Jump to content
Dogomania

BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ceny DT i hoteli kształtują się od 380zł do 450zł...
Kulfon ma zarezerwowane miejsce w stajennejsforze,jeszcze nie odwołałam...,ale niestety brakuje nam dużo stałych deklaracji (koszt pobytu z wyżywieniem to 450zł),dlatego szukamy czegoś tańszego.Mamy nadzieję,że może znajdzie się jakieś płatne DT,bo na bezpłatne nie ma szans...
Możecie wejśc na stronę [URL="http://www.stajennasfora.pl"]www.stajennasfora.pl[/URL] i zobaczyc sobie jak to wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Piekny z niego chłopak, czy jego ktos odwiedza w tym schronie? Dalej go gryzą ?
Nie przebrnęłam przez cały wątek, bo dogo strasznie dzis chodzi, nie wiem czy wybrałyście już hotelik?
Nawet nie wiem, w jakim jest schronie i gdzie miałby najblizej, ale na pewno są tansze hotele, bo ktos pisał o 450 zł. Na razie będe zaglądać, chyba nie dam rady pomóc finansowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Piekny z niego chłopak, czy jego ktos odwiedza w tym schronie? Dalej go gryzą ?
Nie przebrnęłam przez cały wątek, bo dogo strasznie dzis chodzi, nie wiem czy wybrałyście już hotelik?
Nawet nie wiem, w jakim jest schronie i gdzie miałby najblizej, ale na pewno są tansze hotele, bo ktos pisał o 450 zł. Na razie będe zaglądać, chyba nie dam rady pomóc finansowo.[/QUOTE]

Tak odwiedzamy go i nadal go gryzą siedzi cały czas w jednej budzie i wychodzi tylko żeby siusiu zrobić i trochę do jedzenia:( A jest w schronisku dla psów w Obornikach wlkp niedaleko Poznania. A z hotelikiem i itd to ja nic nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

poleciał post samowolnie niedokończony. drugi, uzupełniający wcieęło. pisze jeszcze raz. jutro sprawdze czy w hoteliku o którym myślę zgodzą sie na opłatę "z dołu" w takim układzie trzeba by się skupić na deklaracjach a pies już byłby bezpieczny od podgryzania fajtłapa kochana. zaraz bierzemy się za szukanie transportu, najchetniej bezpłatnego, albo choć taniego.odezwę się.

Link to comment
Share on other sites

NO nabralismy tempa:lol::evil_lol:

poszukujemy juz transporu, po powrocie do domku sprawdzam mapę i możliwosci. może jechac już. hotelik oczekuje Kulfonka. :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:

ja szukam szybko transportu i melduję się jak najszybciej.:roll::roll:a cioteczki zadbają o deklaracje, bo wiadomo kiedys trzeba zaplacic. mam nadzieje ze to podziała mobilizujaco, mamy konkretny plan, natychmiastowy. ABY NIE BYŁO ZA PÓŻNO:shake::shake:. mamy zgode na platność "z dołu".!!!


WARUNKI SUPER. 12 ZŁ Z KARMA , GOTOWANE, PLUS JAKO UROZMAICENIE SUCHE. POMIESZCZENIE WEWNĘTRZNE, WIĘC NIE ZMARZNIE, WYBIEG OBSZERNY I DOBOROWE TOWARZYSTWO NASZYCH DOGO PIESKÓW. RUSAŁKI I SKRZATA, BILON WŁAŚNIE JEST SZCZĘŚLIWYM POSIADACZEM DOMKU . ODJECHAŁ KU SZCZĘSLIWOŚCI NASZEJ I NOWEJ RODZINY. NIE JEST OD WAS JAKOŚ KOSZMARNIE DALEKO. WSZYSTKO POSPRAWDZAM I PODAJĘ SZCZEGOŁY NA PW.miejsce sprawdzone i ocenione na 6. LWÓWEK ŚLĄSKI. OK?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...