Jump to content
Dogomania

Hawańczyk (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Marca_Besi

Recommended Posts

[quote name='Sabina02']Ja ja bylam u Iwonki to Yoreczka byla w klatce, bo miala cieczke, a ktorys (juz nie pamietam ktory) hawanski lub cotonowy pan probowal ja bardzo namolnie podrywac...:evil_lol: Baaardzo chcial sie dostac do tej klatki, ale bez skutku...:cool3:[/quote]

hehe. Widocznie Basia wpada w oko nie tylko Yorką , ale też innym psiakom :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bursztynki']:evil_lol: no to jest natura psiaków,ale mają też swoje upodobania,mój hawańczyk Bady ma swoją panne razem śpią ,jedzą z jednej michy, liże ją po oczkach,uszkach i chodzą wszędzie razem,nawet broją razem:evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Ale to musi cudnie wyglądać :loveu: Taka psia miłość..A Borysek kocha wszystkie panienki z okolicy.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bursztynki'];) razem z przybłedami ,YoreczkA12:razz: no a teraz jeszcze szczeniaki :evil_lol: wesolutko mamy:loveu:[/quote]
to ja już nie mam wyrzutów.... mam trzy i chce jeszcze... ale "chora" nie jestem to jest po prostu nie do opanowania:oops: miłość i tyle:loveu:
całe dziecięce życie mażyłam o psach a teraz sobie to odbijam :cool3:
zresztą razem z mężem

Link to comment
Share on other sites

;) Ha Ha i tak trzymaj,marzenia nalezy spełniać,wtedy człowiek jest szczęsliwy:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Ja od dziecka kochałam zwierzatka ,karmiłam koty podwórkowe,opiekowałam się ptaszkami i zawsze był w domu psiaczek ,ale jeden ,a teraz tez sobie odbijam.....:multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam tylko dwa piesie... ale marzy mi sie jeszcze jakas malutka, starsza schroniskowa kundelunia... Chcialabym ja sobie zabrac ze schroniska jak bede w Polsce za rok... Ciezko mi tylko chłopa przekonac... Juz mnie straszy rozwodem jak wezme nastepnego psa, wiec nie wiem jak to bedzie...:shake:

Nastepne fotki:

Daisy

[IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9150/one23zm7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4472/one16yn0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6628/one22ui3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonata78']Nie ujmując nic Mayi, Daisy jest prześliczna:loveu:[/quote]

Dziekuje! :loveu: Na dodatek Dejzunia jest grzeczną i slodką dziewczynką!
To z hodowli "Biale Bursztynki" wychodza takie cudenka...:loveu:

A Majcia... No rzeczywiscie, nie jest taka ladna jak Dejzi, ale za to nadrabia charakterem! Na fotkach wyglada na wystraszoną, ale w rzeczywistosci to radosna, wspaniala sunia... i taka przylepka!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Psiaki są przeurocze. Daisy piękna podobna do taty. Maya ma prześliczne kędziorki. Hawańczyki to wyjątkowe psiaki każdy jest inny i to jest najpiękniejsze. Właśnie słucham sobie muzyki , pogwizduje i czuje mokry nosek na nodze to Bafuś już przybiegł z zabawką (gwizdają to trzba biec):):):) i jak mu odmówić:)
pozdrawiam

Pani Iwono musimy się spotkać jeszcze kiedyś bo nie miałam przyjemności poznać tej uroczej yoreczki:):):) Bardzo chciałam mieć yorka podoba mi się ich charakterek w końcu to teriery, ale mój mąż postawił veto powiedział błagam Cię znajdź innego psa jak ja będę wyglądał z takim psiakiem na spacerze:):):) I tak nam zajęło kilka miesięcy znalezienie odpowiedniego psa o odpowiednim charakterze i nie żałujemy Bafuś jest super.

