Jump to content
Dogomania

NAGAREBOSHI GIN Kazoku Kanshin


Angelika_Roser

Recommended Posts

[quote name='Agappe']wow ale Ci śmietnik narobilam w galerii.. troche go zmniejszyłam, ale i tak został - mi ani razu nie wyświetliło potwierdzenie wysłania..

Angelika pamiętaj, że primo zdjecia mozna modyfikować, sekundo istnieje duuuzo róznych kosmetyków, które poprawiają kolor ;) nie twierdze, że Asha nie była snieżno biała - nie pamiętam czy tak było, czy nie :roll: , ale jesli źródłem Twojej wiedzy są zdjęcia z wystawy to byłabym ostrożna ;)
Na pewno przed dziecmi była duzo bielsza niż teraz, ale wydaje mi się, że gdzieniegdzie miała lekkie naloty[/QUOTE]
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]O tym, że była śnieżnobiała wiem od Kasi i Łukasza i wierzę im na słowo :lol: i wielu ludzi też pewnie by to potwierdziło bo przecież nie była ukrywana :evil_lol:poza tym na każdym zdjęciu które widziałam była taka bielusia. Jasne, że czasem gdzieś może się pojawić jakieś przebarwienie, ale u białych suczek ma to pewnie związek z cieczką :lol: podobnie jak nieco gorszy stan futra w tym czasie.
[/FONT][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shirai - Koki']A to zdjecie to stare :-/...wstaw Angelika jakies mowe mamusi jak tak slicznie wyglada ( ciaza wszyskim podobno sluzy)...A to znaczy ze Arashi zdobyla drugie miejsce zaraz po Anatce ???[/QUOTE]
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]nie mogłam wrzucić obecnego zdjęcia do potwierdzeni tego co pisałam, czyli, że Aszka była śnieżno biała kiedy była panienką, to chyba logiczne. A o tym była mowa :lol:[/FONT][FONT=Comic Sans MS] więc zapodałam fotke z wystawy światowej z Poznania gdzie była w rozkwicie :loveu:
Na tej wystawie to Aszka w młodzieży chyba startowała, Kasia by musiała potwierdzić :lol:

A o nowe zdjęcie to musisz osobiście Kasie i Łukasza poprosić, ja z nimi nie mieszkam więc nie mam jej obecnych fotek,ale jakiś czas temu w galerii KK były jej fotki wstawiane :lol:[/FONT][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shirai - Koki']A to zdjecie to stare :-/...wstaw Angelika jakies mowe mamusi jak tak slicznie wyglada ( ciaza wszyskim podobno sluzy)...A to znaczy ze Arashi zdobyla drugie miejsce zaraz po Anatce ???[/QUOTE]

Sylwia Kasia ostatnio wstawiała w galerii Kazoku Kanshin zdjęcia Ashi i Asztarka jak się bawią :)

a odnośnie wystawy - panienka powinna juz wiedzieć, że w danej płci są różne klasy wiekowe ;) Anata była w klasie championów i w tej klasie na 2 lokacie była BU Yamamoto, Ashi jest młodsza od Anaty, wydaje mi się, że była klasie pośredniej, ale głowy nie dam..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shirai - Koki']Daria jak mnie ladnie nazywasz panienka hi hi hi...to ja czegos nie rozumiem...skoro sredrny medal WDS dla mnie jest 2 miejsce po Anatce ja ona zdobyla zloto...prawda ? Czy chodzi o to ze w swojej klasie Ashi otrzymala 2 lokete ?[/QUOTE]

Na WDS, tak jak na każdej innej wystawie, czy to krajowej czy międzynarodowej medale przyznawane są w każdej klasie począwszy od klasy młodzieży. Anataka otrzymała złoto w klasie championów a Ashka otrzymała srebro w klasie pośredniej. Reasumując jest kilka złotych medalistek i kilka srebrnych WDS Poznań 2OO6 (od klasy młodzieży po klasę weteranów) ale tylko jedna sunia, Anatka otrzymała tytuł Zwycięzca Świata (w wyniku porównania wszystkich dorosłych złotych medalistek, tj. począwszy od klasy pośredniej). Teraz już wszystko jasne? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]O tym, że była śnieżnobiała wiem od Kasi i Łukasza i wierzę im na słowo :lol: i wielu ludzi też pewnie by to potwierdziło bo przecież nie była ukrywana :evil_lol:poza tym na każdym zdjęciu które widziałam była taka bielusia. Jasne, że czasem gdzieś może się pojawić jakieś przebarwienie, ale u białych suczek ma to pewnie związek z cieczką :lol: podobnie jak nieco gorszy stan futra w tym czasie.
[/FONT][/B][/CENTER][/QUOTE]

Ano była i doskonale pamiętają to wszyscy z którymi wówczas spotykaliśmy się na wystawach. Oczywiście miewała lekkie przyżółcenia czy to na uszach, czy na łokciach, szczególnie w okresie przed cieczkowym i cieczkowym. Po pierwszej ciąży jednak to się całkowicie zmieniło, hormony zrobiły swoje i zaczęła nawet rudzieć. Po drugiej ciąży to się jeszcze nasiliło, śmiejemy się nawet z Łukaszem, że Ashka postanowiła nie odbiegać umaszczeniem od reszty stada i stąd ta metamorfoza :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_i_Łukasz']Na WDS, tak jak na każdej innej wystawie, czy to krajowej czy międzynarodowej medale przyznawane są w każdej klasie począwszy od klasy młodzieży. Anataka otrzymała złoto w klasie championów a Ashka otrzymała srebro w klasie pośredniej. Reasumując jest kilka złotych medalistek i kilka srebrnych WDS Poznań 2OO6 (od klasy młodzieży po klasę weteranów) ale tylko jedna sunia, Anatka otrzymała tytuł Zwycięzca Świata (w wyniku porównania wszystkich dorosłych złotych medalistek, tj. począwszy od klasy pośredniej). Teraz już wszystko jasne? :lol:[/QUOTE]

