Jump to content
Dogomania

Co tam Miriam - wszystko o Sambie


foxydoxy

Recommended Posts

Zmiana płci?
Lepsza jest - zmiana rasy!

Chciałbym wreszcie zdracić Wam, że Samba, którą tu obok widzicie w okienku jako szorstką jak najbardziej, od dziś, w opinii Zarządu Głównego ZKwP jest foksicą krótkowłosą, na co otrzymalismy stosowny, oficjalny dokument z podpisem Panów Sekretarza i Prezesa:

[img]http://foxydoxy.pl/Dogomania/Samba_championat.jpg[/img]

Wygląda na to, że trzech sędziów (znanych w pewnych kręgach 8-) zrobiliśmy w .... no właśnie w co?

Łapy opadają....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']To co ja w końcu oceniałam w tym Rzeszowie? Dołożyłeś jej wtedy włosków czy teraz zgoliłeś? :evilbat: Pies-kameleon.[/quote]

No właśnie - deszcz, błoto - kto by rozróżnił gładki czy szorstki, krótkowłosy czy długowłosy - NITO piesek NI suczka. :roll:

A tak poważnie - chciałem zgłosić do Katowic jako Ch.Mł. i jak takie coś wyśle - to powiedzą, że fałszywka.
Eee tam - wysyłam, może się nie połapią :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]A ja zupełnie nie wiem czemu sie tak dziwicie :o Pewna znana francuska hodowczyni i sędzia słynie z tego, że namiętnie je krzyżuje - twierdząc, że w końcu to ta sama rasa :lol: A ja ostatnio wyskubałam Pasji nogi i kufę tak, że żaden gładki fox nie powstydziłby się jej głowy :D A my czekamy aż obrośnie na nowo... Jak mi sie uda - sprobuję ją ufocić - to sami zobaczycie :roll: [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][b]A ja zupełnie nie wiem czemu sie tak dziwicie :o Pewna znana francuska hodowczyni i sędzia słynie z tego, że namiętnie je krzyżuje - twierdząc, że w końcu to ta sama rasa :lol: A ja ostatnio wyskubałam Pasji nogi i kufę tak, że żaden gładki fox nie powstydziłby się jej głowy :D A my czekamy aż obrośnie na nowo... Jak mi sie uda - sprobuję ją ufocić - to sami zobaczycie :roll: [/b][/quote]

Poproszę.
Ja brodę i wąsy bałbym się usunąć - brrrrr :evilbat:
Kobieta bez brody?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...