Jump to content
Dogomania

Rosja 2009


martyna.

Recommended Posts

Witam:)
Czy ktoś wybiera się na jakieś rosyjskie wystawy w tym roku? Ja poważnie się nad tym zastanawiam, aczkolwiek ichniejsza strona jest tak 'pokrecona', ze nie moge sie połapać :shake: Wystawy niby są, ale zero informacji.Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje dot. ciekawych wystawy w Rosji.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][B][FONT=Garamond][SIZE=3]SERDECZNIE ZAPRASZA NA[/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond] [/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond][SIZE=3]KRAJOWA (CAC) WYSTAWĘ PSÓW RASOWYCH[/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond] [/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond]KUBOK SAMBII-2009[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond] [/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond][SIZE=3]KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ[/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond][SIZE=3]13-14 CZERWIEC 2009 ROKU[/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][SIZE=3][B][FONT=Garamond]W KALININGRADU ([/FONT][/B][B][FONT=Garamond]RUSSIA[/FONT][/B][B][FONT=Garamond])[/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond] [/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond]Drodzy wystawcy,[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond] [/FONT][/B][/CENTER][/CENTER]
[B][FONT=Garamond]Kaliningradsky Oblastnoy Klub Slugebnogo cobakowodstwa ROSTO (RKF) goraco Panstwa zaprasza do wziecia udzialu w Krajowa (CAC) Wystawie Psow Rasowych. Mamy nadzieje, ze bedziecie Panstwo mieli okazje zaprezentowac swoje piekne psy, spotkac sie z przyaciolmi I nawigzac nowe znajomosci oraz dostarczyc niezapomnianych wrazen zwiedzajgcym.[/FONT][/B]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Garamond] [/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][U][FONT=Garamond][SIZE=3]Termin przyjmowania zgloszen do 31.05.2009 r.[/SIZE][/FONT][/U][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond] [/FONT][/B][/CENTER][/CENTER]
[B][FONT=Garamond]Dodatkowe informacje mozna uzyskac codziennie pod numerem telefonu: 007-4012-96-56-58, 007-9019631456, fax 007-4012-36-42-46, [/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ,[url=http://kssrosto.clan.su]Официальный сайт Калининградского КСС РОСТО - НОВОСТИ / NEWS[/url] [/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]ul. Ozernaja 31, 236029 [/FONT][/B][B][FONT=Garamond]Kaliningrad[/FONT][/B][B][FONT=Garamond], [/FONT][/B][B][FONT=Garamond]Russia[/FONT][/B][B][FONT=Garamond][/FONT][/B]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Garamond]Regulamin Wystawy[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond] [/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond]Na wystawe moga byc zgloszone psy i suki do jednej z nastepujacych klas:[/FONT][/B][/CENTER][/CENTER]
[B][FONT=Garamond] [/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Baby w wieku 3-6 m-cy[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Szczenieta w wieku 6-9 m-cy[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Mlodziez w wieku 9-18 m-cy[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Posrednia w wieku 15-24 m-cy[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Otwarta w wieku powyzej 15 m-cy[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Uzytkowa w wieku powyzej 15 m-cy do zgloszenia nalezy dostarczyc kserokopie dyplomu uzytkowosci[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Championow dla psow I suk posiadajacych tytul krajowego lub championa miedzynarodowego, do [/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond] zgloszenia nalezy dolaczyc kserokopie dyplomu[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Honorowej dla psow I suk, ktore ukonczyly 8 lat[/FONT][/B]
[CENTER][CENTER][B][U][FONT=Garamond] [/FONT][/U][/B][/CENTER]
[CENTER][B][U][FONT=Garamond]UWAGI:[/FONT][/U][/B][/CENTER][/CENTER]
[B][FONT=Garamond]- do druku zgloszenia nalezy dolaczyc kserokopie rodowodu lub metryki psa,[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]- do zgloszen do klasy championow I uzytkowej powinno byc dolaczone ksero dyplomu ( bez tego pies zostanie [/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond] przyjety do klasy otwartej)[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]- zmiana klasy w dniu wystawy jest niemozliwa[/FONT][/B]
[B][B][U][FONT=Garamond] [/FONT][/U][/B][/B]

