Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[b]Dalma,[/b]

Bez komlepksow prosze :D Przeca pisalam, ze kazda Dogomaniaczka piekna jest! :) :) I Ty tez! :)

Mialam jednak nadzieje, ze po ciemnoblond dbsst, obfoce albo jakas blondynke, albo jakas kruczoczarna brunetke :-)
Tak dla kontrastu i uskuteczniania moich wizji. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']Dbsst Ty znasz moje foty(potwierdź) ja ani blond ani czarna ... i z Torunia :wink: :D
Super czekam na owoce nowych sesji :D[/quote]

w przyszly weekend moj TZ wyjezdza chata bedzie pusta znaczy bede ja i Szpila (pies obronny broni swego snu zaciecie) wiec smielao pokaz sie Wind jesli wpadniesz jej w oko to z noclegiem nie ma problemu :D

Kingula ale czego Ty sie boisz 8)

Wind ja sie na Twoim topiku panosze :oops:
soooooooooooooooooory ale to silniejsze odemnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][b]Dalma,[/b]

Bez komlepksow prosze :D Przeca pisalam, ze kazda Dogomaniaczka piekna jest! :) :) I Ty tez! :) [/quote]

Jak każda to i ja? 8)

[quote]Mialam jednak nadzieje, ze po ciemnoblond dbsst, obfoce albo jakas blondynke, albo jakas kruczoczarna brunetke :-)
Tak dla kontrastu i uskuteczniania moich wizji. :)[/quote]

Nie martw się Wind, przeca mnie obfacać nie musisz, nawet bym tego nie zaproponowała... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[b]dbsst,[/b]

Dzieki za propagande :lol: :lol: :lol:
Zopomnialam jeszcze dopisac, ze modelka musi byc pelnoletnia! Nie chodzi tutaj o charakter zdjec, bo sa grzeczne i mile, ale chodzi o to, ze zapraszajac osobe nieletnia do studia nalezy miec pisemna zgode jej rodzicow.

Szukam nadal :-) Koncepcja mi sie klaruje ... bedzie bardzo glamour 8) Dlatego modelka tez musi czuc glamour :) Sesja bedzie trudna, ale efekt moze byc cool :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...