Jump to content
Dogomania

Nowy Sezon 2005 :)


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

Zapraszam do pisania naszych osiagniec w nowym roku 2005 ! :) Zaczne od swoich ;)

SPIKE:

Champion UA
Rozpoczęty championat Słowacji
Rozpoczęty championat Litwy
Rozpoczęty championat Białorusi
4 x CAC ( CACIB - Trencin, CACIB - Wilno, Club Show - Brest, CACIB - Lviv )
1 x CACIB
2 x Res.CACIB
V-ce Zw.Wilna
Zwycięzca Klubu Białorusi
4 x NPwR ( CAC Białoruś, CWC Olsztyn, CACIB Lviv, CWC Białystok )
3 x BOB
1 x BOG
2 x BOG II
3 x CWC

Aktualizacja : 28.08.2005

Link to comment
Share on other sites

U nas skromnie, ale sezon dopiero sie zaczal a my tylko na razie w Polsce siedzimy :wink: I bylismy tylko na razie na jednej wystawie:
Głogów - 1 dosk. Zw. Ml.
Teraz beda Katowice, wiec bedziemy sie bic z Szalaputami o duze Zw.ml. by ukonczyc championat :evilbat:

Pozdrawiam :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shanny..']U nas skromnie, ale sezon dopiero sie zaczal a my tylko na razie w Polsce siedzimy :wink: I bylismy tylko na razie na jednej wystawie:
Głogów - 1 dosk. Zw. Ml.
Teraz beda Katowice, wiec bedziemy sie bic z Szalaputami o duze Zw.ml. by ukonczyc championat :evilbat:

Pozdrawiam :][/quote]

Szałaputy nie odpuszczą! :P Będziemy dzielnie walczyć! ;) Bo my tez chcemy konczyc Championat Młodzieżowy Dantusiowi... :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć Wam
Korzystając z chwilowego dostępu do netu ,pochwalę Chapsika

CAC, CACIB, BOB, Zw Wilna, III BOG :lol:

My w tym roku przede wszystkim chcemy stać się psem użytkowym aby móc skończyć CHampionaty Czech i Słowacji

Pochwalę się jeszcze moim nowym skarbem,jest to Gordon 9miesięczny :D

pozdrowionka
Chapsikowa

Link to comment
Share on other sites

No i my po Katowicach :D
1 dosk, Zw. Mł., Najlepszy Junior w Rasie, ukończony Championat Młodzieży. :D
Podrawiam
PS. Do Marty: Dlaczego nie było Dantego??? Jakos nie powalczylismy...
:-?
Ale to prawda, ja wystawialam Rubina od kiedy skonczyl 9 mies. i sie nie dziwie, ze Dante tez rozpoczyna tak szybko.
Do swierza&fox: bedziesz miala kiedys seterka, to i bedziesz wygrywac, ale na razie daj nam sie nacieszyc sukcesami nim wejdziesz ze swoja "tajna bronia" :wink: Zartuje oczywiscie :) Ja tez jednak dluuuugo czekalam na swojego setera.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie, ze seterek. Tylko, ze z biegiem czasu importowane sa coraz lepsze psy, wiec bedziesz miala w czym przebierac :wink:
A co do wystaw, to nie jest to takie skomplikowane. Zreszta seteziarze sa otwarci i wszyscy praktycznie sie znaja, wiec z nasza pomoca bys szybko zalapala o co w tym wszystkim chodzi (bo tak ze mna bylo :wink: ).
Mam jednak nadzieje ze te "kilka lat" zmieni sie wkrotce na "kilka miesiecy" i nie bedziesz musiala tyle czekac. :D
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shanny..']
A co do wystaw, to nie jest to takie skomplikowane. Zreszta seteziarze sa otwarci i wszyscy praktycznie sie znaja, wiec z nasza pomoca bys szybko zalapala o co w tym wszystkim chodzi (bo tak ze mna bylo :wink: ).
Mam jednak nadzieje ze te "kilka lat" zmieni sie wkrotce na "kilka miesiecy" i nie bedziesz musiala tyle czekac. :D
Pozdrawiam[/quote]

Shanny, dzieki- nawet nie wiesz, jak poprawilas mi humor tymi ostatnimi slowami :D

A tak propo wystaw, to jestem zupelnie "zielona" :roll: :oops: :oops: i mam nadzieje, ze "zapoznacie mnie " troche z tym tematem :wink: w kazdym razie bylabym bardzo wdzieczna za wszelkie informacje :) :wink:

pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Gratuluję wam bardzo!
Do moich sukcesów doszło od czasu Katowic:
Opole - dosk. I, Zw.Mł.
Jelenia Góra - dosk. I, CWC, NPwR, BOB, BOG!!! Tym "małym" sukcesem rozpoczęliśmy championat pl w klasie pośredniej :wink: :D

Widzimy sie w Lesznie/Krakowie?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...