Jump to content
Dogomania

Odie moje wielkie maleństwo


Yorkomanka

Recommended Posts

[url]http://img191.imageshack.us/img191/5529/img2326z.jpg[/url] jeju jaki chudzielec! :evil_lol:

[url]http://img404.imageshack.us/img404/5803/img2340he.jpg[/url] ładnie, ładnie Pańcia zadbała o Odiego :loveu:
ale czemu on robi koci grzbiet na fotkach?? :p

hej Agata :lol:

Link to comment
Share on other sites

cześć;)
[QUOTE]ale czemu on robi koci grzbiet na fotkach?? :-P[/QUOTE]
on tak robi jak się boi:-(
[QUOTE]oo jakie ma ładne włoski :cool3:
[/QUOTE]
ładne włoski to tylko na zdjęciach:shake:, teraz już włos się brzydko układa, elektryzuje i już są kołtuny:mad: może z inną odżywką będzie lepiej a jak nie to ty Kasiu wiesz co ja mu zrobię z tymi włosami:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']ładne włoski to tylko na zdjęciach:shake:, teraz już włos się brzydko układa, elektryzuje i już są kołtuny:mad: może z inną odżywką będzie lepiej a jak nie to ty Kasiu wiesz co ja mu zrobię z tymi włosami:lol:[/QUOTE]

u nas się też elektryzują, chociaż teraz coraz mniej :) kołtuny też mamy, chociaż teraz nie aż tak tragiczne, ale w lecie to pewnie się pojawią większe przy Jazzowym włosie:roll: ale będę próbować z innymi kosmetykami, próbki zamówiłam i czekam aż przyjdą :p
a wiem o co chodzi, ja bym nie chciała tego robić, ale jak będzie konieczność to pójdzie pod maszyne:roll: :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']u nas się też elektryzują, chociaż teraz coraz mniej :) kołtuny też mamy, chociaż teraz nie aż tak tragiczne, ale w lecie to pewnie się pojawią większe przy Jazzowym włosie:roll: ale będę próbować z innymi kosmetykami, próbki zamówiłam i czekam aż przyjdą :p
a wiem o co chodzi, ja bym nie chciała tego robić, ale jak będzie konieczność to pójdzie pod maszyne:roll: :p[/QUOTE]

Kasiu a skąd zamówiłaś próbki??
U nas przy Espree w ogóle się nie elektryzuje włos, ale my nie mamy ubranek na polarze więc to pewnie też dlatego ;)

Link to comment
Share on other sites

ja też nie zakładam mu ubaranek na polarze zresztą ostatnio w ogóle mu nie zakładam ubranek bo się kołtuni jeszcze bardziej przez to. Po vulpesie miał lepszy włos:roll:
Gdzie zamawiałaś próbki Kasiu?
Wasze psy też cieszą się do innych yorków bardziej niż do innych psów?:-o

Link to comment
Share on other sites

miałam napisać gdzie masz szukać co mnie zdenerwowało ale mnie kinia wyprzedziła:lol:
[SIZE=5][COLOR=cyan]☺[/COLOR][COLOR=darkorchid]☻[/COLOR][/SIZE]100 stronka [SIZE=5][COLOR=deepskyblue]☺[/COLOR][COLOR=plum]☻[/COLOR][/SIZE]
to co świętujemy?
:drinka::beerchug::popcorn::drinking::chlup::drink1::knajpa:
ja stawiam:lol:

Link to comment
Share on other sites

U mnie ostatnio coś dużo psów luzem biega:roll: i muszę oglądać się cały czas :roll:
nigdy nie miałam problemu z odwołaniem Jazz'a, ale coś ostatnio mi sie robi zbyt odważny... i musimy zacząć się znowu porządnie trenować :roll:
w ogóle chyba będę Jazz'a kastrowała w najbliższym czasie :p


gratuluje 100;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']ja bym Dusia też wolała wykastrować teraz kiedy jest młody (bo i tak jajeczka straci zanim sprowadzę do domu sunie) ale nie mogę:-([/QUOTE]

a dlaczego nie możesz ?
ja właśnie też chce wykastrować, bo będę miała pewność że nie będzie go ciągnąć do suczek, nie będę miała problemu jak będę kupować sunie:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...