Jump to content
Dogomania

Staruszek Kuba juz w swoim domku :)


ana666

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[LEFT][/LEFT]
[INDENT]Doszły wpłaty od:
[LEFT]Gonia66 10 zł
Dorota1 10 zł
Bjuta 20 zł
Wirtualna adopcja 150 zł
Agnieszka T. 15 zł to Agnieszka 103?
Ihabe 10 zł
Asia 300 zł[/LEFT]

[LEFT]Dziękujemy:)

Bjutko te 20 zł to na przyszłe miesiące czy dodatkowa wpłata?:)[/LEFT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B]Finanse Kubusia:[/B]

[B][COLOR=navy]Gonia 66 10 zł ( X ,XI, XII, I )[/COLOR][/B]
[COLOR=navy][B]Mikoada 20 zł ( X, XI, XII )[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]Bumel 25 zł ( X, XI, XII )[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]SBD 5 zł ( X, XI, XII )[/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]Darunia_Puma 10 zł ( X ) 15 zł ( XI )[/COLOR][/B]
[COLOR=navy][B]Dorota1 10 zł ( X, XI, XII, I)[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]Ihabe 10 zł ( X, XI, XII, I)[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]Bjuta 5 zł ( X, XI, XII, I[/B][/COLOR][COLOR=navy][B] )[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]Agnieszka103 15 zł ( X, XI, XII, I )[/B][/COLOR]
[COLOR=navy][B]Asia 300 zł ( X, XI, XII, I)[/B][/COLOR]
[B][COLOR=navy]Wirtualna adopcja 40 zł ( X, XI,XII,I,II[/COLOR] )[/B]
[COLOR=navy][B]Xmartix 10 zł ( X, XI, XII, I )[/B][/COLOR]

[B]Wpłaty jednorazowe:[/B]
[B][COLOR=blue]Wiedźma 20 zł[/COLOR][/B] [B]( bazarek Magdy Z.)[/B]
[B][COLOR=blue]Bjuta 20 zł[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Wirtualna adopcja 30 zł[/COLOR][/B]

[B]Wydatki:[/B]
- [B][COLOR=blue]300 zł dt pierwszy miesiąc[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]- 300 zł dt drugi miesiąc[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]- 300 zł dt trzeci miesiąc[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]- 148,50 zł karma listopad[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]- 148,50 zł karma grudzień[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]- 148,50 zł karma styczeń[/COLOR][/B]

[B]Kubuś ma na koncie[/B] [B][COLOR=blue]539,50 zł :loveu:[/COLOR][/B]

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia'][LEFT][/LEFT]
[INDENT]Doszły wpłaty od:
[LEFT]Gonia66 10 zł
Dorota1 10 zł
Bjuta 20 zł
Wirtualna adopcja 150 zł
Agnieszka T. 15 zł to Agnieszka 103?
Ihabe 10 zł
Asia 300 zł[/LEFT]

[LEFT]Dziękujemy:)

Bjutko te 20 zł to na przyszłe miesiące czy dodatkowa wpłata?:)[/LEFT]
[/INDENT][/QUOTE]

Tak moja droga - Agnieszka T. to ja :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ketunia']

Bjutko te 20 zł to na przyszłe miesiące czy dodatkowa wpłata?:)[/LEFT]
[/INDENT][/QUOTE]

To było dodatkowo żeby nie wchodził w nowy rok na minusie. Ja mam stałe zlecenie na mojego marnego piątaka, więc to leci swoją drogą.

Link to comment
Share on other sites

super! ja mu codziennie wznawialam cafeanimal z nadzieją ze go dadzą dometra i sie udało :)
on w czerwcu już był ale dostałam dwa telefony z pytaniem "za ile?' a 3 była kobieta jakas dziwna ze szuka psa do dziecie ja poweidziałam ze staruszek, raczej nie za bardzo do dzieci a ona oburzona zaczeła wrzeszczeć ze przecież jest napisane że lubi dzieci a ze stary to nic, ma 12 lat to 3 jeszcze będzie zyć!
mam nadzieje ze teraz sie znajdzie ktoś ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donka5']Szkoda,szkoda.Może jutro. Kubus jest kochany.Pakuje się na kolana,łasy na głaskanie.Ładnie teraz wygląda .Sierść ma świecącą.Zarosły ubytki sierści.[/QUOTE]
DOneczko...a moze jakies foteczki??:)
No i ztego co wiem, to KUbus do dzieci jak najbardziej ok- prawda???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']szkoda ze z tym Metrem sie nie udało, a zna ktoś inną gazete gdzie była by szansa na dom?[/QUOTE]

Myślicie, że jest sens ogłaszać go w Dzienniku Polskim (gazeta Małopolska)? Czy nie byloby problemu z transportem, gdyby np. w Krakowie znalazl sie wspaniały dom?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']mylse ze transport sie by znalazło, sa na dogo osoby które woza psy, zawsze sie coś znajdzie a ile by kosztowało takie ogloszenie?[/QUOTE]

Ogłoszenie jest za darmo, tylko zapytam tamb, która ma kontakt w Dzienniku i ogłasza pieski. Czasem trzeba troche poczekać, jak jest duża kolejka do ogłoszeń, ale warto, bo masa psów znalazła dzięki tym ogłoszeniom tamb super domy.

Link to comment
Share on other sites

Tamb ogłosi Kubusia w Dzienniku Polskim. To dla niego duża szansa. Ja może wkleję tu jeszcze raz ten moj tekst, żeby tamb mogła skopiować do ogłoszenia, sprawdźcie tylko Cioteczki, czy wszystko się zgadza, szczegolnie kontaktowy numer telefonu:

Kuba, to kolejny piesek skrzywdzony przez człowieka. Od urodzenia skazany na schronisko, w którym przebywał 12 lat. Przez wszystkie te lata Kubuś z nadzieją czekał na dom i swojego człowieka, patrzył jak inne psy opuszczały schronisko w towarzystwie swoich nowych opiekunów, czekał i pomału tracił nadzieję, że jemu też się poszczęści. Stał się osowiały i smutny. 12 lat w schroniskowym boksie, brak codziennego kontaktu z człowiekiem, zrobiły swoje. Kuba chciał już tylko umrzeć. I wtedy wolontariusze postanowili znaleźć mu tymczasowy dom na ostatnie chwile życia. Znalazł się wspaniały domek i stał się cud. Kuba odżył, ze smutnego, apatycznego psa, zmienił się w radosnego, pełnego życia i chętnego do zabawy pieska. Uwielbia dzieci i inne psy oraz ciągle szuka kontaktu z człowiekiem, pragnie pieszczot, bardzo lubi spacery.
Jeżeli szukasz prawdziwie oddanego przyjaciela, który pokocha Cię całym swym psim serduszkiem, odwdzięczając się za dom i ciepło, jakie mu ofiarujesz, zadzwoń. Kubuś czeka może właśnie na Ciebie.
Tel. 605 112 881

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Potrzebny transport !! Mega pilne .
WYBACZCIE !!! Cioteczki i wujkowie muszę tu naśmiecić ale psiak z urwanym ogonkiem pilnie szuka transportu na trasie Milicz ( k. Ostrowa Wlkp ) - > Warszawa . Transport cały lub łączony , może być za zwrotem kosztów . Najważniejsze by znaleźć kogoś do tego transportu .
[/B][/COLOR][/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/../177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE"]http://www.dogomania.pl/threads/177756-POMOCY-MA-ody-biszkoptowy-labek-z-oderwanym-ogonem-Nie-moA-e-u-mnie-zostaAE[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...