Jump to content
Dogomania

Czym karmicie swoje psiaki???


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:-? Mmm, mniam... nie mogę się doczekać, kiedy bedzie odpowiednio niska temperatura, żeby skosztować.

A wracając do karmy, mój pies w wyprawce dla niemowlęcia od hodowcy dostał Eukanubę dla szczeniaków. I za nic nie chciał tego jeść, dlatego przeszliśmy na Hill's'a (wiedzialo bydlątko co najdroższe). Hill's jest sprowadzany do Polski przez związek weterynarzy (tak przynajmniej twierdzi nasz weterynarz), i jego jakość jest też regularnie sprawdzana. Mają wybór karmy w różnych smakach, dostosowane do psów w różnym wieku, różnej wielkości i z różnym zapotrzebowaniem na energię (np. karma dla psów aktywnych). Można ją dostać w dobrych sklepach zoologicznych :) Nie jestem dystrybutorem tej karmy!!!

No więc mój malamut nie jest wielbicielem suchej karmy, ale skoro nie ma wyboru, to jada wyłącznie Hill's; próbowalismy mu dawać inne karmy, albo mieszać inne karmy z Hill's, ale bestia wyjada tylko chrupki które lubi (toleruje), a inne zostawia.

Poza tym dostaje codziennie twarożek gruboziarnisty, od czasu do czasu jakieś surowe podroby, no i oczywiście paprykę. Czasem kradnie surowe ziemniaki z koszyka w kuchni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam.

Mam problem Urwisek przestał jeść :( - tzn. zawsze wieczorem w godz. 18-19 dostawał michę jedzenia i pochłaniał ją z wielkim apetytem, na suchą karmę nie spojrzał. Od 4-5 dni nie interesuje go gotowany kurczak, puszka, ryż, kasza z dodatkami - obecnie zjada niewielkie ilości suchej karmy, chętnie zje jabłko, żołty ser, jajko - natomiast podstawowe jedzenie np. krczaka zakopuje.

Wiem że huskie robią głodówki ale on (7 m-cy) 4-5 dni?

Zastanawiam się czy nie jest to błąd z mojej strony, może zbytnio miał dogadzane z jedzeniem (nie zjedzone jedzenie wyrzucane i nowe inne).

Od domowników dostaje jedzenie do 14.00, potem 18-19.

Nie zauwarzyłem aby mu coś dolegało - jest radosny i skory do zabaw.

I jeszcze jeden problem - od pewnego czasu nie śpi w budzie tylko na trawniku :-? (przecież idzie zima a nie lato).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...