[B][B][U][FONT=Garamond]KLUBOWA WYSTAWA[/FONT][/U][/B][/B]

[FONT=Times New Roman] [/FONT]
[CENTER][CENTER][B][FONT=Garamond] BULDOG ANGIELSKI, PINCZER MINIATUROWY,[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond] DOG NIEMIECKI, AMERICAN COCKER SPANIEL, SCOTTISH TERRIER[/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond] [/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond]Oplaty za zgloszenia wystawcy zagraniczni (w dniu wystawy wynosza) [/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond] [/FONT][/B][/CENTER]
[CENTER][B][FONT=Garamond] [/FONT][/B][/CENTER][/CENTER]
[B][B][FONT=Garamond] CAC klubowa CAC + klubowa [/FONT][/B][/B]

[B][FONT=Garamond]Pierwszy pies (z katalogiem) 30 € 20 € [/FONT][/B][B][FONT=Garamond]3[/FONT][/B][B][FONT=Garamond]0 € + 15 €[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Kazdy nastepny pies (bez kat.) [/FONT][/B][B][FONT=Garamond]2[/FONT][/B][B][FONT=Garamond]5 € 15 € [/FONT][/B][B][FONT=Garamond]2[/FONT][/B][B][FONT=Garamond]5 € + 10 € [/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Baby, szczenieta [/FONT][/B][B][FONT=Garamond]15[/FONT][/B][B][FONT=Garamond] € 10 € [/FONT][/B][B][FONT=Garamond]15[/FONT][/B][B][FONT=Garamond] € + 10 €[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Honorowej [/FONT][/B][B][FONT=Garamond] [/FONT][/B][B][FONT=Garamond] [/FONT][/B][B][FONT=Garamond]15[/FONT][/B][B][FONT=Garamond] € bezplatnie [/FONT][/B][B][FONT=Garamond]15[/FONT][/B][B][FONT=Garamond] €[/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond]Konkursu 5 € bezplatnie 5 €[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

my już po wystawie ale chyba pierwszy i ostatni raz :angryy:

wizy drogie jak diabli:crazyeye::crazyeye:

wystawa na jakimś lotnisku,deszcz wiatr ,3 ringi dla 600 psów
wystawa trwała od 9 rano do prawie 21 ,

wyjechanie z Rosji graniczyło z cudem gdyby nie spryt kierowcy ;);););)

jedyna radośc z tej wystawy to wielki sukces mojego wychowanka

staffordshire bull terrier

[SIZE=6][COLOR=red] Canaveral-Staff VIGOR[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000]CAC[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]RKF[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000]BOB[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000]BOG - I[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000]BIS - III[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=black]to mnie chłopak ucieszył :lol::lol::lol:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3]nagrody również spore 3 worki karmy ,nie byle jakiej[/SIZE]
[SIZE=3]i 2 piekne puchary:multi::multi::multi:[/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

My rowniez w Kaliningradzie zdobyliśmy BOG 1 :) z anglikami, wiec polskie psy swietnie sie spisaly ;)

Jeśli chodzi o granice to nam zajelo jakies 10 minut wyjechanie z Rosji.

Canaveral-staff ja tam widziałam jeden ring :evil_lol:, drugi był dla wystawy klubowej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']My rowniez w Kaliningradzie zdobyliśmy BOG 1 :) z anglikami, wiec polskie psy swietnie sie spisaly ;)

Jeśli chodzi o granice to nam zajelo jakies 10 minut wyjechanie z Rosji.