Link to comment
Share on other sites

a zapomniałam zapytać, słuchajcie jak się nazywa ten grzebień który rozcina kołtuny
Bafusiowi czasami się zdarzają na łapkach i nie chcę żeby cierpiał przy rozczesywaniu , więc weszłam do sklepu internetowego żeby zakupić,ale nie wiem jak to urządzenie się nazywa
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Hawanczyk-mały długowłosy piękny psiak o ciemnych inteligentnych oczkach ,to wspaniały piesek rodzinny,jest małym cyrkowcem o wielkiej inteligencji,zrobi wszystko aby jego właściciel zwrócił na niego uwage,ale gdy nie mamy ochoty na zabawe z nim, to świetnie sam sie bawi.Hawanczyk bardzo lubi dzieci i figle.Jest to psiak który kocha inne zwierzeta,jest przyjazny pozbawiony agresji . Utrzymanie hawańczyka nie jest kosztowne,szata długa wymaga czesania więc potrzebna nam bedzie szczotka,grzebien,szampon i odżywka, kąpiemy hawanczyka co dwa tygodnie lub wrazie potrzeby (zabiegi fryzjerskie takie jak papiloty ,oliwienie itpnie są konieczne )oczywiście jeśli ktos ma ochote obciąć hawańczyka to może to zrobić,ale ja wole długowłose,chód hawańczyka jest piękny równy i płynny .Hawanczyk nie ma skłonności do chorób,nie jest szczekliwy .I doskonale radzi sobie w domu pozostawiony sam nawet 8 godzin:lol: Oczywiście po powrocie własciciela jest szczęsliwy i wita go bardzo wylewnie, bo przeciez w towarzystwie człowieka hawanczyk czuje się doskonale :loveu: .Aha jeszcze kwestia spacerków,hawanczyk lubi długie spacery,jest to bardzo wytrzymały psiak z Kuby.Ale zadowoli się też krótkimi spacerkami.Lubi pieszczoty i wylegiwanie się na podusi....Wspaniała rasa polecam.:lol: Zapraszam wszystkich włascicieli hawańczyków ,do podzielenia sie radością jaką jest byc włascicielem ;) Hawanczyka:multi:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciliśmy z wystawy w Gorzowie i musze sie pochwalic , ze Borysek odniósł kolejny wielki sukces..:multi:
Ocena: Doskonała
Lokata: I
Medal: złoty
Tytuł: Zwycięzca Młodzieży
Opis; mocny pies o silnej kości , dobrze wypełnionym korpusie i samczej głowie, nożycowy układ szczęk , dobra pigmentacja , dobry gatunek szaty , troszkę wąsko prowadzone kończyny

To już trzecia wystawa Boryska w klasie młodzieży i na każdej otrzymał ocene doskonałą ..więc.... BORYS BIAŁE BURSZTYNKI ZOSTAJE CHAMPIONEM MŁODZIEŻY!!!:multi: :lol: :sweetCyb: :bigcool: :Cool!: :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia&borys']Czy słyszeliście może o jakiejś chorobie oczu , przez którą , któryś z kolei miot urodzony przez suczke moze być ślepy??:roll:
NAsz wet. ma hodowle Entlebucher-ów i wykonywał tym swoim psom badania.I opowiadał nam cos tam o tej chorobie.. Nie wiem czy dotyczy to też psów?? Pani Iwono , pani ma hodowle , czy robiła pani tego typu badania??[/quote]


O rany , czy ten wet ma nazwisko zaczynające się na W i mieszka w Kazmierzu ? Jeśli tak to jest to i nasz weterynarz , ktory prowadzi nam hodowlę juz wiele lat . Sama w przyszlym roku zrobię te badania moim psom ( szkoda ze takie drogie ! ) . Jeśli to ten sam wet to pewnie i my mieszkamy w pobliżu .

Link to comment
Share on other sites

:loveu:[quote name='natalia&borys']Właśnie wróciliśmy z wystawy w Gorzowie i musze sie pochwalic , ze Borysek odniósł kolejny wielki sukces..:multi:
Ocena: Doskonała
Lokata: I
Medal: złoty
Tytuł: Zwycięzca Młodzieży
Opis; mocny pies o silnej kości , dobrze wypełnionym korpusie i samczej głowie, nożycowy układ szczęk , dobra pigmentacja , dobry gatunek szaty , troszkę wąsko prowadzone kończyny

To już trzecia wystawa Boryska w klasie młodzieży i na każdej otrzymał ocene doskonałą ..więc.... BORYS BIAŁE BURSZTYNKI ZOSTAJE CHAMPIONEM MŁODZIEŻY!!!:multi: :lol: :sweetCyb: :bigcool: :Cool!: :jumpie:[/quote]

:loveu: :lol: :multi: wielkie GRATULACJE!!!!!!! dla Młodzieżowego Championa :-o ;)
TAK TRZYMAĆ ;)
BUZIAKI DLA KUDŁACZA i czekamy na Championa Polski !!!!! a póżniej może i na Inter Championa
:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']:loveu:

:loveu: :lol: :multi: wielkie GRATULACJE!!!!!!! dla Młodzieżowego Championa :-o ;)
TAK TRZYMAĆ ;)
BUZIAKI DLA KUDŁACZA i czekamy na Championa Polski !!!!! a póżniej może i na Inter Championa
:loveu:[/quote]
Dziękuje :lol: w imieniu swoim i BORYSKA , a o Championa Polski to już za jakieś 5 miesięcy zaczniemy walczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...