Jump to content
Dogomania

Hawańczyk (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Marca_Besi

Recommended Posts

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='echo']Czy mogę w wakacje obejrzeć hodowlę "Białe Bursztynki"? Do tej pory nie mogą się moje panie zdecydować czy kupimy cottona, czy hawańczyka (koniecznie białego)?
Ciekawe jak prezentują się one w naturze?
To jest chyba jedyna, hodowla w Polsce posiadjąca zarówno cotton de tulear jak i hawańczyki? Bardzo chciałbym je porównać.
Proszę o odpowiedź, choćby na priv.[/quote]
:lol: Serdecznie Zapraszam do odwiedzin moich kudłaczy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='echo']Czy mogę w wakacje obejrzeć hodowlę "Białe Bursztynki"? Do tej pory nie mogą się moje panie zdecydować czy kupimy cottona, czy hawańczyka (koniecznie białego)?
Ciekawe jak prezentują się one w naturze?
To jest chyba jedyna, hodowla w Polsce posiadjąca zarówno cotton de tulear jak i hawańczyki? Bardzo chciałbym je porównać.
Proszę o odpowiedź, choćby na priv.[/quote]
Może i ja się przyłączę do tej prośby??:cool3:
tylko dla czego Gdańsk jest tak daleko??:placz:
mieszkam pod Koninem...

Link to comment
Share on other sites

Ale z drugiej strony po wyczekanego psiaka to nawet w bagno pójdę :evil_lol:
Tylko mam dylemat....HAWAńCZYK?????? COTONIK?????? OBA??????:cool3:
wszystko pięknie gdyby nie odwieczny problem który zawsze zciąga na ziemię... niby nie najważniejsze ale życie ułatwiające pieniądze...
na coś się będzie trzeba zdecydować! pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KARO_SP']Ale z drugiej strony po wyczekanego psiaka to nawet w bagno pójdę :evil_lol:
Tylko mam dylemat....HAWAńCZYK?????? COTONIK?????? OBA??????:cool3:
wszystko pięknie gdyby nie odwieczny problem który zawsze zciąga na ziemię... niby nie najważniejsze ale życie ułatwiające pieniądze...
na coś się będzie trzeba zdecydować! pozdrawiam[/quote]

[B]Moja propozycja:[/B]

[B]1.Jak mozna oba, to jasne ze oba!!![/B]

[B]2.Jak kaska jest tylko na jednego, to stawiam na Hawanczyka (z wiadomych powodow, bo mam je dwa)[/B]

[B]3. A jak kaski nie ma, to tysiace cudnych kudlaczy czeka w schroniskach :loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jesli ktos jest zainteresowany... Oto 1 roczna Fiona, ktora mieszka z menelem, ktory w delirce pobil nie jednego psa, kota, a nawet swoja zone... Sunia jest w zagrozeniu...Menel odda ja za flaszke, wiec jakby ktos by byl chetny ja przygarnac, to byloby super!

Jest sliczna! A po zabiegach pielegnacyjnych jeszcze wyladnieje (teraz jest zaniedbana)...
[IMG]http://img129.imageshack.us/img129/630/fiona5axuh3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6499/fiona6axbp6.jpg[/IMG]

A oto filmik z Fiona:

[URL]http://iwop.wrzuta.pl/film/x9zwAYLCNm/fiona[/URL]


[B]Bron Boze nie zniechecam do kupowania Hawanczyka, mam je dwa i nie zaluje!!!! Ale jesli ktos nie moze miec Hawanczyka ze wzgledow finansowych, to sa inne opcje aby uzyskac wspanialego przyjaciela...[/B]

Link to comment
Share on other sites

Albo 6 letnia Foksia, niedawno zabrana ze schroniska bo tam ogromnie cierpiala. Teraz czeka na swoj dom w platnym hoteliku dla psow (jest mniejsza niz wyglada na zdjeciu)...

