Jump to content
Dogomania

Hawańczyk (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Marca_Besi

Recommended Posts

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='natalia&borys']Zamierzasz wystwiać swoje maleństwo ? Czekamy na fotki !:lol:[/QUOTE]
Fotki czekają na akceptacje
A niestety nie będę wystawiała mojego Boryska na wystawy
Pani Borysek jest piękny.Jezdzi pani na wystawy do legnicy ??
moze sie spotkamy
Pozdrawiam Panią i Boryska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boryś']Fotki czekają na akceptacje
A niestety nie będę wystawiała mojego Boryska na wystawy
Pani Borysek jest piękny.Jezdzi pani na wystawy do legnicy ??
moze sie spotkamy
Pozdrawiam Panią i Boryska[/quote]
Do Legnicy raczej nie ( nie byliśmy tam jeszcze).. Planujemy : Łódź, Wrocław , Kalisz , Leszno, Szczecin, Poznań.... Więcej jeszcze nie zaplanowałam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://s2.photoblog.pl/photos/4B/7B/9819063.jpg[/IMG]


[IMG]http://s1.photoblog.pl/photos/B9/CF/9819920.jpg[/IMG]
[IMG]http://s1.photoblog.pl/photos/8A/19/9820124.jpg[/IMG]
[IMG]http://s4.photoblog.pl/photos/B0/19/9820255.jpg[/IMG]
Jak wam się podoba mój Borysek ??

Link to comment
Share on other sites

A nasz Bafi odkąd wyszedł pierwszy raz na dwór nigdy nie zesikał się w domu. Co więcej on sam zawsze nam sygnalizował kiedy chce wyjść piszczał pod drzwiami. I tak jak miał 5 m-cy wychodził trzy razy dziennie a jak 8m-cy już tylko dwa razy i tak jest do dziś. Faktem jest jednak to,że nigdy nie zaniedbaliśmy czasu kiedy najczęściej pieski się załatwiają czyli po spaniu i po jedzeniu zawsze załatwiał się na podkład , ja go pilnowałam czasami przez godzinę żeby właśnie na tym podkładzie się załatwił i to pilnowanie konsekwentnie trwało kilka tygodni, aż przyszedł taki czas, że byłam pewna, że załatwi się na podkładzie i nie musiałam go pilnować.
Życzę dużo cierpliwości i konsekwencji, a na pewno wszystko się uda.
Pozdrawiam
PS Kiedyś pisałam o problemach z kołtunami dziś mogę już powiedzieć,że to jest za nami. Odżywka i szampon firmy 1All Systems to jest to ,włos jest niesamowicie piękny, odżywiony i nie plącze się super:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa5000']A nasz Bafi odkąd wyszedł pierwszy raz na dwór nigdy nie zesikał się w domu. Co więcej on sam zawsze nam sygnalizował kiedy chce wyjść piszczał pod drzwiami. I tak jak miał 5 m-cy wychodził trzy razy dziennie a jak 8m-cy już tylko dwa razy i tak jest do dziś. Faktem jest jednak to,że nigdy nie zaniedbaliśmy czasu kiedy najczęściej pieski się załatwiają czyli po spaniu i po jedzeniu zawsze załatwiał się na podkład , ja go pilnowałam czasami przez godzinę żeby właśnie na tym podkładzie się załatwił i to pilnowanie konsekwentnie trwało kilka tygodni, aż przyszedł taki czas, że byłam pewna, że załatwi się na podkładzie i nie musiałam go pilnować.
Życzę dużo cierpliwości i konsekwencji, a na pewno wszystko się uda.
Pozdrawiam
PS Kiedyś pisałam o problemach z kołtunami dziś mogę już powiedzieć,że to jest za nami. Odżywka i szampon firmy 1All Systems to jest to ,włos jest niesamowicie piękny, odżywiony i nie plącze się super:):):)[/QUOTE]
Bardzo dziękuję za szczegółowe instrukcje na temat siusiania.Zakupiliśmy takie podkłady ale naprawdę bardzo rzadko udaje sie Borysiowi na nie nasiusiać.Bardzo dużo pije i tak naprawdę to siusia po całym domu.Jak nasiusia na podkład dostaje nagrodę w postaci serduszek,które nawiasem bardzo lubi ale niestety i to nie działa.Jeśli jest na dworze to tylko chodzi i wącha a jak tylko wraca to potrzeby swoje załatwia w domu.Jeśli chodzi o szampon i odżywkę to właśnie tej firmy zakupiliśmy , teraz tylko czekamy jeszcze na żel na przebarwienia bo ma on slady brązowe na pyszczku.Wet. przepisał maść i zobaczymy czy pozbędziemy się tego problemu.
Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Witam panią (bursztynki) kiedy pani będzie miała najbliższy miot ??

