Jump to content
Dogomania

Szansa dla psów z 'Ostatniej Szansy'-pozwólmy im godnie życ! ZbieramyPieniądzeNaHotel


Soema

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ania a karme Ci wysłać dla naszej Piękności ? Soema. za paskude ... :mad:
Aga robiła zdjęcia Brutusa , ale pojechała do Szkocji no i jak wróci prześlemy. Brutus juz jest w grupie i jest ok. nie daje sie sprowokować głupolkowi Cwaniakowi. to wspaniały pies. Jest nowy, oprócz Ajaksa II ( ten jest długowłosy ) zgarnięty z drogi , to przepiękny onek klasyczny,młody , biegłl miedzy samochodami w Rawie :( stonowany, nieco wystraszony, roboczo nazwiemy go Lukas no i jest szczeniaczek z lasu którego znaleźli grzybiarze, przypomina labka jest czarny , ma niesamowicie umaszczone łapki ; pręgi ? ale to malutkie ok 7 tygodni... Ja poproszę karabin z duuuuuuuuuużą ilościa amunicji. Ewka

Link to comment
Share on other sites

No to Kusa wyleguje się już na wersalce;)
Jej nowi opiekunowie , to para świeżych emerytów, z mnóstwem wolnego czasu i chęci na spacery. Córka tych Państwa 2 lata temu adoptowała ode mnie jednego ze szczeniąt Skubi , Państwo opiekowali się nim przez wakacje, bo ona wyjechała na wyspy do pracy i tak się przyzwyczaili do psiaka , że teraz pusto w domu:) Pani już kiedyś do mnie dzwoniła,że myśli nad adopcją małego pieska jak córka się wyprowadzi i tak się stało jakiś czas temu. Kusa mieszka w domu , gdzie jest kilka rodzin ( wyremontowany budynek po starej szkole), ale ci Państwo mają mieszkanie na parterze 2 pokojowe i mały ogródek ogrodzony. Mieszkają 8km ode mnie. Kusa będzie miała dużo spacerów na smyczy , czekała na nią kupiona karma, miseczki, a za kilka dni Kusa dostanie szelki.
Była troszkę zestresowana , ale dała się poprzytulać- Pani powiedziała,ze jest bardzo ładna:) Od razu usadowiła się na wersalce w kuchni - rozwaliła wręcz;) Myślę, że będzie miała dobrze. Pani odezwie się za 2-3 dni powiedziec czy jest wszystko ok.

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam z sobą aparatu, miałam szalony dzień wczoraj- jeszcze inną sunię wydałam do domku też:) wszystko zbiegło się w jednym czasie i nie wiedziałam gdzie ręce włożyć. Ale na pewno za jakiś czas Kusą odwiedzę i zrobię zdjęcia . Na razie niech się przyzwyczai do nowych opiekunów. Umowę mam podpisaną swoją w tej chwili. Mogę oczywiście jeszcze podpisać z Panią Waszą jak mi podeślecie- bo nie mam, gdy pojadę w odwiedziny. Pani wie, że Kusa jest z Fundacji .
Gdy wczoraj ją zobaczyłam jak od razu na kanapy wchodziła i leżała na plecach, to jestem pewna iż ona musiała w domu kiedyś być - od razu wiedziała o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

U Kusej wszystko ok:) W dzień nie odstępuje swojej Pani, w nocy śpi na fotelu. 2 razy dziennie idą na dłuższy spacer, a tak to wychodzi na ogródek. Utrzymuje czystość przez noc , apetyt jej dopisuje. Pani jest bardzo zadowolona i aż jej trudno uwierzyć jak mógł ktoś porzucić takiego psa.
Umówione jesteśmy an odwiedziny w I poł listopada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']U Kusej wszystko ok:) W dzień nie odstępuje swojej Pani, w nocy śpi na fotelu. 2 razy dziennie idą na dłuższy spacer, a tak to wychodzi na ogródek. Utrzymuje czystość przez noc , apetyt jej dopisuje. Pani jest bardzo zadowolona i aż jej trudno uwierzyć jak mógł ktoś porzucić takiego psa. [/QUOTE]
No to lepiej być nie mogło :)!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

pamiętacie [B]Fibi[/B]?
od niej się zaczęło

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/126059-MIZANTROPIA-czyli-psy-i-my-hotelowo-bartusiowo-Brodnica-woj-kuj-pom/page45"]na swoim watku (klik)[/URL] Ania podała że Fibi odeszła w nocy z 31 marca na 1 kwietnia :(
i załaczyła jej ostatnie zdjęcie

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Njv0CektyrE/UUTESiUlHcI/AAAAAAAAGEo/_10cNQSonzM/s640/zz.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...