Jump to content
Dogomania

Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora


ponka1

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze wysla Tuptusia na tamten swiat ......... skasowali tauzena i co teraz ? :shake: :diabloti: :shake:

Chyba ta wetka nie jest do konca profesjonalistka............wyglada na to, ze tak do konca to nie wie co robi - bo jesli nie bylo gwarancji, ze bedzie ok to powinna poinformowac - a jamor wrecz pisal od chwili powrotu Tuptusia z twj ....kliniki, ze jest, ale g o r z e j .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Dosyc to wszystko dziwnie wyglada:roll::roll::roll:[/QUOTE]

Słuchajcie to nie jest takie hop siup. To nie jest zepsute auto które można sobie naprawić a jak się okaże że to nie ta czesc się zepsuła robimy następną . Tuptus czuje się dobrze , a co do implantu to mu się nie przyjął i teraz weci musza myśleć co dalej , naprawdę jest to ciężki przypadek i dajmy im czas na zastanowienie się konsultacje z innymi wetami co można dalej z tym zrobić .
Ja tez się denerwuję wczoraj czekałam do 22.30 na telefon od wetki a mordowałam ich 7 razy telefonami . Nie pospieszymy ich , choćbym dzwoniła co pół godziny to nic nowego nie powiedzą . Czekamy co wymyslą i tyle nic więcej zrobić narazie nie możemy .

Link to comment
Share on other sites

Mam informację o Tuptusiu , powodem było to że zrobiła mu się infekcja i z jednej strony mu wypełnienie wypadło bo szwy sie poluzowały . Z drugiej strony jest ok . Teraz propozycja ze strony weta ze oni ponownie zrobia operację a my pokrywamy koszty materiału i Tuptuś zostałby w szpitalu do czasu wygojenia całkowitego równiez po kosztach materiału , Jutro znane będa koszty . Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Trzeba cos postanowic, bo pies ma problemy z jedzeniem. :-(:-(:-([/QUOTE]

Zamówiłam mu puszki Rc, Ingrid tez:)
Może faktycznie jakąś papkę mu zamówię. Już sama nie wiem.
Jaki on biedny. Chociaż pozuje na takiego Chojraka. Talibek kochany:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Pomyślcie nad przeniesieniem go do domowego dt,taka rana powinna goić się w cieple i pod stałym okiem człowieka,a nie w kojcu.Od początku tak powinno być,to przypuszczam,że nie byłoby takich komplikacji[/QUOTE]

Ponka załatwiła hotel u Jamora. Ciężko z domowymi tymczasami. On się tam czuje jak u siebie.
Teraz pozostanie w klinice aż do wygojenia się rany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']Ponka załatwiła hotel u Jamora. Ciężko z domowymi tymczasami. On się tam czuje jak u siebie.
[B]Teraz pozostanie w klinice aż do wygojenia się rany[/B].[/QUOTE]
O! To jest dobre rozwiązanie,tylko,że kurcze drogie.Ale on powinien byc w cieple,bo kojec mu sie niestety nie przysłużył w tym wypadku:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']On spedzil w klinice chyba 5 dni, wiec cos nie poszlo tak jak powinno. [B]Wet go wypuscil,[/B] [B]gdyby powiedzial, ze ma byc w domu, [/B]to napewno by sie pieniadze znalazly, zeby posiedzial dluzej w klinice.[/QUOTE]
:-o co za tępy wet:mad:...na chłopski rozum wiadomo,że po jakiejkolwiek operacji nie powinno sie dawać psa do kojca nawet ze względu na infekcję,nie mówiąc już o innych aspektach w gojeniu sie rany:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']O! To jest dobre rozwiązanie,tylko,że kurcze drogie.Ale on powinien byc w cieple,bo kojec mu sie niestety nie przysłużył w tym wypadku:shake:[/QUOTE]

Z tego co mi mówiła Marlenka, pobyt w klinice będzie po kosztach zużytych materiałów typu podkłady itd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...