Jump to content
Dogomania

*~* Łobuz CoCo *~*


Nati28

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://images40.fotosik.pl/234/602c08231aed6bfbmed.jpg[/URL] szalooony :evil_lol: Gracja na śnieg w ogóle nie chce wychodzić. Oj już widzę te kulki ze śniegu na łapach i podwoziu po takim szaleństwie :eviltong: Przy PONie to przerabiałam, tylko na trochę większą skalę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witamy wieczorkiem :loveu:
Ja tez sie dziwie mojemu psu ze mu tak nie zimno brrr

[quote name='*kleo*'][URL]http://images40.fotosik.pl/234/602c08231aed6bfbmed.jpg[/URL] szalooony :evil_lol: Gracja na śnieg w ogóle nie chce wychodzić. Oj już widzę te kulki ze śniegu na łapach i podwoziu po takim szaleństwie :eviltong: Przy PONie to przerabiałam, tylko na trochę większą skalę :evil_lol:[/QUOTE]

Tak, tak kulki byly, ale zostaly zmyte ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich wieczorkiem :loveu:

zapomnialam napisac ze 13 grudnia minelo pol roku jak Coco jest u mnie :multi: Pamietam jakby to bylo wczoraj jak jechalam te 9 h na drugi koniec polski po niego ;) Szkoda ze nie wiem kiedy on ma urodziny, wiec chya bedziemy je obchodzic tego dnia kiedy do na przyjechal :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jot11']U nas tylko mrozi i mrozi.Śniegu nic :shake:

Cześć Cocolinki :loveu:[/QUOTE]
to ja wyszlam wieczorem na spacer z psami i mnie szoklo tyle sniegu..2 godziny wczesniej bylo tak malusio...Pipi byla nim zachwycona gorzej z Livi ona zdecydowanie jest latowa dziewczyną;) Somie tez nie przeszkadza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']to ja wyszlam wieczorem na spacer z psami i mnie szoklo tyle sniegu..2 godziny wczesniej bylo tak malusio...Pipi byla nim zachwycona gorzej z Livi ona zdecydowanie jest latowa dziewczyną;) Somie tez nie przeszkadza...[/QUOTE]

Daria na co czekasz? Przysyłaj mi ten snieg :diabloti:

Hej Cocolinki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoko2009']Witamy porannie:) Nadal macie śnieg????[/QUOTE]


Cześć Cocusie:multi: U nas też już śnieg spadł i leży, tak ze nie jesteśmy gorsi od Was. Zdjęcia Coco na śniegu piękne. Jego ma co grzać, więc ubierać się nie musi. A jaka swoboda przy tym:eviltong: Ja, jak Ivcia pierwszy raz włożyłam w kombinezon zimowy, to poruszał się tak jakoś dziwnie, jakby był cały powiązany:diabloti:. Teraz już jest lepiej.
Pozdrawiamy Was z rana!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...