Jump to content
Dogomania

Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Miszka również pozdrawia !!

Sylwester minął nam w sumie bezstresowo, bo Misza jest głuchy ;) jak zasypia, to już nic go nie obudzi , zakopał się w słomie i tyle go było widać;) 

Zima -odpukać- na razie nie dokucza, oby jak najdłużej - choć Miszka uwielbia śnieg:)

 

Dzięki za wpłaty od: +10zł bico, +10zł Ajula, + 100zł Gocha T

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ostatni tydzień przyniósł momentalne i niespodziewane pogorszenie w stanie zdrowia u Miszaka.
Od spadku apetytu , w końcu do zaniku czucia w tylnych łapach...Próba postawienia go na nogi lekami nie przyniosła poprawy. Od wczoraj Miszak już sam nie wstaje, robi pod siebie, nie chce jeść.
Nie tak wyobrażałam sobie odejście niezniszczalnego Miszki, podejmowanie ostatniej decyzji w stosunku do psa, którego kocha się tak bardzo ... wszyscy płaczemy sobie po kątach... Miszak łapie dziś ostatnie promienie słońca... do jutra:(

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę przestać płakać :( To był wyjątkowy psiak, kochany Miszka, słodki niedźwiadek z krzywą mordką :(

Miałam okazję go kilka lat temu wygłaskać u Ani, cieszę się, że mogłam go poznać. 

Dzięki Aniu za wielkie Wasze serce, za opiekę i miłość, którą miał w Twojej rodzinie... Bartuś pewnie płacze? 

Kochany Miszko biegaj szczęśliwy na zielonych łąkach w lepszym świecie [`] 

Nigdy Cię nie zapomnę :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...