Kasiu a no teraz to pewnie ze jasne i dziekuje bardzo za zrozumiale wyjasnienie...wlasnie o to mi chodzilo...a z tymi medalami to ja myslam ze sa przyznawane tylko dla Zwyciezcy Swiata i V-ce ( chociaz wiem ze na wystawach psow nie ma takiego czegos jak Vice, ale latwiejsze jesy takie okreslenie) i ja myslalam ze dwie polskie akity wlasnie w poroznaniu wszystkich grup zajely pierwsze i drugie miejsce !!! Czyli pierwsze Anatka, a drugie Ashi !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_i_Łukasz']Ano była i doskonale pamiętają to wszyscy z którymi wówczas spotykaliśmy się na wystawach. Oczywiście miewała lekkie przyżółcenia czy to na uszach, czy na łokciach, szczególnie w okresie przed cieczkowym i cieczkowym. Po pierwszej ciąży jednak to się całkowicie zmieniło, hormony zrobiły swoje i zaczęła nawet rudzieć. Po drugiej ciąży to się jeszcze nasiliło, śmiejemy się nawet z Łukaszem, że Ashka postanowiła nie odbiegać umaszczeniem od reszty stada i stąd ta metamorfoza :lol:[/QUOTE]

Czyli Ashi chce byc kolorze fulvo...slodkosci !!! Bardzo mi sie podoba Wasz dystans do tej sprawy !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][FONT=Palatino Linotype][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][B]Cześć i wzajemnie wilczusie śliczniusie :loveu:[/B][/SIZE][/FONT][/FONT][/CENTER]
[FONT=Palatino Linotype]
[/FONT][/QUOTE]


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Moje popołudnie upływa na pichceniu gołąbków...ale pachnie, właśnie siedzą w piekarniku[/FONT][/B][B][FONT=Comic Sans MS]:facelick:[/FONT][/B][B][FONT=Comic Sans MS] :eating:[/FONT][/B][/CENTER]

[/QUOTE]

..ale rozpusta;), a ja w pracy:mad:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Ktoś chętny na gołąbki?! :evil_lol:[/FONT][/B]
[IMG]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/golabki.jpg[/IMG]
:facelick:
[B][FONT=Comic Sans MS]Zaznaczam, że robiłam pierwszy raz ale zapach mówi sam za siebie, a smaczek to zaraz się okaże :loveu:
może jakiś kącik kulinary dogomaniaków by trzeba było założyć :evil_lol:[/FONT][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Kapustę gotujesz standardowo obierasz z liści. Jednak musi być bardzo dobrze ugotowana bo w piekarniku mają się tylko przyrumienić i podsmażyć lekko. Farsz: podsmażyć na oleju bądź oliwie z oliwek mięsko (1kg), jakie kto woli, ja uwielbiam wołowe :lol:, doprawić jak się lubi, dodać 2 woreczki ryżu, ja dodałam brązowy. Wymieszać. Zawinięte gołąbki ułożyć na blasze wysmarowanej np oliwa, lekko zwilżyć nią gołąbki. Wsadzić do piekarnika dobrze rozgrzanego i po jakiś 20 minutach zalewam to sosem pomidorowym, potem piecze się spokojnie jakieś kolejne 30 min i gotowe :facelick: palce lizać.[/FONT][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Kapustę gotujesz standardowo obierasz z liści. Jednak musi być bardzo dobrze ugotowana bo w piekarniku mają się tylko przyrumienić i podsmażyć lekko. Farsz: podsmażyć na oleju bądź oliwie z oliwek mięsko (1kg), jakie kto woli, ja uwielbiam wołowe :lol:, doprawić jak się lubi, dodać 2 woreczki ryżu, ja dodałam brązowy. Wymieszać. Zawinięte gołąbki ułożyć na blasze wysmarowanej np oliwa, lekko zwilżyć nią gołąbki. Wsadzić do piekarnika dobrze rozgrzanego i po jakiś 20 minutach zalewam to sosem pomidorowym, potem piecze się spokojnie jakieś kolejne 30 min i gotowe :facelick: palce lizać.[/FONT][/B]
[/CENTER][/QUOTE]

Dzieki:)
Muszę spróbować, to trochę inny przepis niż tradycyjne gołąbki...

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][B]Inny, ale jaki dobry :loveu:
Wróciliśmy ze spacerku, poznaliśmy nowego kolegę, małego berneńskiego psa pasterskiego :loveu: Bleida. Mały wpadnie ze swoją pancią na łąkę w niedziele, będzie wesoło bo ostatnio dołączyła do nas suczka tej rasy też młodziutka :lol:
jak tak dale pójdzie to na parkingu pod łąką zabraknie miejsc :evil_lol: przyjeżdzają do nas ludzie z Tychów, Siemianowic, dalszych części Katowic, a teraz berneńczyk :loveu:
[/B][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Ktoś chętny na gołąbki?! :evil_lol:[/FONT][/B]
[url]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/golabki.jpg[/url]
:facelick:
[B][FONT=Comic Sans MS]Zaznaczam, że robiłam pierwszy raz ale zapach mówi sam za siebie, a smaczek to zaraz się okaże :loveu:
może jakiś kącik kulinary dogomaniaków by trzeba było założyć :evil_lol:[/FONT][/B]
[/CENTER][/QUOTE]

aż ślinka pociekła :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...