Jump to content
Dogomania

Import z Białorusi


Recommended Posts

Ja mam importa z czech ,ale to chyba nie to samo. Mimo wszystko opowiem jak u mnie bylo:
Otoz na granicy jest wymagane szczepienie na wscieklizne(ktorego my nie mielismy ,ale sie przedostalismy bez kontroli :cool3:) i paszport a po pewnym czasie jest dosylany rod eks.
To tyle z moich doswiadczen "importowych" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Dzieki za zainteresowanie...
wiska- czechy to niestety nie to samo - bo teren Unii Europejskiej, więc można jechać , nawet nie zwalniając na granicy...
anastoki - szczepienie na wściekliznę ważne od miesiąca...? To chyba trzeba fikcję wpisac, bo odbieram 2,5 miesięczne szczenięta.....hmmmm
Sama odbierałaś swego psa, czy ktoś Ci przywoził...? Czego się jeszcze czepiali..?

Link to comment
Share on other sites

Sama zabieralam,wiec wiem dokladnie co trzeba:cool3:
I powiem szczerze ,ze mialam weta ktory wpisal mi t.zw.fikcje;)
Bylo to 2 lata temu,ale mysle ze nadal nic sie nie zmienilo.Paszport,szczepienia,kwitek,czip.Jeszcze brali za przewoz jakies grosze,ale to kolejka,autem raczej nie trzeba nic placic.
Pamietaj,ten kwitek daje sie na 3 dni,wiec trzeba go zalatwic tuz przed wyjazdem!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Chodzi o jednorazową operację czy coś stałego?
Zajrzyj na [URL="http://bialorus.com.pl"]www.bialorus.com.pl[/URL]. Zajmują się sprowadzaniem towarów z terenu Białorusi. Może przez nich to zrobisz ew. oni powiedzą jak najszybciej tj. najprościej zrealizować cała sprawę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...