Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PARSONRK'][quote name='Draczyn'][quote name='Savannah']napisze, jak minie termin zgłoszen :wink: nie ma sprawy dostaniesz grzywki :wink: mam nadzieje że zgłosiłas swoje?[/quote]A ja poproszę buldogi francuskie[/quote]
A ja parsony zwłaszcza psy kl mł i otw :D[/quote]

a ja shih-tzu suczki młodzież :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][quote name='Gośka']Ja jakoś tak zrozumiałam, że wpłaty po 20 września 150zł, nie wiem czy tylko tak napisane, czy Poznań będzie tego przestrzegał. Ja wolałam nie ryzykować.[/quote]

w zeszlym roku sprawdzali dokladnie i znajomym kazali robic doplate[/quote]
Tak, ale nie oto mi chodziło, ale już nieważne, bo za drugiego psa muszę zapłacić 150, bo nie uzbierałam :wink: :(

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, no momentami czulam sie jak na Stadionie X-lecia ale to szczegol :P :P :P Troche mi bylo smutno jak widziaalam te wszytskie psiaki bez pana :cry: :cry: :cry: :cry: Jakbym miala zabrac do domu te wszystkie ktore widzialam to by wyszlo jakie 5-6.... :roll:
W sumie nie mielismy kiedy zwiedzac wiec widzialam tylko to co zobaczylam przez okno :lol:
Do Zamczyska (super obiekt) dojechalismy po strzalkach :lol: To po I, a po II to nasz kierowca co nieco pamietal trase z wczesniejszych wypadow do Oradeii :)
Wyjazd bardzo mi sie podobal, jeden jak i drugi z tego wzgledu ze to byl moj pierwszy wyjazd za granice :D :D Wiec bylam podwojnie szczesliwa :D nie dosc ze za granice to jeszcze na wystawe :D

Link to comment
Share on other sites

Dołączam się do pytania. :hmmmm:
Skoro od rana próbuję się dodzwonić na telefon i na faks i ewidentnie jest linia odłączona lub uszkodzona; skoro nie wolno wysyłać mail'i, a termin zgłoszeń i płatności upływa dzisiaj (bo przypomnę, że organizator życzy sobie dołączenia dowodu wpłaty do zgłoszenia), a ja chciałabym być względem organizatora fair i ułatwić mu życie, to oczekuję, że on mi to umożliwi.
Czy jest ktoś z oddziału poznańskiego, kto mógłby zareagować tudzież zdradzić złoty środek, jak przesłać zgłoszenia psów, których uczestnictwo w wystawie zostało opłacone? :stupid:

Link to comment
Share on other sites

To jest jak co roku przegięcie... :(
Faks od rana uszkodzony, telefon zajęty. Pewnie będzie tak jak rok temu - telewizja przyjechała kręcić jak ludzie rzucali k... w sekretariacie wystawy...Ciekawe czy na światówkę też wyłączą faks...
Ale oczywiście elektronicznie nie mozna zgłaszać... :-? :-? :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...