Jump to content
Dogomania

Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .


Princess_York

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mamy 4 konkurentki :
[FONT=ArialMT][SIZE=1][FONT=ArialMT][SIZE=1][LEFT]XANTINA LA PETITE PRINCESSE Lazuryt FCI
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=ArialMT][SIZE=1][FONT=ArialMT][SIZE=1]PARISIENNE E.G. Cardea FCI[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=ArialMT][SIZE=1][FONT=ArialMT][SIZE=1]ABI Widero[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=ArialMT][SIZE=1][FONT=ArialMT][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=ArialMT][SIZE=1][FONT=ArialMT][SIZE=1]ROXI Jantarowa Chata[/LEFT]
[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Generalnie sędzina w mł. wybierała ciemne suki . Ulcia by się spisała :loveu: .
Oceny były różne . W psach w mł. 1 lokatowy pies dosk ,a 2 i 3 lokata już bdb . Chociaż były piękne ,

Arwena nie przypadła do gustu ,no i na początku dała "cyrk" na stoliku .. Ja już nie wiem co mam robić .. Chodzę z nią do miasta ,ludzie dotykają i jest okej ,a jak kurna przychodzi wystawa i stolik to ... :angryy: .

Link to comment
Share on other sites

Ojej no i co ? każdemu czasami idzie lepiej, czasami gorzej, nie musisz się chwalić tylko tymi super ocenami, a te troche słabsze też są dobre...


Może się boi, jest zdenerwowana tym "szumem" i dlatego się tak zachowuje (nie napisałaś co) czy gryzie, czy np nie chce stać itp. :p

Link to comment
Share on other sites

Nie no okej ,masz racje i te gorsze i te lepsze są dobre . Tylko poprostu już było tak dobrze ,dostawałyśmy 3 lokaty na wysoką stawke ,w Łodzi dosk i znowu zaczyna się bdb ... Tak dostałyśmy bdb . Niby nie jest to zła ocena ,ale nie pasuje mi dokońca .
WIem że 50% to pies i drugie 50% to właściciel ,handler . Tylko że ja i Arwena robimy wszystko okej ,gdyby nie stolik , nie gryzie ,ale się wyrywa . Aż sędzina powiedziała że tak mocno ją trzymam że aż nie oddycha ,taki żarcik . No ale fakt b aardzo mocno ją trzymam, a ja nie chce nic na siłę u niej robić . Chce żeby to była przyjemność i dla mnie i dla niej . A jak narazie to tylko przyjemność dla mnie ..

Szum jej nic nie robi puszczałam jej 2 dni temu na maksymalną głosnosc na youtube wystawe psów ,a właściwie onków ,a przy onkach to hałas nie z tej ziemi .
Nawet dzisiaj terierki "Rzucaly" się na amstaffy ,a nasz namiot był przed terierami i nic ani drgnęła nic ją to nie obchodziło :lol: . Wieć z tym nie ma problemu . Chodzi ładnie ,no dziś widziała mamę i troche szła na tylnych łapach ale było ok ,stała też ładnie i przyszedł czas na stolik :( . CO ja mam robić ??? .

Link to comment
Share on other sites

Nie chodzi mi o szum w sensie głośności, głównie chodzi mi o to że to takie troche zamieszanie koło psa :)

bdb też nie zła, mnie się wydaje dobrą oceną, to że jedna czy dwie jest takie to co ? każdemu może się zdarzyć :) ja jak bym jeździła na wysatwy to bym się cieszyła z takiej oceny w sumie :lol:
a na siłe nie ma co robić, bo dziewczyna się zrazi i tyle, będzie robić tak na każdej, bo będzie sobie źle kojarzyła.. może warto jej np dać kilka smaczków na stolik i może to pomoże :) nie wiem za bardzo, bo nie byłam w takiej sytuacji, ale trzeba kombinować :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...