Jump to content
Dogomania

Operacja- zerwane wiazadlo stawu kolanowego


sabina

Recommended Posts

Jak w powyzszym temacie- mamy operacja juz za soba. Kiedy Armani naderwal wiazadla, nie wiadomo, w kazdym razie syndrom wystapil dopiero w niedziele wieczorem, bo prawie nie stawal na lape.
Teraz lezy biedak po narkozie oszolomiony i noga nie moze ruszac. Cala terapia dopiero przed nami.
Jestem wykonczona od niedzieli oczekiwaniem na diagnoze, na operacje itp.
Czy ktos juz to przezywal ??

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za slowa otuchy, sa nam teraz b. potrzebne...
Dopiero dzis Armani stanal na swoje zdrowe trzy lapy. Nie piszczy juz, lezy w miare spokojnie i obserwuje swiat zza swojeo kolnierza. Musielismy mu nalozyc, zeby nie dobral sie do rany.
Jutro musimy jechac do weta, jak my go do samochodu wlozymy, jeszcze nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Z dnia na dzien jest lepiej. Armani musi chodzic b. powoli, zeby na chora noge stawac, wiec musimy aplikowac mu krotkie spacerki i uwazac, zeby sie nie zapomnial i nie zrobil zednych szybkich ruchow, bo cala konstrukcja sie rozleci. W piatek i wczoraj mial nalozony kolnierz, zeby nie drapal rany i nie wyciagal nici ze szwow, dzis zdjelismy mu ten kolnierz, ma troche sowbody i moze sie wreszcie "wylizac" z ran, czyli ogolnie zrobic psia toalete. Patrzymy caly czas czy nie gryzie swojej rany, ale chyba zrozumial i zostawia noge w spokoju. Mysle, ze go juz tak nie swedzi jak zaraz po operacji. Na noc nalozymy mu znow kolnierz dla bezpieczenstwa.
Dzis odkrylismy krew w moczu, niedobrze. Byc moze z powodu niemozliwosci zalatwiania sie tuz po operacji i nieprzyjmowania plynow albo przeziebienia. Jutro musze zadzwonic do weta.

Link to comment
Share on other sites

[b]Sabinko[/b] trzymam mocno kciuki za twoją psinkę ,nie martw się będzie na pewno dobrze . Ja też przez to przeszłam i bardzo dobrze wiem co przechodzisz. Ten temat był omawiany na weterynarii.

Jak będę miała chwile do ci znajdę link .

Pisz co z twoich psiakiem , jakie postępy czy też problemy masz.

Wika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...