Jump to content
Dogomania

Łatek, Pimpek-mają dom:), Fredzia[*], Rekinek[*]-wszystkie opuściły już schronisko...


zonia

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial Black][FONT=Georgia]Mam smutną wiadomość......w tą niedzielę dowiedziałam się, że Rekinek odszedł.....(śmiercią naturalną)....Niestety nie dostał szansy na spędzenie reszty życia w ciepłym domu.........[/FONT]
[/FONT][CENTER][FONT=Arial Black][SIZE=7]
[*][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Właśnie zrobiłam mu ogłoszenia z nadzieją że coś dadzą:placz::placz::placz:.
Śpij spokojnie psiaku...[/quote]

psiaki maja po kilka ogłoszen...adresy sa podane na wątku - ale to za mało. Idzie zima... więc przyday sie aby znalazły domki. Zwłaszcza że Fredzia i Łatek sa pieknymi psiakami!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

SPRAWA SIĘ POKOMPLIKOWAŁA!!!!!!! HELP!!!!!!
Pimpek teraz też szuka domu! Pies jest super itd. tylko Pani jest starszą i wrażliwą osobą.... Wyszła z Pimpkiem na spacer(mieszka gdzieś poza W-wą w jakimś małym miasteczku), w którym podobno jest strasznie dużo bezpańskich psów, które ludzie wyrzucają z pobliskiej wsi....jeden rzucił się na Pimpka, ona stanęła w jego obronie i została pogryziona...jak już pisałam jest wrażliwa i przeżyła straszną traumę......Nie chce Pimpka oddać do schroniska, na razie psiak jest u jej córki, lecz nie może tam zostać bo nie dogaduje się z kotem....Pani szuka mu domu. BARDZO PROSZĘ O POMOC W ZNALEZIENIU MU DOMU! Pimpek jest super psiakiem, spokojny, nie absorbujący....idealny(tylko do kotów nie za bardzo...)

Link to comment
Share on other sites

To mamy problem..

Zonia trzeba jak najszybciej ogłoszenia porobic. A czy ta Pani byłaby w stanie zapłacic za Hotelik dla Pimpka?? Przynajmniej mielibysmy więcej czasu na znalezienie DS. szkoda, że Pani akurat teraz zauważyła, że po okolicy kręcą sie bezpańskie psy. Wielka szkoda:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie ona go nie odda do schroniska! Na razie może być u córki(hotelik nie jest potrzebny) tylko chodzi o to że na zawsze nie może u córki zostać przez tego kota...Na szczęście sprawa Pimpka nie jest straszna i nie musimy mieć domku na JUŻ-oczywiście dom potrzebny

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Przepraszam, że nie pisałam.....ale miałam przeprowadzkę.......
Mam wspaniałą wiadomość: [B]Łatek znalazł dom!![/B]
Mam też smutną wiadomość....[B]Fredzia nie żyje...;(
[*]
[*]
[*]
[*]
[*][/B]
Jeśli chodzi o Pimpka to też jest dobrze. Zostanie u córki. Cała rodzinka się w nim zakochała i już go nie oddadzą:)

Dziękuję bardzo za ogłoszenia;*

Link to comment
Share on other sites

Tak więc wszystkie psiaki opuściły już schronisko......Jedne powędrowały za TM. Drugie mają nowe, wspaniałe domy. Pozostaje tylko życzyć wszystkiego naj nowym rodzinkom i podopiecznym i pamiętać o Fredzi i Rekinku- wspaniałych psach które z nieswojej winy znalazły się w tym miejscu i nie dostały szansy by się z niego wydostać...
[*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...