Jump to content
Dogomania

20-21.08.2005 Lwów CACIB


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agasia']Savannah konkurentko ;) No koniecznie musimy isc ;) A na jakich wystawach startowalas w tym roku, moze sie juz gdzies spotkalysmy ? :>[/quote]
ja mało startuje bo zwykle albo mi się nie chce :) albo nie mam czasu, bo akurat wystawiam psy. no cóż takie zycie :wink: ja byłam w Opolu z Basenji od Asiaczka, w Berlinie, w Szczecinie :) Mam nadzieje że nie bedzie konkurencji w MP :P może jakis mały pucharek i lokata 2 za tobą się znajdzie :wink: :angel:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Czarny scenariusz przekraczania granicy :evil:

Już jesteśmy po ukraińskiej stronie, a tu sprawdzają papiery psom i na "weteryniarza" ichniego mogą kazać do rana czekać, a fuj, na psa urok!!!!

Trzeba na tę okoliczność termos z kawą i kanapki zabrać, by się czas nam nie dłużył.
Jak już jedziemy dalej, to dobrze mieć ( a jednak) jakieś drobne euro, dolary lub hrywny dla napotkanych policjantów.

A na granicy jeszcze auto moga sprawdzić, czy aby nasze, albo czy mamy na jego użytkowanie upoważnienie - bo jakby nam coś znaleźli i chcieli autko zabrać - to obcemu nie mogą.

Strach się bać !!!!!!!!

Ale to tylko czarny , bardzo czarny scenariusz!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A tak już bez czarnych scenariuszy:
1.faktycznie trzeba mieć pozwolenie na użytkowanie auta ( jak nie jest na nas zarejestrowane- trzeba mieć albo od notariusza kwit, albo jakieś inne upoważnienie, np. od leasingodawcy), ale zdarza się ,że nikt niczego nie sprawdza.
2.Ukraińcy lubią czasem szukać w papierach psów i jak im się coś nie spodoba potrafią odesłać do ich wet. żeby stwierdził że psiak jest zdrowy( a w nocy na granicy nie ma wet. tylko na dziennej zmianie)
3.dobrze mieć jakieś drobne przy sobie na okoliczność policji - trzeba uważać na drodze,
4. dobrze jechać w grupie
5. i trzeba się nastawić psychicznie ,że to wszystko może, ale nie musi - nas spotkać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Kika to jakiś matrix ,tak?[/quote]

No chyba tak 8)
Lepiej być przygotowanym na najgorsze - potem będzie luźniej i weselej, jeśli okaże się,że nas to wcale nie dotyczyło.

Dla mnie "matrix' to się już wczoraj zaczął, jak zobaczyłam nazwisko sędziego .Byłam już na takiej wystawie z jego udziałem ,że w naszej rasie ani jednego CAC-a nie przyznał, nie mówiąc - w zw. z tym - o CACIB-ach.
Miał być inny.

Trochę jestem zniesmaczona-może tym razem będzie lepiej.Wtedy trochę dalej jechałam sobie. :roll: 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek'][b]KIKA[/b] -kto Ciebie sędziuje ,na którym ringu?[/quote]

[b]Ринг №1
Мr. Lokodi Zsolt-Румыния [/b]
10.00-доберман; 11.00-ам. стафф. терьер; 11.30-бультерьер, бедлингтонтерьер , керри-блю-терьер, пшеничный терьер, норвич терьер, вестхайленд уайт терьер, ирландский м/ш терьрер;
[b]11.45- VI группа по списку собак, идущих в каталоге[/b]; 12.00-VIII группа по списку собак, идущих вкаталоге; 13.30-X группа.

Chyba drugiego takiego nie ma?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']No tak -Rumunia :D myślę ,że jednak jest taki drugi "udany"-Todorow -Bułgaria 8) :wink:[/quote]

Byłam w Oradei w ubiegłym roku i takie były tego wyjazdu efekty -dokonała bez wniosków.Nawet ch.Węgier skończyła wtedy tak , jak my.

Ale inne rasy inaczej były potraktowane i nawet dziewczyny z Polski z CACIb-ami wróciły.Może psów w kropki nie lubi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Mam nadzieje ze lubi beagle.. ;) Bo nie zbyt miłobyłoby wrócic bez CACa bedac samym w klasie... i trzymamy kciuki zeby wam Kika pomimo wszystkiego dobrze poszlo 8)[/quote]

Ja to bardziej ambitna jestem - mnie się CACIB marzy :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][quote name='Agasia']Mam nadzieje ze lubi beagle.. ;) Bo nie zbyt miłobyłoby wrócic bez CACa bedac samym w klasie... i trzymamy kciuki zeby wam Kika pomimo wszystkiego dobrze poszlo 8)[/quote]

Ja to bardziej ambitna jestem - mnie się CACIB marzy :oops:[/quote]
będzie Cacib, uwierz w to :wink:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Kika'][quote name='Agasia']Mam nadzieje ze lubi beagle.. ;) Bo nie zbyt miłobyłoby wrócic bez CACa bedac samym w klasie... i trzymamy kciuki zeby wam Kika pomimo wszystkiego dobrze poszlo 8)[/quote]

Ja to bardziej ambitna jestem - mnie się CACIB marzy :oops:[/quote]
będzie Cacib, uwierz w to :wink:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

Jakbym nie wierzyła, to bym się po połowie Europy nie tłukła.

Mam tylko inny problem- auto w leasingu - i czy bez problemów przejadę?To jest problem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']A czy ktoś z was słyszał o takim przypadku ,że nie przyznano psu CAC-a ,CACIB,BOB-bo był sam w rasie(nie mógł być oceniony w drodze porównania)??Czy taka opcja jest możliwa? :o[/quote]
ja słyszałam :-? bo to czy dostanies zte wnioski zalezy od sędziego :-? Kroliczku napisałam do Ciebie na pw
Pozdrawiam
Lidka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...