Jump to content
Dogomania

Galeria małej czarnuli Fibuli :D


Arabeska^^

Recommended Posts

  • Replies 839
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to same śpiochy :D :lol:

Eh, mam takie pytanie do każdego, czy Wasza psina miała kiedykolwiek katar?
Bo tak mi się jakoś wydaje, że Phoebe ma, od paru dni co jakiś czas kicha, a kiedy śpi często oddycha tak jakby miała zatkany nosek (czasem też coś jej tam "pyka" .. ;d).. :shake:. Co prawda żadnej wydzieliny nie ma (przynajmniej nic takiego nie zaobserwowałam, choć czasem po spanku na pyszczku wokół nosa (i na nosie) ma małe kropelki (oczywiście nie od wody). Czy to katar? Jak sobie z nim radzić? :-(
W środę idziemy do weta na odrobaczanie, czy mogę czekać do tego czasu czy lepiej żebym poszła z nią już jutro?? :-(

Link to comment
Share on other sites

Moj Coco ma caly czas katar (jest najprawdopodobniej uczulony) kicha jak jest na dworze ale w nocy tez czasami mu sie zdarzy i wtedy tez ma takie kropelki kolo nosa, mysle ze mozesz poczekac do srody, chyba ze naprawde jest to niepokojace to jedz do lekarza;);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FREDZIU']Pozdrowionka, Fredzia kataru to może niemiała ale czsami wydawało mi się że ciężko i szybko oddycha i że coś ma w nosku,:roll: al małe pieski mają szybki bardzo oddech i może to dlatgo:shake:[/quote]

No nie wiem, to brzmi zupełnie tak jakby miała zatkany nos :shake:

[quote name='Nati28']Moj Coco ma caly czas katar (jest najprawdopodobniej uczulony) kicha jak jest na dworze ale w nocy tez czasami mu sie zdarzy i wtedy tez ma takie kropelki kolo nosa, mysle ze mozesz poczekac do srody, chyba ze naprawde jest to niepokojace to jedz do lekarza;);)[/quote]

No trochę mnie uspokoiłaś, poczekam chyba jednak do tej środy :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Warto z tym sie udać do weta,bo to delikatniutkie stworzonka,oczywiście jeśli robi to często,jak na dworze to może rzeczywiście alergia.Mój Tolek tylko kicha jak się perfumuję albo na inne areozole...hehe albo jak właczam spryskiwacze w aucie hehe:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich :))
Dziękuję za wszystkie komentarze i rady! Jesteście kochani :loveu:
A co do kataru Phoebe, nie przeszedł, ale i nie nasilił się. Coraz bardziej jestem przekonana, że chodzi o jakąś alergię, bo zaczęło się to mniej więcej wtedy kiedy zaczęłyśmy wychodzić na podwórko. Zresztą zawsze jest gorzej właśnie po przyjściu z zewnątrz..:shake: No nic, jutro idziemy do weta więc wszystko się wyjaśni :)
A co tam u Was słychać moje kochane wielbicielki yorków? :) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...