Witam panią serdecznie ;) poniżej dałem fotke mamy Boryska

Pozdrawiam Ps.Wiele osób pytało się o tą chodowle w Bogatyni podam linka [URL="http://funnyland.prv.pl/"]http://funnyland.prv.pl[/URL] <

[IMG]http://funnyland.republika.pl/visi0029.gif[/IMG][IMG]http://funnyland.republika.pl/czarnobyl.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=SeaGreen]Witam Boryś,

Widzę, że nie odebrałaś/eś pw ode mnie więc piszę na forum.

Zauważyłam, że dość często raportujesz posty w związku z czym prosiłabym o rozważne pisanie na forum. Zanim wyślesz post na forum, sprawdź jego zawartość. Pozwoli Ci to wyłapać błędy, literówki, zmienić treść. W ten sposób unikniemy pisania postu pod postem a co za tym idzie niepotrzebnego bałaganu.

Druga sprawa. Prosiłabym o nie wstawianie w każdym wątku tych samych zdjęć*. Dogomania spamu** nie lubi. Posty o charakterze spamu będą usuwane z forum. To samo tyczy się zakładania podobnych wątków i zadawania tych samych pytań gdzie się da.

I na koniec. Z tego co mi wiadomo dwie osoby korzystają z tego samego konta? Jeśli tak proszę się podpisywać na końcu każdego postu żeby było wiadomo kto jest kim.

[/COLOR][SIZE=1][COLOR=SeaGreen]*Pamiętaj, że maksymalny rozmiar zdjęć to 640 x 640 pikseli. Można wstawiać 5 zdjeć na post.[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=SeaGreen]
**Istotą spamu jest rozsyłanie dużej liczby informacji komercyjnych o jednakowej treści do nieznanych sobie osób.

[U][SIZE=2] ps. prosiłabym też o dokładne zapoznanie się z regulaminem

[url]http://www.dogomania.pl/forum/announcement.php?f=36[/url]
[/SIZE][/U]
[SIZE=2]Pozdrawiam,

Mod[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich właścicieli Hawańczyków i pozostałych pieseczków.
Wesołych , zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego
Nowego Roku życzą Boryś, jego mały właściciel Mateusz oraz ich mamusia;) :multi:Wiele uścisków i buziaczków dla naszego ulubieńca Borysa i Natalii:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boryś']Witam wszystkich właścicieli Hawańczyków i pozostałych pieseczków.
Wesołych , zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego
Nowego Roku życzą Boryś, jego mały właściciel Mateusz oraz ich mamusia;) :multi:Wiele uścisków i buziaczków dla naszego ulubieńca Borysa i Natalii:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]
Serdecznie dziękuje za uściski i buziaczki w imieniu Borysa ( i swoim :eviltong:)
Ja również życzę wesołych PO Świetach i Szczęśliwego Nowego Roku :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja tu zagladam, ale niewiele pisze, bo tu glownie o wystawach mowa... a moje sunie na wystawy nie jezdza...:roll:

Pare dni temu Daisy zlapala kleszcza w lesie....:shake: Przyczepil jej sie do ucha. Myslalam ze to swinstwo nie grasuje w zime, ale niestety...

