'brykać' :eviltong:

Jasper powinien kiedyś zmądrzeć u fryzjera hehe :)
Czekam na zdjęcia w ubrankach. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma][COLOR=black]Dopiero teraz udało mi się wejść na forum wcześniej nie mogłam bo jak widać jakieś zmiany na nim robili... i jakoś chyba nie za bardzo mi sie te zmiany podobają...
[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][B][COLOR=black]

Bianka19
[/COLOR][/B][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=black]Oj może aż tak strasznie źle to nie jest ]ale Jasper strasznie nie lubi jakichkolwiek zabiegów pielęgnacyjnych. Wiadomo powoli sie przyzwyczaja ale na początku żeby go wyczesać to była masakra bo ja nie zdążyłam dotknąć go szczotką jak już piszczał a jak go nawet przestawałam na chwile czesać to nadal lamentował Teraz już nie robi aż takich szop przy czesaniu ale zdarza mu sie tam czasem trochę popłakać. A podczas trymowania to już w ogóle było ciekawie wstyd mi tylko smarkacz przyniósł bo musiałam sie nasłuchać jak sie wiercił jak piszczał jak płakał sapał i drapał Babka od trymowania stwierdziła że takiego przypadku to ona jeszcze nie miała. Fakt Jasper ma ten swój charakterek

[/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][B]kaskaSz
[/B][/FONT][FONT=&quot][FONT=Tahoma]Wiesz co do groomera to raczej ta babka do której chodzimy ma podejście bo sama ma dość znaną hodowle westie.
No byłoby fajnie jakby zmądrzał ale mam nadzieję że wyrośnie z tego.

[B]358Andzik358
[/B]hehe tylko żeby Jaspera przytulić to on musi mieć na to ochotę bo inaczej książę nie będzie zbytnio zadowolony

[B]Ania :)
[/B]Oj tak urósł bardzo chłopak. A pamiętam jeszcze jak był taki malutki i sie w dłoni mieścił

a co do fotek w ubrankach postaram sie zamieść je jeszcze dzisiaj[/FONT] [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...