Jump to content
Dogomania

Hej białostoccy dogomaniacy...


Niktusia

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Witam serdecznie
Bardzo chętnie umówiłabym się na spacerek z jakimiś wielkopsami i ich właścicielami,bo moim tochmoleńcom czasami się nudzi, a poznanie nowych psijaciół byłoby mile widziane.Dodam, ze moje czorty to dwa łagodne berneńskie psy pasterskie pozytywnie nastawione do wszystkiego co żyje.
Może ktoś się skusi na wybieganie swoich czorcisławów

Link to comment
Share on other sites

Mam chłopca i dziewczynkę,ale jak przystało na prawdziwych przedstawicieli swojej rasy są najbardziej ugodowymi psiutami jakie do tej pory miałam(wcześniejsze moje kogle-mogle białostockie przygarniane z ulicy miały duże problemy socjalizacyjne).Nie posiadają wcale genu agresji,nawet nie potrafią odwarknąć się swoim koleżkom z ulicy i non stop dostają w ciry od mixa maltańczyka i ratlerka-bo niestety tylko takich towarzyszy zabaw,oprócz siebie mają na co dzień. W związku z powyższym,jeżeli są organizowane jakieś białostockie spacerki dogomaniaków,to my się bardzo chętnie piszemy i z małymi i dużymi psiutami-jest wiosna,więc niech nasi psijaciele też mają coś z życia:lol:. Może ktoś się skusi i zorganizujemy jakiś psi zlot?

Link to comment
Share on other sites

Moje 2 czorty mają koleżkę cavisia(i to Koksik jest szefem,a moje za nim sikają po piętach),W związku z tym czekam na propozycje-najbardziej pasują mi weekendy ,bo mam 3 m-czną córcię ,a wtedy mój SZM może robić za niańkę .
Czekam na jakieś Wasze propozycje co do miejsca i czasu;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...