Jump to content
Dogomania

Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie


olekg89

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rinuś'][I][B]Serio już nigdy więcej nie chcesz zobaczyć Kary po tej nocy ?:evil_lol:[/B][/I][/quote]

A byście się wszyscy zdziwili, jakby po sylwestrze Kara z Komarem stali się najlepszymi przyjaciółmi:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Wywołaliście wilka z lasu:evil_lol:
Niestety zasmucę Was moi drodzy, gdyż no Karolcia zajęta jest, więc nie ma co wymyślać:evil_lol:. Chciałam nawet na sylwka wziąć ale nie ma tyle miejsc ;)[/quote]:multi: Gratuluję!
A miejsce się znajdzie, więc się zastanów :eviltong: Początkowo miało przecież jechać 11 osób, potem 10 ... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Ale przecież moglibyście mieć pokoik tylko dla siebie. :cool3:[/quote]

To by w ogóle z niego nie wychodzili:evil_lol: ja widzę co się dzieje jak się spotykają:eviltong: zakochane gołąbeczki:loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I] Ale, że Olek niby na co ma się przygotować? :cool3::cool3: On mnie nie zdradzi :diabloti:[/I][/B][/quote]

7 kobiet + on jeden= 7niebo:loveu: wątpię, żeby się nie skusił:diabloti: chociażby dla samej Asi się skusi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...