Jump to content
Dogomania

16.04.05 krajówka w Grudziądzu


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rysiczka']Carotina nie wiem czy Grudziadz to taka mala krajowka,jezdze tam od lat i z roku na rok jest tam coraz wiecej psow.W ubieglym roku bylo ponad 1100 psow,uwazasz ze to malo???[/quote]

:o .... nieźle....
-teraz to już wiem, że napewno nie zdąże, bo na naszą gr. jeden sedzia tylko jest przewidziany.... :(

Link to comment
Share on other sites

Moze nie bedzie tak zle,choc biorac pod uwage rosnaca liczbe wystaianych psow w tym roku moze byc ok 1500(tak obstawiam).Dwa lata temu bylo tam ok 800 psow,w ubieglym 1100 wiec teraz mozemy spokojnie liczyc na ok 1500 i powiem ze lekko sie obawiam bo juz dwa lata temu bylo ciasno na stadionie a bylo tylko 800 psow.

Link to comment
Share on other sites

apetycik pewnie jest.. :)

ale ogole wciagajaca jest to zabawa.. nie zawsze trzeba wygrywac - czasem dobrze poczuc dobra rywalizacje .. najwazniejsze jednak jest to aby to byla zdrowa rywalizacja :)

a poza tym Figo tez to lubi... zadziwia mnie swoja postawa.. na codzien jest lobuzem, a na ringu sie zachowuje sie jakby to byl chleb powszedni i biega niczym konik :)

Link to comment
Share on other sites

No więc dowiedziałam się :o Wiecie co zrobiłam? Ponieważ nie mogłam dodzwonić się na miejski numer ZK, więc zadzwoniłam na pierwszy lepszy komórkowy (akurat był to pan kierownik sekcji molosów). Pan był bardzo miły i powiedział, że zgłaszać można do 30 marca :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...