Jump to content
Dogomania

Acana / Hills.


Yorshirka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Acanę bardzo chwali nasza pani doktor, karmi nią też swoją labradorkę. Wcześniej Gracja jadła Royalkę, ale Acana bardziej jej smakuje, z jednego posiłku dziennie zrobiły się trzy, Gracja nawet trochę przybrała (wcześniej wydawała mi się za chuda, teraz wygląda ok :p) Teraz zamówiliśmy worek Acany dla dorosłych psów małych ras, i zarówno Gracja jak i Tina (pinczerka mini) jedzą ją chętniej.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,
ja moją sunię karmię royalem , może warto zmienić na acanę adult small jężeli to ten sam producent co orijen. Zastanawiam się czy to jest faktycznie prawda , że royal się pogorszył, czy to tylko plotka marketingowa konkurencji. Czy były przeprowadzone jakieś badania jakościowe?
Mojej suni nic po royalu nie dolegało i nie dolega, więc nie wiem czy jest sens zmieniać .
Pozdrawiam
[B]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja Acanę kupiłam kiedyś na próbę, z ciekawości, czy młodej będzie smakowała, no i skończyło się na tym, że ostatnio do domu przyjechał worek 15 kg :p Ja osobiście jestem zadowolona ze zmiany, bo młodej w końcu nie trzeba namawiać do jedzenia, a pinczerka dostała taki połysk, że miło popatrzeć :) No i piękne kupy robią :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Może się skuszę jeżeli mówisz, że wybredzioszka chętnie ją zajada. Royala doprawiam konserwą vitakraft dla szczeniąt 2mies.-6mies., bo inaczej również grymasi. Szkoda, że w sklepach nie ma próbek tych droższych karm, aby można było zrobić test na pupilu. Niebawem będę miała drugą sunię, więc może wtedy kupię acane.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ja moją sunię karmię Acaną i nie ma żadnych kłopotów. Piesek nie grymasi, chętnie je. Kiedy chciałam zmieniać karmę to zarówno wet jak i pan w sklepie stanowczo mi to odradzili, bo Acana jest obecnie najlepszą karmą występującą na rynku. Katie Acana nie mogła stać się gorsza niż Orijen, bo to ten sam producent. Fakt obydwie karmy delikatnie różnią się składem, ale nic poza tym.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ja karmie Rico Royalem, ale też zastanawiałam się nad zmianą karmy po tym jak wszyscy mówią, że Royal podupadł. Mój labrador ma 4 lata i od początku jest na Royalu i nigdy nie było żadnych problemów żywieniowych, Dora jest zdrowa i ma piękną sierść. Niby Acana i Orien to ten sam producent, ale skład Oriena wydaje mi się lepszy, chociaż może się mylę...? No właśnie widzę, że padło tu już takie pytanie, ale nikt nie odpowiedział, więc może powtórzę, czy Royal rzeczywiście się pogorszył?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...