Jump to content
Dogomania

Seterek angielski Fredzio już w nowym domu!!! :)


Samara

Recommended Posts

U Fredzia ostatnio się trochę "ruszyło" :) na dniach ma przyjechać jakiś pan myśliwy, obejrzeć Fredka żeby zobaczyć czy będzie mu pasował jako towarzysz polowań :) myślę, że to by była dla niego super opcja - miałby szanse się wylatać na dużych przestrzeniach - a to jest coś co Fredek wręcz uwielbia. Jeśli jednak to nie wypali to druga w kolejce jest pani z Zakopanego :) być może Fredzio zostanie góralem ;) to wszystko jeszcze nic pewnego, ale już widać jakieś światełko w tunelu - jest szansa, że wreszcie jest życie się ustabilizuje w domku stałym :)
O wszystkim będę informować na bieżąco :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky']Hop hop! Jak tam Fredzio? Ma już nowy domek? :loveu:[/quote]

Wszystko wskazuje na to, że tak :) Dziś "przekazaliśmy" Fredka nowym właścicielom - i pojechał do Zakopanego :) nie mam jeszcze żadnych informacji jak tam pierwsze chwile w nowym domu, ale jak tylko będę coś wiedzieć to na pewno napiszę. W każdym razie wszystko wygląda optymistycznie - cieszymy się wszyscy, że mały znalazł swój domek. Z drugiej strony trudno nam było się z nim rozstać, bo Fredzio to naprawdę nieprzeciętnym psiak. Skradł serca nam wszystkim :) I nie mam wątpliwości, że skradnie je również nowym właścicielom :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...