Moj maz posmarowal go maslem i wyciagnal obcazkami...:razz:

Link to comment
Share on other sites

:loveu:Witaj Sabinko,ja już myślałam że tu nie zaglądasz,właściwie to forum hawańczyków i powinniśmy dzielić się radami i doświadczeniami na temat naszych kochanych psiaków,a i o wystawach też warto wspomnieć,bo hawańczyków jest mało na polskich ringach.Ale wiadomo że nie każdy ma ochote i czas by zająć się wystawianiem swojego psiaka ,najwazniejsze by były kochane i miały ciepły domek i pełną miche.No i najważniejsze nie kazdy psiak lubi wystawy.A co u Twoich pięknotek?Jak noga Dajzuni,czy Majka zrobiła się bardziej ufna???Ciesze się że Jasteś,Buziaki :loveu: P.S.Przyślij mi fotki na moją poczte

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bursztynki']:loveu:Witaj Sabinko,ja już myślałam że tu nie zaglądasz,właściwie to forum hawańczyków i powinniśmy dzielić się radami i doświadczeniami na temat naszych kochanych psiaków,a i o wystawach też warto wspomnieć,bo hawańczyków jest mało na polskich ringach.Ale wiadomo że nie każdy ma ochote i czas by zająć się wystawianiem swojego psiaka ,najwazniejsze by były kochane i miały ciepły domek i pełną miche.No i najważniejsze nie kazdy psiak lubi wystawy.A co u Twoich pięknotek?Jak noga Dajzuni,czy Majka zrobiła się bardziej ufna???Ciesze się że Jasteś,Buziaki :loveu: P.S.Przyślij mi fotki na moją poczte[/quote]

Oczywiscie ze warto wspomniec o wystawach, one przeciez promuja nasze hawanskie cuda...:loveu: Ja moglabym brac Majke na wystawy, ale nie mam za bardzo czasu, a poza tym mimo ze Majka ma rodowod, to nie jest jakiejs wyjatkowej urody. Ma problemy z tymi plamami od łez:shake:. A Daisy i tak by sie nie nadawala, bo to jest "wiercipołek" i nie usiedziala by. W samochodzie np. wariuje, lazi po calym samochodzie i piszczy caly czas...nie usiedzi spokojnie, choc wiem ze sie nie boi, bo gdy otwieram samochod to pierwsza wskakuje...

Co do nogi Dejzuni to bez wiekszych zmian, wciaz ja podnosi, czasem nawet biegnie na trzech lapach jak kaleka, a ta czwarta noge ma podciagnieta do gory :roll:. Bylam u specjalisty, sprawdzil jej ta noge, zrobil przeswietlenie, ale wszystko wyszlo ok. Wet stwierdzil, ze Dejzunia ma poprostu taki tik. Tak samo z siusianiem, gdy sika to staje na przednich lapach i tak idzie z pupa do gory sikajac... Wyglada to komicznie :evil_lol:

Majka jest juz super! Juz jest calkiem ufna i wesola. Taka slodka, wdzieczna przylepa! Ale az rok czasu musial minac zeby zaufala...

PS. Fotki beda, musze kupic nowy aparat, bo mi moja córcia tamten "zalatwila"...:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Sabina02']
Moj maz posmarowal go maslem i wyciagnal obcazkami...:razz:[/quote]
Wyciagnac tak, jak najszybciej, ale nie smaruje sie niczym kleszczy, nie przypala ani nic podobnego - przyduszaja sie wtedy i wypluwaja z siebie wiecej sliny... a to i tak nic nie daje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefesza']Wyciagnac tak, jak najszybciej, ale nie smaruje sie niczym kleszczy, nie przypala ani nic podobnego - przyduszaja sie wtedy i wypluwaja z siebie wiecej sliny... a to i tak nic nie daje.[/quote]

Ale podobno przydusza sie go po to by puscil te kleszcze (czy tam nogi)... inaczej to sie mocno trzyma...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...