Jump to content
Dogomania

20-21.08.2005 Lwów CACIB


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam dzisiaj około 19 na przejsciu w Medyce.Aut tyle, co na pasie odpraw za szlabanem, więc można stwierdzić ,że kolejki właściwie nie było.
Jutro, albo pojutrze będę miała jakies istotne informacje od ludzi, którzy tam pracują. Myślę,że przekroczenie polsko-ukraińskiej granicy nie będzie problemem - gorzej może być w drugą stronę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Kika']. Myślę,że przekroczenie polsko-ukraińskiej granicy nie będzie problemem - gorzej może być w drugą stronę.[/quote]
o jeju :o chyba nas nie zatrzymaja spowrotem (tfu, tfu) :o
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

A do czego my im tam jesteśmy potrzebne?O te durnowate kolejki mi chodzi :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][quote name='Savannah'][quote name='Kika']. Myślę,że przekroczenie polsko-ukraińskiej granicy nie będzie problemem - gorzej może być w drugą stronę.[/quote]
o jeju :o chyba nas nie zatrzymaja z powrotem (tfu, tfu) :o
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

A do czego my im tam jesteśmy potrzebne?O te durnowate kolejki mi chodzi :roll:[/quote]
no wiem, na szczescie to nie Białorus by gnębili Polaków :roll: choc kolejki w grupie nie powinny byc nam straszne, mam nadzieje że bedziemy wracac w grupie, zreszta tak samo jak w strone Lwowa w grupie :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dlatego dobrze by było, gdyby organizatorzy ukraińscy nam pomogli. Można z nimi zagadać na wystawie, że prosimy o taki telefon na granicę. Podobnie było w Kaliningradzie (CACIB) i wszystko poszło jak po maśle, naprawdę!
Pzdr.[/quote]
Asiaczku podejmujesz się załatwic to z organizatorami :) ? Liczymy na Ciebie :wink:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

Mój pracownik jechał przez Korczowa wieczorem w niedziele- mówił,że ruch szedł na bieżąco, bez kolejki.
Twierdzi ,że powinni nam Ukraińcy na wystawie dać jakąś kwitancje z pieczątką ,że byliśmy tam i na granicę pchać sie z tym bez kolejki.Ze zwierzętami ponoć puszczają.OBY!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']Mój pracownik jechał przez Korczowa wieczorem w niedziele- mówił,że ruch szedł na bieżąco, bez kolejki.
Twierdzi ,że powinni nam Ukraińcy na wystawie dać jakąś kwitancje z pieczątką ,że byliśmy tam i na granicę pchać sie z tym bez kolejki.Ze zwierzętami ponoć puszczają.OBY!!!![/quote]
trzeba miec nadzieje, że wszystko pójdzie bezproblemowo :wink:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']choc licze na Asiaczka że użyje we Lwowie, swojej wspaniałej umiejętnosci porozumiewania się w języku rosyjskim :) My na wystawke jedziemy z sabakami :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

Oj nie jestem taka do końca pewna czy oni tam bedą chcieli z nami po rosyjsku gadać - choć pewnie jeszcze nie zapomnieli 8)
tam dużo osób zna obce języki - polski też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][quote name='Savannah']choc licze na Asiaczka że użyje we Lwowie, swojej wspaniałej umiejętnosci porozumiewania się w języku rosyjskim :) My na wystawke jedziemy z sabakami :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica[/quote]

Oj nie jestem taka do końca pewna czy oni tam bedą chcieli z nami po rosyjsku gadać - choć pewnie jeszcze nie zapomnieli 8)
tam dużo osób zna obce języki - polski też.[/quote]
o to good news :)
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']To naprawdę nie ma żadnego znaczenia, w jakim języku będziemy się porozumiewać. Ważne, aby się porozumieć. No i zeby organizatorzy chcieli nam pomóc. Ja wierzę w drugiego człowieka...
Savannah - o której przyjeżdżasz?
pzdr.[/quote]
Asiaczku, jak bym mogla to dzisiaj do Ciebie zadzwonie na domowy i podam ci godziny pociągów :) juz mam wszystkie spisane :wink:
Pozdrawiam
Lidka i Villarica

Link to comment
Share on other sites

A ja już wróciłam dziewczynki z urlopu :wink:
Jestem gotowa do jazdy na UA.
[b]ASIACZEK[/b] o której zbiórka ,bo muszę zgrać Kasię ze stafikiem.?
Jutro jadę też do weta i zobaczę co mi powie odnośnie dodatkowych papierków na powrót.Jeśli takowe dostanę to zrobię jak uzgodniłyśmy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...