[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/6950/jadzia28gj1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia&borys']Ale ślicznuchy :loveu: Szkoda , że domków nie mają..:-( Bo to są przecież kanapowce , a nie psy do wyżywanie sie dla jakiś meneli :cool1:[/quote]

No niestety, a takich cudnych psiakow w schroniskach jest ogromna ilosc...:-(

Link to comment
Share on other sites

suczka z przydrożnego rowu ... siedziała rano... wieczorem nadal tam była... mąż stwierdził że jeśli rano tam będzie to do domku z nią ... była to już trzy latka jak u nas jest a właściwie to mamusia ja mi zakosiła:placz: ale ona wyznaje zasadę przez żołądek do serca nie tylko ludzkiego:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Jesli ktos jest zainteresowany... Oto 1 roczna Fiona, ktora mieszka z menelem, ktory w delirce pobil nie jednego psa, kota, a nawet swoja zone... Sunia jest w zagrozeniu...Menel odda ja za flaszke, wiec jakby ktos by byl chetny ja przygarnac, to byloby super!

Jest sliczna! A po zabiegach pielegnacyjnych jeszcze wyladnieje (teraz jest zaniedbana)...
[IMG]http://img129.imageshack.us/img129/630/fiona5axuh3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6499/fiona6axbp6.jpg[/IMG]

A oto filmik z Fiona:

[URL]http://iwop.wrzuta.pl/film/x9zwAYLCNm/fiona[/URL]


[B]Bron Boze nie zniechecam od kupowania Hawanczyka, mam je dwa i nie zaluje!!!! Ale jesli ktos nie moze miec Hawanczyka ze wzgledow finansowych, to sa inne opcje aby uzyskac wspanialego przyjaciela...[/B][/quote]
kasa na jednego zawsze się znajdzie... gorzej że nie wiadomo któórego!!!! na razie

Link to comment
Share on other sites

Ja tez wybralam Hawanke!!!!! :loveu: Z reszta ja bylam zdecydowana na Hawanke zanim pojechalam do hodowli Biale Bursztynki, nie bralam innej rasy pod uwage...:lol:

No i teraz mam cudna hawanska dziewczynke w domu!!!!!!!!! A nawet dwie, bo potem kupilam druga!!!

Link to comment
Share on other sites

co do psiaków z ulicy to wykrakałyście mi to chyba...przed chwilką mój synek przyprowadził a właściwie nie wiem kto kogo:cool3: mały zgrabny psiak ok 6 miesięcy widać komus zginął bo zadbany nawet głodny nie jest -na razie- i odpchlony! wywieszę ogłoszenie w szkole, bo mieli dzisiaj wycieczkę i pełno ludzi było pod szkołą a on właśnie z tamtąd za nami przyszedł
on z nami czy my z nim?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Brida mieszka w Warszawie i ja wystawiaja,Boni w Cielu (jest piękna ale jej nie wystawiają) no i brat Boryska mieszka w Poznaniu ale jego taz nie wystawiają :shake: mam zdjecia ,wyśle Tobie.Fajnie że Borysek trafił do Ciebie:multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bursztynki']Brida mieszka w Warszawie i ja wystawiaja,Boni w Cielu (jest piękna ale jej nie wystawiają) no i brat Boryska mieszka w Poznaniu ale jego taz nie wystawiają :shake: mam zdjecia ,wyśle Tobie.Fajnie że Borysek trafił do Ciebie:multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]
Bardzo miło jest mi słyszec takie słowa od pani :lol:
A Brida odnosi juz jakieś sukcesy , czy dopiero zaczyna??:cool3:
A Boni no fakt, juz kiedys widziałam jej foteczki i jest cuuudna :loveu: Te plamki na głowie no poprostu boska..

Pani Iwonko czekam na foteczki :loveu:
Ale fajnie , ze Borysek ma tak blisko brata :razz: Może kiedys uda nam sie ich spotkać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia&borys']Heh , może to nie przypadek , tylko przeznacznie :cool3:[/quote]
już sobie poszedł...:shake: nawet nie poczekał az namaluje sobie urodę i go do szkoły zaprowadzę ......łazęga jeden włuczykij:roll: wczoraj był w kwiaciarni a dzis już go tam nie ma... kwiaciarka chciała go zachować,-fajna babka- ale musiała by powsinogę wiązać...ale nie ma serca zresztą ja też nie ale psiut był sympatyczny!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KARO_SP']już sobie poszedł...:shake: nawet nie poczekał az namaluje sobie urodę i go do szkoły zaprowadzę ......łazęga jeden włuczykij:roll: wczoraj był w kwiaciarni a dzis już go tam nie ma... kwiaciarka chciała go zachować,-fajna babka- ale musiała by powsinogę wiązać...ale nie ma serca zresztą ja też nie ale psiut był sympatyczny![/quote]
Szkoda , ze sobie poszedł.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...