Canaveral-staff ja tam widziałam jeden ring :evil_lol:, drugi był dla wystawy klubowej :)[/QUOTE]


a więc GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!


no ale suma sumarum były 2 ringi;););)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Canaveral-staff']czy ktoś się może orientuje kiedy będzie wystawa w Kalinku jeszcze w tym roku??[/quote]
dobre pytanie, też mnie to ciekawi, czy ktoś coś znalazł? ja niestety po rosyjsku nic nie rozumiem :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BSSA']dobre pytanie, też mnie to ciekawi, czy ktoś coś znalazł? ja niestety po rosyjsku nic nie rozumiem :([/quote]
była teraz 25 - 26 lipca ranga CHF

będzie we wrześniu 19 - 20 ranga KCHF
[FONT=Arial CYR][SIZE=2](4012) 96-56-58, 36-42-46 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT]
potem 3 - 4 października ranga KCHF
[FONT=Arial CYR][SIZE=2](4012) 71-12-23, 8-921-261-72-12, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT]

tyle tylko, że nie zrobicie na nich championa rosji
lepiej wybrac sie do Pskowa (niedaleko granicy z łotwą) na cacibówkę 29 - 30 sierpnia i wrócić i z championem rosji i rkf :cool3:

[EMAIL="[email protected]"][U][email protected][/U][/EMAIL](8112)57-72-19,53-70-69, 55-45-63

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='gidelski*****']ChF - Champion Federacji...
KChF-Kandydat na Championa Federacji( musisz wtedy uzbierać KChF 4 federacji)[/quote]

w Rosji są 4 federacje kynologiczne wchodzace w skład RKF
i zeby mieć CH RKF , to trzeba najpierw zrobić championaty tych poszczególnych federacji. aby uzyskać championat danej federacji trzeba mieć też (nie wiem dokładnie ile) "nominacji" . to dosyć długa droga i dla wystawców zagranicznych zupełnie "nieopłacalna" i finansowo i czasowo.
dlatego najlepiej pojechać na wystawę rangi cac RKF, albo cacibówkę.

podejrzewam, że własnie dlatego w wersji anglojęzycznej strony rkf-u masz tylko podane caciby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']czy ja mogłabym poprosić link do tej wystawy w Pskowie ,jeśli to nie problem[/quote]

niestety mam tylko tego maila i telefony podane wyżej. przejrzałam fora rosyjskie, ale na żadnym nie ma info o tej wystawie, prócz daty i kontaktu.
proponuję przesłać mailowe zapytanie lub zadzwonić do nich.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ok, troche tu cicho, ale dodamy swoje refleksje po wystawie :razz:
A więc Raven - 1,CW,CAC - [B]ukończył CHAMPIONAT ROSJII!!![/B]
a Lilo- [B]1,CW,CAC,BOS,BOB,CH.RKF,BOG 1 !!! i ukończył CHAMPIONAT ROSJII!!![/B]
:multi::multi::multi:
Pękam z dumy, bo Lucek pokazał się świetnie :)
Pogoda jak ostatnio - deszczowo :( Jednak teren wystawy o niebo lepszy! Uroczy park przy pałacu kultury w Kaliningradzie :) Organizacja bajecznie lepsza niz poprzednio, nie było wcale opóźnienia i wszystko szło z zegarkiem w ręku. Również lepszy sponsor, rozetki za mase rzeczy - za CAC, za BOB, za BOG, za championat, za BOB znowu puchary (takie jak za grupe na ostatniej wystawie!) i za BOG tez puchar + worek karmy :) Więc nie wracaliśmy z pustymi rękami. Niestety ostatnia wystawa w tym roku dająca możliwość zdobycia więcej niż jednego CAC'a na płeć. W przyszłym roku również nie bedzię wystawy międzynarodowej. Dodam jeszcze, ze we wszystkich przypadkach spotkalam sie z BARDZO duza checia pomocy ze strony celników!
Ruscy przepuszczali nas pasem dla dyplomatów, otwierali dla nas osobne pasy i bardzo sprawnie opuszczalismy granice. Na polskiej stronie podobnie.
Ufff, ciesze sie, ze poszło gładko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='agnethka']powiedzcie, jakie formalności trzeba załatwić, żeby móc wystawić psa w Kaliningradzie? Dostałam cynk o dwóch wystawach w przyszłym roku i myślę czy nie pojechać ;)

może być na PW.[/QUOTE]

wiza dla opiekunow, ubezpieczenie, ubezpieczenie samochodu rosyjskie (przed granica mozna kupic), swiadectwo zdowia wydane przez powiatowego lekarza weterynarii (nam kazali miec badania na przeciwciala wsciekliczne), paszport i chyba tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...