Jump to content
Dogomania

Staruszek Kuba juz w swoim domku :)


ana666

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img697.imageshack.us/img697/1263/dsc01594h.jpg[/IMG][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/4220/dsc01587ht.jpg[/IMG]OOOOOO..i właśnie taki jest nasz Słodziaczek Kubolinek...czy On wygląda na dziadziusia??/W życiu:loveu::loveu::loveu:No i jeszcze z taka sliczna Panienka u boku..cos mi sie wydaje, ze to początek przyjaźni:p

Link to comment
Share on other sites

a ktoś mi napisał w pw, ze on juz odchodzi:mad::mad::mad: ciotki, ale Was Kubolinek zrobił w balona, dobrze że odżył. Czy on ma już jakieś ogłoszenia, moze domek, nasz Betek jutro jedzie pod w-w poznać sie z rezydentką-pies lat 13, 8 w schronie, totalna deprecha, a ktoś go chce, teraz ise nam reaktywuje w hotelu, wrato próbować.
Donka masz super rękę, córcią również. Psiaki u Was mają cudownie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Myśle że można ruszać pomału z ogłoszeniami, ja mu robiłam ,ale z pół roku temu, ze starymi, schroniskowymi zdjęciami, już nieważne są, jak znajdę chwilkę zrobie mu kilka, może ktoś też porobi?:cool3:
Wpisujcie tylko strony na których robicie tak żeby nie dublować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ale tu cisza...[/QUOTE]
No cisza cisza..bo ogolnie to na wszystkich wątkach była dzi s w wiekszości cisza...a -, że u naszwego chłopaka jest wszystko ok...ma sie świetnie, wszyscy uciekli na wątki gdzie pomoc potrzebna na cito....w zasadzie to rozumiem....wszystkich wątkow obskoczyc sie nie da...a jesli mozna gdzies pomoc to warto tam byc..choc i tu pomoc by sie przydala..w ogloszeniach...ja nie umiem......:/:/:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']No cisza cisza..bo ogolnie to na wszystkich wątkach była dzi s w wiekszości cisza...a -, że u naszwego chłopaka jest wszystko ok...ma sie świetnie, wszyscy uciekli na wątki gdzie pomoc potrzebna na cito....w zasadzie to rozumiem....wszystkich wątkow obskoczyc sie nie da...a jesli mozna gdzies pomoc to warto tam byc..choc i tu pomoc by sie przydala..w ogloszeniach...ja nie umiem......:/:/:?[/QUOTE]

no właśnie...

Link to comment
Share on other sites

Jutro jade po wyniki badań Kubusia. Mam nadzieje,że będą dobre,bo Kubus naprawde jest pełen życia. Nie jestem specjalnie dobra w sprawach internetu,ale popytam jak np.przesłać filmik?.Nagrałabym jak szczęśliwy jest na spacerze i jak bierze udział w ogólnym kopaniu dołów w lesie przez psy:-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donka5']Jutro jade po wyniki badań Kubusia. Mam nadzieje,że będą dobre,bo Kubus naprawde jest pełen życia. Nie jestem specjalnie dobra w sprawach internetu,ale popytam jak np.przesłać filmik?.Nagrałabym jak szczęśliwy jest na spacerze i jak bierze udział w ogólnym kopaniu dołów w lesie przez psy:-).[/QUOTE]Byłoby cudownie zobaczyć Kubolinka na filmiku...Prosze o napisanie jakie sa koszty wizyty i ewentualnie lekow dla Kubusia, bo juz chyba cos płacilaś Iwonko???Cieszymy sie niezmiernie, ze Kubuś u Ciebie odmłodniał i zaczyna życ na nowo..należało Mu sie...i niech chłopak ma:):):)Dziekujemy za wszystko:_)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donka5']żadna ,to nowość,ale jak patrze na te "moje"psy.to wieloktrotnie przychodzi mi do głowy ,że ludzie(przynajmniej niektórzy) powinni się uczyć miłości właśnie od psów-jest ,to miłość bezwarunkowa:-)[/quote]o taaaaaaaaaaaak....świeta prawda....zreszta chyba nie tylko miłości moglibysmy się uczyc od psow....nie tylko miłości.......

Link to comment
Share on other sites

dziękuję już wpłacam i przepraszam za zapominalstwo ....jestem załamana siedzę i ryczę bo odeszła przed chwilką sunia której również przesyłałam pieniążki ............ Dżinuś nie żyje a ja siedzę i ryczę .........
Kubuś tylko Ty kochany się nie daj proszę bo mi serce pęknie .......... żyj dla nas i dla Dżiny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...