Jump to content
Dogomania

Jak zrobić samodzielnie smycz i obrożę dla psa :)


vege*

Recommended Posts

[quote name='MakeBelieve']Moim zdaniem to coś bardzo podobnego, [B]a takie coś jak AD pewnie się nie dostanie w Polsce..[/B]
Laylachihuahua- może chcesz zamówić do swojej firmy? :D[/QUOTE]

A dlaczego miałoby się tego nie dostać w Polsce? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo wątpię :eviltong:
Jakby to ściągali z innego kraju, to raczej nie mieliby oporów przed podaniem info o materiale... Za chwilę każda z firm hm będzie go miała, a prywatnie dla jednych szelek, czy obroży nie opłacałoby się go sprowadzać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laylachihuahua']Hahahaha :D ja szyje głównie dla znajomych i swoich psów:) Nie mam firmy:)

Ale jakbyś zamawiała, to mogłabym pomyśleć czy bym nie zamówiła z Tobą:)[/QUOTE]

Aa ok ;D No ja chcę zamówić czerwoną alkantarę, czerwoną skajkę i różową alkantarę ;D

rika- serio? :D ja szukałam pod wszystkimi nazwami co jest związane z tkanina,pianka, siatka i nic :C Każda hm będzie miała? ;D Skoro nikt nie wie skąd to jest ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve'][URL]http://www.bestsale.pl/alkantras-2012-dziurkowana-c-188.html[/URL] takie alkantary
[URL]http://www.bestsale.pl/skora-perforowana-dziurkowan-c-25_224.html[/URL] eko :>[/QUOTE]

Różowa i niebieska ładna, chociaż czerwień i fiolet też:) Ale takie kolory już mam weluru i polaru:P Szkoda, że nie ma ładnego zielonego:( a z ekoskóry to za dużego wyboru nie mają-róż albo czarny bym chciała
Ale ja jakby co to mogę dopiero zamówić 20 maja około.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']Chcialaby ktos zamawiac w tkaniny.net? Ja bym brala z dwie-trzy tasiemki.[/QUOTE]

Ja bym chciała ;)
Jakby się kilka osób zebrało, to opłacałoby się zamówić... Bo kurczę te 3 dyszki za wysyłkę zniechęcają... Niemniej jednak- ja nadal chcę jakby co :cool3: nawet, jeśli zostaniemy we dwie.

Edited by rika
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']Ja bym chciała ;)
Jakby się kilka osób zebrało, to opłacałoby się zamówić... Bo kurczę te 3 dyszki za wysyłkę zniechęcają... Niemniej jednak- ja nadal chcę jakby co :cool3: nawet, jeśli zostaniemy we dwie.[/QUOTE]
Ja tez chcę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']Jak sa trzy osoby to 10 zl za przesyke plus jakies 2 zl za porozsylanie, juz nie brzmi tak zle.

A zakochalam sie w jednej tasiemce po uszy i musze ja miec :P[/QUOTE]

Poleconym z 6 ;p ale to i tak jest w miarę...
W której tasiemce? Ja chcę koniecznie berta i bertę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...