Jump to content
Dogomania

Spaniel, rozpieszczony Aronek - MA DOM!!!!!


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie wiem czy ktoś dzwonił. Rozmawiałam z Figą w sprawiee naszego dalmata i poprosia mnie żeby szukać domu dla spaniela. Figa nie ma netu i ma problem z komunikowaniem się. Jest na etapie przeprowadzki z rodzicami do innego miasta w innym skraju Polski.

Jeżeli sa na tym wątku cioteczki od spanieli to proszę ... pomóżcie. Sprawa jest nieco gardłowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Ja nie wiem czy ktoś dzwonił. Rozmawiałam z Figą w sprawiee naszego dalmata i poprosia mnie żeby szukać domu dla spaniela. Figa nie ma netu i ma problem z komunikowaniem się. Jest na etapie przeprowadzki z rodzicami do innego miasta w innym skraju Polski.

Jeżeli sa na tym wątku cioteczki od spanieli to proszę ... pomóżcie. Sprawa jest nieco gardłowa.[/quote]
Jeszcze raz podaję numer do dziewczyny, która oferowała tymczas:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/87591.html"]***kas[/URL]
669270788

Jest teraz dostępna na dogo, jak możesz, to napisz do niej, bo ja jestem u kogoś na kompie i klawiatura jest tu masakryczna. :cool1:

Jakby się znalazł transport do Wawy, to ja mogę go zabrać do Poznania (jadę z Wawy w tą niedzielę wieczorem do Bydgoszczy i później jadę w stronę Wrocka, to bym go mogła po drodze zostawić w Pozku).

Jakby co to zostawię też mój numer: 0667 42 88 61

Link to comment
Share on other sites

Nie no super. I ja to teraz mam wszytsko zgrac i opłacic transport i kastracje? Czy nie było na to czasu ani kontaktu? Figa jest w krzakach. Pies w potrzebie. Mi zostawiasz tylko telefony?

Czy wy nic przez ten czas nie robiłyście?

Figa pisała juz w czerwcu że dom potrzebny. Kastracja.
Pieniąde miały byc przekazane od spanieli Gdzie?
Przeciez to nie jest popularna rasa

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie bea, ja sobie jakoś dam radę...
Przeprowadzamy się do Wrocławia, więc sama go będę mogła do Poznania podrzucic, transportu szukac nie trzeba.
Kontakt ze mną jest tragiczny, więc nie mam nikomu nic za złe.

Na dniach tniemy jajka Aronkowi, dzięki bea za pomoc... :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Nie no super. I ja to teraz mam wszytsko zgrac i opłacic transport i kastracje? Czy nie było na to czasu ani kontaktu? Figa jest w krzakach. Pies w potrzebie. Mi zostawiasz tylko telefony? [/quote]
Nie masz niczego zgrywać ani opłacać.
Podałam Ci już kiedyś numer do tej dziewczyny, która oferowała tymczas.
Pisałaś wieści od Figi, więc rozumiem, że masz z nią jakiś kontakt i podałaś jej chociaż ten numer, żeby się mogła skontaktować.
Czy to zrobiłaś, nie wiem, więc podałam numer jeszcze raz, gdybyś go już nie miała.

[quote name='bea_m']Czy wy nic przez ten czas nie robiłyście?[/quote]
A co miałam robić, tymczas zaoferowany, później Figa napisała, że prawdopodobnie coś się szykuje u niej, więc co miałam dalej szukać? Teraz dopiero napisałaś, że jednak szukać...

[quote name='bea_m']Figa pisała juz w czerwcu że dom potrzebny. Kastracja.
Pieniąde miały byc przekazane od spanieli Gdzie?
Przeciez to nie jest popularna rasa[/quote]
Pieniądze owszem przekażę, proszę o numer konta, bo własnie nie wiem, gdzie mam je przekazać.
Z bazarku powinno być coś koło 90 zł, ale na razie dostałam tylko ok. 55 zł, mimo że bazarek zakończył się już dawno dawno temu. Muszę ścignąć pozostałe osoby.

No i nie rozumiem co ma do tego wszystkiego fakt, czy rasa jest popularna czy nie? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwila z [B]***kas[/B] i mówiłami, że wysłała smsa do Sylwi. W każdym razie dowiedziałam się, że trzeba czekać do poniedziałku, bo teraz ***kas ma teraz trudną sytuację i w poniedziałek się wszystko okaże. Także w poniedziałek się z nią kontaktujcie. Jeszcze coś wspominała o tym czasie awaryjnym u znajomej, ale musi ją zapytać.

Ja jutro rano znów wyjeżdżam na tydzień, także nie bedę mogła na razie nic więcej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Na dzisiaj tyle ogłoszeń, w sumie będzie ich 18

[URL="http://www.darmobranie.pl/"]darmobranie.pl/[/URL]
[URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]adopcjapsa.pl/[/URL]
[URL="http://www.adopcje.org/"]adopcje.org[/URL]
[URL="http://www.polskastrefa.eu/"]polskastrefa.eu/[/URL]
4lapy.pl

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name=':: FiGa ::']Aronek siedzi już w Sosnowcu, a ja właśnie wracam. Czekam sobie na dworcu w Katowicach na pociąg do Wrocka :siara:
Rodzinka wydaje się fajna, także trzymajcie kciuki by rudy niczego nie zmalował :mad:

[B]Ss[/B] dzięki wieeeeelgachne za ogłoszenia :calus:[/quote]
O jakie wspaniałe wieści. :multi:
To zaciskam kciuki, żeby Aronek się szybko zaaklimatyzował. :kciuki: :kciuki:


A co z kastracją? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...