Jump to content
Dogomania

Dogoterapia w pracy z dzieckiem - szkolenia w Warszawie


Klocek

Recommended Posts

Zapraszamy na cykl szkoleń -[color=blue][b] Dogoterapia w pracy z dzieckiem[/b][/color]

Najbliższy termin: [color=red][b]21 - 22 maja [/b][/color]
Miejsce: Warszawa, ul. Targowa 18, Pawilon 15.

Tematyka zajęć:

sobota: [color=blue]Praca z dzieckiem 6-letnim z uwzględnieniem diagnozy.[/color]
niedziela: [color=blue]Dogoterapia w pracy z dzieckiem przewlekle chorym.[/color]

Prowadzący:
- mgr Anna Baczmańska - pedagog specjalny o specjalizacji pedagogika wczesnoszkolna i oligofrenopedagogika, od dwóch lat zajmująca się dogoterapią.
- mgr Małgorzata Ptak - nauczycielka oddziału przedszkolnego; wykształcenie- pedagogika, specjalność edukacja zintegrowana z wychowaniem przedszkolnym, oligofrenopedagogika.

Koszt uczestnictwa: 60 zł za 1 dzień.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: [email][email protected][/email] oraz pod telefonami: 503-056-616 lub 22 796-24-40 (w godzinach wieczornych)

Szczegóły na stronie Stowarzyszenia [url]http://www.dobrypies.pl[/url]

Dla osób spoza Warszawy zapewniamy nocleg w miłej domowej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy[color=blue][/color][color=blue][/color]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Witam!
jestem nowa :D
szukam od jakiegoś czasu daty i miejsca najbliższego szkolenia w zakresie dogoterapii. Podobno można wyszkolić siebie i pieska za darmo w fundacji Dogtor po podpisaniu umowy lojalnościowej. Już nie mogę się doczekac zakupu psiaczka, tyle, ze ze swojej pensji pedagoga to nie wiem kiedy uzbieram ;) ale jestem dobrej myśli :)
Pozdrawiam wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...