Jump to content
Dogomania

Maluchy w hodowli Rudis


Recommended Posts

chultajstwo, że ja nie wiem ... Wadera dziś puściliśmy na bieganie z kolegami i drań pierwsze co to poleciał do jeziora ... cały uświniony, w samochodzie z nim ledwo dało się wytrzymać z tego smrodziku ... ehhhh teraz odsypia

Link to comment
Share on other sites

Maluszki u Rudisów są prześliczne:loveu: Trzymałam wszystkie sześć na kolanach i wymiziałam każdego po kolei, jakie Słodziaki, takie różowe pycholki, różowe podusie na łapeczkach, tak miło pachną... Ehhhh... nie mogłam sie od nich oderwać. A potem wyrastają na takie "chultajstwo":evil_lol: co gania za wszystkim co sie porusza i wszystko je ciekawi...

Z innej beczki pochwalę się, że moje oba psiaki skończyły w maju Młodzieżowego Championa Polski. Teraz 14.06 zaczynam z Aresem dorosły Championat:crazyeye: Czaruś musi poczekać do ukończenia 15 miesiąca życia.

Ależ Wam chłopaki rosną:multi: jak na drożdżach...

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje championatu :multi: To co - jeden z tych maluszków jest dla Ciebie? :evil_lol:
A Pascal chyba okres chultajstwa ma za sobą, skończył rok i taki mądralek się zrobił. Najlepszy jest jak głaskam innego pieska - zaraz przybiega i też się każe głaskać. I sam się zaczął pilnować - jak odchodzę to on też za mną biegnie, nawet pieski nie są takie ważne. Oby tak mu już zostało :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...