Jump to content
Dogomania

Trymowanie w Warszawie.


Nel_81

Recommended Posts

Witam serdecznie!

chciałabym się zapytać, czy może ktoś wie, gdzie można się udać na trymowanie w Warszawie?! Może kogoś znacie? Polecacie? Oczywiście chodzi o kogoś dobrego ;)

Ja sama zupełnie się na tym nie znam i się nie podejmuję ;)

I może jeszcze od razu zapytam, czy są jakieś sposoby na poprawę sierści spaniela, a konkretnie na jej wzrost? Bo mam wrażenie, że ten mój ma jej jakby za mało i za krótką, jak na cockera.

Od razu dodam, że ma rok, jest rodowodowy i jest dobrze odżywiany! :) Łapy to mu mogłam zepsuć sama(ostrzygłam na zimę i żałuję), ale to samo jest na podbrzuszu, a tam już się nie dotykałam.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nel_81']Witam serdecznie!

chciałabym się zapytać, czy może ktoś wie, gdzie można się udać na trymowanie w Warszawie?! Może kogoś znacie? Polecacie? Oczywiście chodzi o kogoś dobrego ;)

Ja sama zupełnie się na tym nie znam i się nie podejmuję ;)

I może jeszcze od razu zapytam, czy są jakieś sposoby na poprawę sierści spaniela, a konkretnie na jej wzrost? Bo mam wrażenie, że ten mój ma jej jakby za mało i za krótką, jak na cockera.

Od razu dodam, że ma rok, jest rodowodowy i jest dobrze odżywiany! :) Łapy to mu mogłam zepsuć sama(ostrzygłam na zimę i żałuję), ale to samo jest na podbrzuszu, a tam już się nie dotykałam.

Pozdrawiam.[/quote]
Czy psiaczek będzie lub jest wystawiany?
Może zadzwoń do hodowców z Warszawy, albo sami zajmą się groomingiem albo polecą kogoś dobrego od spanieli.

Jakiej maści jest Twój spanielek? Nie wszystkie mają długi i bujny włos, czasem się zdarzają spanielki o skromniejszej szacie, sporo zależy też od tego, jakiej maści jest psiak.

Wydaje mi się, że ostrzyżenie włosów na łapach nie zepsuło włosa, gorzej gdyby to był grzbiecik. ;)

A na piękny włos polecam olej z pestek winogron, łyżeczka dziennie do jedzonka. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Czy psiaczek będzie lub jest wystawiany?
Może zadzwoń do hodowców z Warszawy, albo sami zajmą się groomingiem albo polecą kogoś dobrego od spanieli.

Jakiej maści jest Twój spanielek? Nie wszystkie mają długi i bujny włos, czasem się zdarzają spanielki o skromniejszej szacie, sporo zależy też od tego, jakiej maści jest psiak.

Wydaje mi się, że ostrzyżenie włosów na łapach nie zepsuło włosa, gorzej gdyby to był grzbiecik. ;)

A na piękny włos polecam olej z pestek winogron, łyżeczka dziennie do jedzonka. :cool3:[/quote]

Super, dzięki. Spróbuje z tym olejem! Nie, nie, do grzebietu się nie dotykam - wiem, czym to grozi. Podcięłam tylko na łapach, bo już nie nadążałam z tym sprzataniem w zimie ;)

Pies jest biało-pomarańczowy i chyba nie będzie wystawiany. Zresztą z takimi krzywo poodrastanymi włosami na łapach - to z czym do ludzi ;)

Pozdrawiam,
Magda

Link to comment
Share on other sites

Na poprawę sierści polecam też oliwę z oliwek, surowe kurze żółtko ;)

W Warszawie jest kilka hodowli - np. Manupi's, Galida, Sambalu, skontaktuj się i zapytaj :)

Piszesz, że psiak jest biało-pomarańczowy, więc nie musi być jakoś mega kudłaty i na pewno nie powinnaś się tym martwić :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magot']Na poprawę sierści polecam też oliwę z oliwek, surowe kurze żółtko ;)

W Warszawie jest kilka hodowli - np. Manupi's, Galida, Sambalu, skontaktuj się i zapytaj :)

Piszesz, że psiak jest biało-pomarańczowy, więc nie musi być jakoś mega kudłaty i na pewno nie powinnaś się tym martwić :cool3:[/quote]

Dzięki, spróbuję w Galidzie. Może oni sami się tym zajmują.
A tą sierścią, to się aż tak bardzo nie przejmuję, no ale trochę kudłaty to mógłby byc. W końcu kupowałam psa DŁUGOWŁOSEGO! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nel_81']Dzięki, spróbuję w Galidzie. Może oni sami się tym zajmują.
A tą sierścią, to się aż tak bardzo nie przejmuję, no ale trochę kudłaty to mógłby byc. W końcu kupowałam psa DŁUGOWŁOSEGO! ;)[/quote]
A z jakiej hodowli jest Twój spanielek, jeśli można wiedzieć? :cool3:
Może hodowca poleci Ci kogoś do pielęgnacji. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']A z jakiej hodowli jest Twój spanielek, jeśli można wiedzieć? :cool3:
Może hodowca poleci Ci kogoś do pielęgnacji. ;)[/quote]

Pies jest znad morza, dlatego nie bardzo pomoc hodowcy się przydaje w Warszawie. No i jak się już zorintowałam nawet hodowcy z Warszawy nie wiedzą, bo wszyscy trymują sami :(

A o hodowli już kiedyś rozmawiałyśmy na priv. Dobra hodowla, ale przypadek ciężki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nel_81']Pies jest znad morza, dlatego nie bardzo pomoc hodowcy się przydaje w Warszawie. No i jak się już zorintowałam nawet hodowcy z Warszawy nie wiedzą, bo wszyscy trymują sami :(

A o hodowli już kiedyś rozmawiałyśmy na priv. Dobra hodowla, ale przypadek ciężki ;)[/quote]
Aaaaaaaaa, to już pamiętam jaka hodowla. ;)

A czy ci hodowcy z Warszawy nie mogliby pomóc Ci w pielęgnacji?
Może odpłatnie trymują psiaki.
Zapytaj w hodowli Blepers:
[URL]http://www.blepers.pl/cocker/[/URL]
[URL]http://www.blepers.pl/cocker/?p=p_89&sName=kontakt[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Aaaaaaaaa, to już pamiętam jaka hodowla. ;)

A czy ci hodowcy z Warszawy nie mogliby pomóc Ci w pielęgnacji?
Może odpłatnie trymują psiaki.
Zapytaj w hodowli Blepers:
[URL="http://www.blepers.pl/cocker/"]Nowości - Hodowla Blepers[/URL]
[URL="http://www.blepers.pl/cocker/?p=p_89&sName=kontakt"]Kontakt - Hodowla Blepers[/URL][/quote]

Już pomogli! Dostałam kontakt do sprawdzonej osoby, która się tym zajmuje. A Hodowcy w większości sami trymują swoje psy i nie świadczą tego typu usług, z tego co się dowiedziałam.

A odnośnie hodowli mojego spaniela, to mieli się wycofywać z biało-pomarańczowego umaszczenia, ale może jeszcze zmienią zdanie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...