Jump to content
Dogomania

Śliczna, młoda długowłosa sunia! Wola k/ Pszczyny - MA DOM!


kaja555

Recommended Posts

[CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_0ZcWZoaRBi8/SlQtFaiWJvI/AAAAAAAAANQ/d89a8Ejxsmg/s800/Gilowice3.jpg[/IMG][/CENTER]

[CENTER][B]Ta śliczna sunia została znaleziona w okolicach LO w Gilowicach - gmina Miedżna k/Pszczyny.[/B]
[B]Sunia jest młodziutka, może roczna. Jest średnim pieskiem o długiej sierści i puszystym ogonku. Jest zadbana, dobrze ułożona i bardzo przyjazna względem ludzi, dzieci i innych zwierząt. Chwilowo jest przygarnięta przez dobrych ludzi, ale nie może tu zostać. Pilnie szuka nowego, odpowiedzialnego domu! Sunia właścicieli nie toleruje innych psów, właścicele są w trakcie sprzedaży domu i przeprowadzki! Sunia może trafić do schroniska, dlatego nowy dom jest pilny! [/B][/CENTER]

[CENTER][B]W sprawie adopcji prosze o kontakt:[/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=#000000]Tel.: 512 465 261[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4]E-mail: [/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=4][email protected][/SIZE][/EMAIL][/B] [/CENTER]

[CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_0ZcWZoaRBi8/SlQtMQ0nAWI/AAAAAAAAANY/fMoNFUlnE0o/s800/Gilowice1.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Sunia ma allegro, jest na adopcjach.org i na zaginionych.

Oprócz tego Pani, która ją chwilowo przygarnęła podjechałą do mnie dzisiaj do pracy - wydrukowałam jej i zalaminowałam ok. 20 plakatów.

Sunia ma mało czasu - Państwo są w trakcie przeprowadzki do Pszczyny :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Matko kolejna biedota... Ile Ona mnie-więcej ma??[/I][/quote]

jeżeli chodzi o wiek, to 1-2 lata, jest raczej bardzo młoda, zęby bielutkie, sierść mięciutka i piękna mimo chudości

a jeżeli chodzi o wielkość, to jest taka do kolanka. Jest raczej małym-średnim niż średnim-dużym psem, jak ktoś wie o jaki dylemat mi chodzi :diabloti:

Pani która ją przygrnęła, bardzo nie chiałaby jej oddawać do schronu, a może być zmuszona przez trwającą przeprowadzkę :-(

DT raczej nie znajdziemy, więc szybko domek musi się pojawić...

Link to comment
Share on other sites

Tego niestety nie wiem, bo Pańśtwo mają młyn w tej chwili, i prawdę mówiąc to już teraz nie mają dla suni czasu. Ponadto ona jest u nich na posesji, śpi na balkonie, bo nie moga jej wpuścić do domu, bo tam ich sunia chce się na nią rzucić. Ale jestem z nimi w kontakcie, że jakby było tragicznie to będziemy coś kombinować.

Wczoraj było jedno zapytanie z allegro, jakieś zainteresowanie jest. Państwo mają mi jeszcze przesłać więcej zdjęć, bo ładne zdjęcia to podstawa, a na nich nawet nie widać jaka to pięknota jest;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolanta08']Mam chętnych państwa na sunię ale chcieliby się czegoś więcej o niej dowiedzieć przed adopcją.Gdyby ją zaadoptowali to potrzebny byłby przewóz do Tychów.[/quote]

:crazyeye:

A ja równocześnie mam wiadomość, że Sunia pojechała do Bierunia - jak dogada się z rezydentką to zostaje. Więc trzymam kciuki - a z domkiem w Tychach poczekajmy.

CO do suni - jest dobrze ułożona, widać że miała kiedyś dom, jest przyjażnie nastawiona do psów i ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, Wy mnie tu o zawał kiedyś przyprawicie !!!! :crazyeye: Co za wieści !!!!

Trzymam za psią przyjaźń :thumbs::thumbs::thumbs:.

Jolu, dla chętnych Państwa na pewno znajdzie się zastępstwo, tylko wybierać. Na pewno poradzisz sobie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiama']no i co tam słychac ??? :roll: Czy kaja juz na urlopie ?[/quote]

jeszcze jestem, myślę że możemy powiedzieć, że sunia ma dom :loveu:

Więc ludzi z Tych polecam do odesłania do naszego schroniska, tam fajne psiaki czekają.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...