Jump to content
Dogomania

Hej białostoccy dogomaniacy...


Niktusia

Recommended Posts

Guest monia3a

[COLOR=blue][SIZE=4]W dniach 30-31 sierpnia 2008 roku odbędzie się wystawa psów rasowych na stadionie MOSiR w ''Zwierzyńcu'' ul. 11 listopada 28 w godzinach od 10 do 16-17. My jako TOZ jesteśmy zaproszeni i będziemy mieli własne stoisko, będziemy zbierać pieniądze do skarbon, rozmawiać z ludzmi i pilnować aby nikt nie sprzedawał zwierząt i aby im nie działa się żadna krzywda. Potrzebuję chętnych osób do pomocy, dobrzeby było rozdzielic dzień na pół czyli po 3 godziny na grupę, a grupka powinna mieć minimum 4 osoby tak więc potrzeba 16 osób lub 8 osób na dwa dni.
Jest ktoś chętny ??[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej ja też bym chętnie wybrała się na jakiś spacerek ale narazie bez mojego malucha,za jakiś czas z nim tak ale teraz nie:roll:.Jestem z Wygody więc może jakiś spacerek?Można by porozmawiać,podyskutować:lol:.Może ktoś z was interesuje się Handlingiem i chciałby mnie nauczyć paru figur etc.?
Pozdrawiam Ola;)

Link to comment
Share on other sites

To może się gdzieś spotkamy na wygodzie, skoro tyle osób tak blisko tam mieszka? i może w sobotę za tydzień, co wy na to? (termin i miejsce oczywiscie do negocjacji :) )

Bierzecie swoje psy? Ja tak, ale napiszcie, jakie macie psy (płeć, wzrost i charakter) bo mój nie ze wszystkimi sie dogaduje ...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam Onka ale on narazie źle się dogaduje z innymi psami:shake:.Ale chodzimy na szkolenie i jest coraz lepiej:multi:.W sobotę...chyba bym miała czas.A w tygodniu?Tak około 16-17?Można by gdzieś się spotkać i przejść się do lasu tam można pewnie będzie spokojnie spuścić psiaki.Mojego za jakiś miesiąc pewnie będę mogła zabrać:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...